Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2017 15:21

darek1974 napisał(a):Szkoda że tylko jedna ale jakby się udało z miejscem pod namiot to chyba z głodu nie umrzemy.

Jak dla mnie na kempingach w Chorwacji najlepsza konoba była zawsze własna :wink: :lol: :idea:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.05.2017 17:11

darek1974 napisał(a):Kurcze a może camp "Paklina" w Ivan Dolac. Też słyszałem że fajny i ma ładną plażę z łagodnym zejściem? :? :? :? Może bardziej dotarła "cywilizacja" niż do Jagodnej? :)
Dzięki


Na pewno jest bardziej "cywilizowany". Będziesz miał dostęp do fajnej plaży i będzie gdzie pospacerować. Co kto woli :)
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 29.05.2017 17:18

Dzięki Roxi poczytam jeszcze o tym campie w Ivan Dolac i coś wybiorę.
A jeszcze jedno czy w ID jest tylko ten jeden camp?
Dzięki
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.05.2017 08:39

darek1974 napisał(a):Dzięki Roxi poczytam jeszcze o tym campie w Ivan Dolac i coś wybiorę.
A jeszcze jedno czy w ID jest tylko ten jeden camp?
Dzięki


W ID jest Paklina, następny camp jest w Zavali, też podobno fajny, ale w tym temacie nie pomogę, bo moja noga nawet tam nie stanęła. :)
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 30.05.2017 21:50

Dzięki
Chyba padnie wybór na kamp "Paklina" tylko nie za bardzo mogę jakiś opis na cropli znaleźć? Jest dużo relacji z Ivan Dolac ale o samym kampie nie wiele.Niby wszystko ok z tym kampem ale co np. z sanitariatami? Prysznic na plaży to już chyba za wiele? :D .
Sory że tak męczę ale my jak zakotwiczymy to już na całe 2 tyg. na jednym kampie :D . Wiem, zawsze może być ten pierwszy raz jak zmienimy kamp(czego bym nie chciał bo to zawsze strata jednego dnia) to pewnie był by "Lili". Może ktoś jeszcze coś o "Paklinie" napisze? :hearts:
A... jeszcze coś, obliczyłem że 2+1(11lat) w szczycie to 24.50€ za dzień. Mam nadzieję że dobrze obliczyłem?

Pozdrowionka
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.05.2017 08:27

darek1974 napisał(a):Dzięki
Chyba padnie wybór na kamp "Paklina" tylko nie za bardzo mogę jakiś opis na cropli znaleźć? Jest dużo relacji z Ivan Dolac ale o samym kampie nie wiele.Niby wszystko ok z tym kampem ale co np. z sanitariatami? Prysznic na plaży to już chyba za wiele? :D .


Nie wiem czy dobrze kojarzę, maslinka chyba była kiedyś w ID na tym campie. Zapytaj. :)
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3432
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 31.05.2017 08:34

darek - tak na szybko co znalazłem w necie /też wybieram się pod namiot na Hvar/ i nowych wieści o campach szukam.
a to znalazłem w opiniach o tym campie na ich stronie /uwaga przetłumaczone z jęz. słow. ; Super obóz, bardzo polecam przede wszystkim dla rodzin, ponieważ wiele dzieci i konsekwencji dzieci towarzysko ze sobą, oglądać bajki, i tak dalej.
Cokolwiek to znaczy, chyba było im OK.
ps, nie śmiać się ... /polski, trudna jezyka.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.05.2017 19:26

Cześć Darku.
Roxi ma rację - byłam na campie Paklina w ID i pisałam o nim tutaj:
post1278757.html#p1278757

Masz tam opis i zdjęcia. Plaża jest bardzo ładna, a do "centrum" Ivan Dolac masz jakieś 2 minuty spokojnym spacerkiem. Dla mnie trochę problematyczne były prysznice ;) (patrz: opis) Poza tym na campingu dość ciasno...

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pytaj :)

Pozdrawiam :papa:
iwonsiak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.06.2017
coś w rodzaju Dole w Zivogosce :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonsiak » 10.06.2017 16:17

hejka wszystkim cromaniakom :)
proszę pomóżcie :) szukam czegoś takiego jak camping Dole w Zivogosce :) byłam tam dwa razy i bardzo mi się podoba to że nie jest to moloch, fajna miejscówka nie przeludniona,parę knajpek w pobliżu,plaża też niczego sobie i czegoś takiego szukam na którejś z wysp :)
czy mam duże wymagania? no chyba nie :) poradźcie coś proszę i jak byście mieli jakieś fotki to też poproszę :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: coś w rodzaju Dole w Zivogosce :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2017 23:07

iwonsiak napisał(a):hejka wszystkim cromaniakom :)
proszę pomóżcie :) szukam czegoś takiego jak camping Dole w Zivogosce :) byłam tam dwa razy i bardzo mi się podoba to że nie jest to moloch, fajna miejscówka nie przeludniona,parę knajpek w pobliżu,plaża też niczego sobie i czegoś takiego szukam na którejś z wysp :)
czy mam duże wymagania? no chyba nie :) poradźcie coś proszę i jak byście mieli jakieś fotki to też poproszę :)

Witam.
Fotki i filmiki masz tutaj >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 13.06.2017 22:47

Witam w tegorocznym, wakacyjnym sezonie.
Może ma ktoś w miarę świeże informacje o kampingu w Supetarze na wyspie Brać?
Ostatni, fajny opis znalazłem w relacji Maslinki, ale to było z 2012.
Chciałbym wiedzieć czy coś się zmieniło na lepsze, czy gorsze.
Pozdrawiam. Tomasz.
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 14.06.2017 20:27

Niestety starego kempingu w Supetarze jaki opisywała Maslinka już nie ma.
Ja byłem na nim w 2013 r. i to był jego ostatni sezon.
Teraz tam wygląda niestety tak : http://www.beach-village.com/ :(
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.06.2017 21:03

Tomcroek napisał(a):Niestety starego kempingu w Supetarze jaki opisywała Maslinka już nie ma.

Nie ma, nie ma... Jest Waterman Beach Village. W tamtym roku był tam Paweł - klik

A tutaj ciekawy artykuł o właścicielu tego kompleksu:
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmaci ... -dalmaciju
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 14.06.2017 21:44

Waterman Beach Village wygląda bardzo zachęcająco, czyli rozumiem, że tam z namiotem nie ma się co pchać?
Maslinko artykuł o właścicielu wyżej wspomnianego kampu jest z pewnością niezwykle ciekawy, jednak moja nauka chorwackiego doszła dopiero do odmiany czasownika "być". Gdybyś mogła napisać czy, jak wynika z tego artykułu, jest to postać pozytywna czy nie.
Pozdrawiam Tomasz.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.06.2017 21:50

TomKinS napisał(a):Waterman Beach Village wygląda bardzo zachęcająco, czyli rozumiem, że tam z namiotem nie ma się co pchać?

Ze strony wynika, że są parcele, na których można ustawić, co się chce ;) - przyczepę, kamper lub namiot. Tylko cen nie ma na stronce, trzeba zapytać mailowo.


TomKinS napisał(a):Gdybyś mogła napisać czy, jak wynika z tego artykułu, jest to postać pozytywna czy nie.
Pozdrawiam Tomasz.

Piszą o nim bardzo pozytywnie - że patriota, że pracowity i codziennie wszystkiego dogląda, i sam zakasuje rękawy, i pracuje :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 51
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone