Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 25.04.2017 19:15

andeo napisał(a):Dzięki ...czyli szału nie ma ;) nie jestem wymagająca ,ale np w Vrili w Trpanj byłam zachwycona, a tu jakoś tak słabo........ :D


Toalety na Dole są nowsze niż na Vrili, natomiast na Vrili mimo wszystko bardziej dbano o czystość - porównanie z lat 2014 - 2015.
Natomiast jeżeli chodzi o klimat kempingu to Dole nie ma żadnego startu do Vrili.
Boban sprawia wrażenie bardzo ciasnego.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.04.2017 21:14

maarec napisał(a):Najważniejsze, że w tym rejonie campingów nie brakuje. Jazda z namiotem daje wolność i jak jeden czy drugi camping się nie spodoba to będzie jeszcze trzeci i czwarty i tani prom na Hvar czy jednak przeskok solo na Peljesac. U mnie plany wyjazdowe na kolejne lata tworzą się jeszcze przed wyjazdem w roku bieżącym, później zmieniają się tuż przed wyjazdem a na miejscu okazuje się, że jedziemy jeszcze gdzie indziej. Mam delikatne utrudnienie (8m przyczepa), więc muszę liczyć się z kosztami promów. Mam swoje ulubione miejsca i lubię do nich wracać co i Tobie polecam.

P.S. ja też nie narzekałem na czystość łazienek na camp Dole, jedynie na ich wiek, ogółem na kilka dni do przyjęcia.... jedynie odstraszali Czesi na czymś w rodzaju wczasów zakładowych.

nie wiem czy wklejałem już linka do opisu tego pobytu - zapraszam : http://www.nacamping.pl/?p=223

dzięki za link,poczytam na pewno .Ja wracać nie lubię w te miejsca w których już byłam .Będziemy wracać z Brać, więc na wyspy w razie czego już nie będziemy wracać. Wypytuję ,bo właśnie troszkę mi szkoda czasu i nerwów na szukanie kampów ,będę miała prawdopodobnie ok 5-6 dni na spędzenie pod namiotem ,wiec przemieszczanie się nie wchodzi w grę ,poza tym raczej przed wyjazdem zawsze jestem pewna gdzie się wybieram i gdzie chcę zostać ...troszkę się różnimy jak widzisz ,ale za wskazówki oczywiście dziękuję raz jeszcze .
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 26.04.2017 11:28

wiadomo, każdy podróżuje inaczej. My też zmieniliśmy w 2015 styl wyjazdów kiedy pojawiło się drugie dziecko. Kiedyś bywało w 3 tygodnie 10 campingów teraz tylko 3-4 :)
Klaudia28
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.04.2017
Jaki camping w okolicy Dobrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudia28 » 27.04.2017 16:28

Kochani jaki polecacie camping w okolicy Dubrownika? Jedziemy z dziecmi wiec zależy nam zeby było plisko do plazy oraz spokojnie... nie jakies imprezeowe towarzystwo
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jaki camping w okolicy Dobrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.04.2017 20:47

Klaudia28 napisał(a):Kochani jaki polecacie camping w okolicy Dubrownika? Jedziemy z dziecmi wiec zależy nam zeby było plisko do plazy oraz spokojnie... nie jakies imprezeowe towarzystwo

http://www.camping.hr/croatian-campsite ... vnik-camps
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.04.2017 08:55

Ja polecam :?
glamping
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 01.05.2017 14:12

Cześć wszystkim
Myślałem w tym roku pojechać na camping "Bijar"na wyspie Cres. Przeszukałem parę wątków, poczytałem trochę relacji m.in. relacje Maslinki "Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie". Ma ktoś jakieś nowsze informacje na temat campu te są z 2011 roku?
Miałbym też parę pytań dotyczących tego campu np:
Najważniejsze dotyczące plaży czy po zejściu do wody znajdziemy trochę piasku pod nogami i czy zejście jest łagodne?Jest prysznic na plaży?
I tak ogólnie czy z tymi plażami w pobliżu campu jest tak źle czy powiedzmy du..y nie urywa?. Maslinka chyba raczej nie była zbytnio zadowolona.
Zabieram też w tym roku nowy zakup "sevylor tahiti plus" :D . Koleżanka "M" trochę nim popływała w pobliżu campu ale może ma ktoś jeszcze jakieś info o fajnych zatoczkach? :mrgreen:
Sam camp raczej też do tanich nie należy. Powiedzcie jak wygląda tam z miejscami pod namiot, trzeba rezerwować?( ja należę do takich co lubią mieć zapięte wszystko na ostatni guzik przed wyjazdem :oczko_usmiech: ) czy spoko można jechać w ciemno? Wyjeżdżamy 15 lipca na dwa tyg.Czytałem że rezerwacja chyba kosztuje coś koło 30 euro (przepada później czy odoliczają od ceny?)Na samym campie podoba mi się bliskość miasteczka Osor

Ogólnie mówiąc nie jesteśmy zbyt wymagający: toalety to podstawa :mrgreen:, bliskość morza i w miarę fajna plaża z łagodnym zejściem do wody no i chcę w tym roku wykorzystać mój kajak. Byliśmy dwa razy na "Lisicinie"w Omiszu(dlatego teraz bliskość morza preferowana :mrgreen: )i w Trpaniu na Vrilli(dla mnie było super,poranne kawy na ławeczce na plaży i kąpiel przed śniadaniem :D) ale chciałbym zobaczyć też coś innego, przecież tyle jest do zobaczenia! A może coś jeszcze godnego polecenia w pobliżu Cresu?, nie chce mi się drałować znowu 1700km(wyjazd z okolic Dortmundu).
Będę wdzięczny za jakieś informacje i kłaniam się nisko :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.05.2017 11:10

darek1974 napisał(a):Cześć wszystkim
Myślałem w tym roku pojechać na camping "Bijar"na wyspie Cres. Przeszukałem parę wątków, poczytałem trochę relacji m.in. relacje Maslinki "Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie". Ma ktoś jakieś nowsze informacje na temat campu te są z 2011 roku?
Miałbym też parę pytań dotyczących tego campu np:
Najważniejsze dotyczące plaży czy po zejściu do wody znajdziemy trochę piasku pod nogami i czy zejście jest łagodne?Jest prysznic na plaży?
I tak ogólnie czy z tymi plażami w pobliżu campu jest tak źle czy powiedzmy du..y nie urywa?. Maslinka chyba raczej nie była zbytnio zadowolona.
Zabieram też w tym roku nowy zakup "sevylor tahiti plus" :D . Koleżanka "M" trochę nim popływała w pobliżu campu ale może ma ktoś jeszcze jakieś info o fajnych zatoczkach? :mrgreen:
Sam camp raczej też do tanich nie należy. Powiedzcie jak wygląda tam z miejscami pod namiot, trzeba rezerwować?( ja należę do takich co lubią mieć zapięte wszystko na ostatni guzik przed wyjazdem :oczko_usmiech: ) czy spoko można jechać w ciemno? Wyjeżdżamy 15 lipca na dwa tyg.Czytałem że rezerwacja chyba kosztuje coś koło 30 euro (przepada później czy odoliczają od ceny?)Na samym campie podoba mi się bliskość miasteczka Osor


Cześć.

Byliśmy tam przez chwilę bo nie było miejsca. Czyli w ciemno nam się nie udało.
Jest ciasno, słabe zejście do wody, skały.
Pojechaliśmy dalej za Osor.

Pzdr
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 02.05.2017 13:17

Kurcze to chyba będę szukał innego campingu,moje dziewczyny preferują raczej łagodne zejście do wody i piasek chociaż w wodzie zresztą ja też. Dobre 4 tyg. czytania i szukania i będę musiał szukać czegoś innego :evil: . Może coś na Rabie znajde?
Dzięki i pozdrowionka
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 07.05.2017 21:02

Cześć
Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o campie "Slatina"? Jaka jest plaża,czy zejście jest łagodne, czy znajdę trochę piasku w wodzie?
Jak jest z Konobami w pobliżu,może jakieś markety w okolicy? Ktoś był ostatnio? Ogólnie szukam czegoś na Cresie lub okolicy
Dzięki z góry za jakieś info :D
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 21:06

darek1974 napisał(a):Ogólnie szukam czegoś na Cresie lub okolicy
Dzięki z góry za jakieś info :D
Pozdrawiam

cres-t31759.html
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 07.05.2017 21:22

Panie Januszu czytałem już to wszystko(miałem teraz tydzień chorobowego :oczko_usmiech: ) Bardzo cenne na pewno informacje, ale już mnie głowa od tego wszystkiego boli :oops: . Może jeszcze uda mi się coś znaleźć blisko morza i z łagodnym zejściem
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 21:36

Większość kempingów położona jest blisko morza.
Ale zejścia mogą być różne.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 07.05.2017 21:46

No właśnie o to zejście też chodzi :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone