Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 11.01.2017 19:12

A w Razanac to mówisz o camp Puntica? A tak naprawdę Chorwaci bardzo pomocni też miałem historię z awarią alternatora i faktycznie we wszystkim pomogli i nic w zamian nie chcieli :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2017 10:03

szafa.gliwice napisał(a):Dzięki za odpowiedzi . Moja żona to Baśka nie Kaśka ale blisko :D . Pan starszy właściciel Laguny był wyjątkowo opryskliwy to długa historia jak ktoś był to wie. Warunki słabe cena nie niska i tyle ja jestem pamiętliwy i niestety dopóki on tam jest to mnie tam już nie będzie a szkoda bo byłem tam 4 razy .

Yyyy ... czyli nie jesteś "tym" szafą, o którym myślałam :D Sądziłam, że znamy się z forum karawaningowego.
A wracając do tematu, skoro już tyle razy odwiedziłeś Nin to nie chcesz ruszyć się gdzieś indziej?
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 12.01.2017 16:52

Oczywiście że chcę ale Nin uwielbiam, no i często bywam w Rogoznicy u Marko bardzo fajny kamp , a jeśli możesz mi coś polecić to chętnie skorzystam . W tym roku chcę jechać do Chorwacji Czarnogóry i być może Albanii ale jeszcze brak planu.
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 16.01.2017 17:38

Witam orientuje się ktoś czy to prawda ze w Albanii jest taki sam przelicznik 1E=100 lek, 1S=100 lek
mosiaja
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mosiaja » 27.02.2017 11:26

Witam serdecznie,
Proszę o poradę. Czytam forum od tygodnia i im dłużej czytam tym głupsza się czuję :lol: . Zważywszy na koszmarny urlop namiotowy na Mazurach w zeszłym roku ( na 14 dni spędzonych pod namiotem tylko 2 dni ze słońcem ) w tym roku ustaliłam z rodzinką , że wyruszymy gdzieś gdzie można zaznać trochę słońca i wybór padł na Chorwację. Będzie to nasz pierwszy wyjazd do tego kraju.
I dlatego proszę o pomoc doświadczonych cromaniaków.
Szukam kempingu w okolicach Zadaru gdyż tamten rejon sprzyja wycieczkom, które zaplanowałam obowiązkowo czyli Park Narodowy Krka i jeziora Plitvickie. Podobna odległość do obu atrakcji :)
Rodzinka nasza składa się z 3 osób czyli 2 osoby dorosłe i syn 17 lat ( czyli w sumie 3 osoby dorosłe :) ). Szukamy campingu mniejszego , bez basenów, animacji dla dzieci itp . Ciszej, spokojniej , stanowiska zacienione ( to ważne ) i blisko do plaży . Plan urlopowy to raczej leniuchowanie z książką na plaży, kąpiele itp plus ewentualne wycieczki obowiązkowe . Ważną rzeczą jest też dostęp do internetu przy namiocie a nie tylko np w recepcji. Nie oczekujemy " fajerwerków " gdyż wolę wydać hajsik na wycieczki niż mega wypaśny kemping.
Obejrzałam już dziesiątki stron ale zdjęcia i przeczytanie informacje to nie to samo co opinia i polecenie ze strony doświadczonych bywalców chorwackich kempingów.
Dodam że wyjazd planujemy na 7/08/2017 na ok. 10-11dni. Będę wdzięczna za ewentualne sugestie i pomoc w wyborze miejsca :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2017 11:42

Ja polecam Sveti Petar na Moru.
Jest tam kilka małych, stosunkowo tanich kempingów przydomowych na postawiene kilkunastu namiotów.
Czy jest internet - nie wiem.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 27.02.2017 12:40

Internet to nie problem, na miejscu można kupić kartę (też chyba mają obowiązek rejestracji) i mieć internet mobilny za małe pieniądze. Na południe od Zadaru jest dużo fajnych małych campingów wzdłuż magistrali. Również na Pag-u za Novaliją w kierunku Lun - chętnie bym tam pojechał z przyczepą a na kilka z nich dojazd jest zbyt stresujący, czasem nawet solo. Oglądałem je w 2016 z okien samochodu i moim zdaniem warto.
LolaPola
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) LolaPola » 27.03.2017 21:10

Witam wszystkich. A może ktoś z was był na kempingu w Tar? Bo ja szukam jakichś fajnych wakacji dla siebie i rodzinki i tak się zastanawiam gdzie a znalazłam fajną ofertę ale nie chciałabym jechać w ciemno... Może ktoś był na tym kempingu laterna? Znalazłam fajną ofertę na topdeals4travel i kusi mnie. Doradźcie coś bo to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2017 21:41

LolaPola napisał(a):Witam wszystkich. A może ktoś z was był na kempingu w Tar? Bo ja szukam jakichś fajnych wakacji dla siebie i rodzinki i tak się zastanawiam gdzie a znalazłam fajną ofertę ale nie chciałabym jechać w ciemno... Może ktoś był na tym kempingu laterna? Znalazłam fajną ofertę na topdeals4travel i kusi mnie. Doradźcie coś bo to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. ;)

mobile-homes-lanterna-t49512.html

camping-lanterna-marine-premium-mobile-home-t51380.html
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 27.03.2017 22:07

Podepnę się tu bo to chyba najlepszy do tego wątek.
Szykuje się ślub w Chorwacji.
Około 16 osób.
Maj przyszłego roku.
Wymyśliliśmy sobie, że gości chcemy przenocować na campach w mobile home.
Rejon Trogir - Split.
3 campingi:
- Seget- Belveder
- Okrug Gornij Roznac
- Split - Stobrec
Warunki wydają nam się podobne ale liczymy na wasze opinie - zwłaszcza gastronomiczne.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 28.03.2017 14:07

LolaPola napisał(a):Witam wszystkich. A może ktoś z was był na kempingu w Tar? Bo ja szukam jakichś fajnych wakacji dla siebie i rodzinki i tak się zastanawiam gdzie a znalazłam fajną ofertę ale nie chciałabym jechać w ciemno... Może ktoś był na tym kempingu laterna? Znalazłam fajną ofertę na topdeals4travel i kusi mnie. Doradźcie coś bo to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. ;)


Tu masz moją ocenę tego kempingu:

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html

Napisz w jakim terminie jedziecie i cenę tej fajnej oferty, to podpowiem czy warto.
LolaPola
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) LolaPola » 30.03.2017 16:22

SingSing74 napisał(a):
LolaPola napisał(a):Witam wszystkich. A może ktoś z was był na kempingu w Tar? Bo ja szukam jakichś fajnych wakacji dla siebie i rodzinki i tak się zastanawiam gdzie a znalazłam fajną ofertę ale nie chciałabym jechać w ciemno... Może ktoś był na tym kempingu laterna? Znalazłam fajną ofertę na topdeals4travel i kusi mnie. Doradźcie coś bo to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. ;)


Tu masz moją ocenę tego kempingu:

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html

Napisz w jakim terminie jedziecie i cenę tej fajnej oferty, to podpowiem czy warto.



Ofertę znalazłam na topdeals4travel.com, cena to ok 1400zł, w terminie raczej wrześniowym bo mąż dopiero wtedy pewnie dostanie wolne. Daj znać co sądzisz. Ja się zabieram za czytanie Twojej oceny. Jak byś coś jeszcze miał to pisz wszelkie informacje się przydadzą. :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 23.04.2017 20:05

Witam .Mam prośbę ,czy moglibyście napisać mi coś więcej o kampach Boban i Dole,a może jeszcze jakieś w okolicy są warte odwiedzenia ?Kto był w roku 2015-2016 i mógłby mi napisać o wadach i zaletach ,bo dość dużo starych informacji, a nie mogę się zdecydować .Będę wdzięczna za rady i zdjęcia :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 23.04.2017 20:21

co tu dużo gadać - proste campingi, nie spodziewaj się rewelacji. Łazienki pewnie z lat 80tych a może nawet i starsze. Ja byłem na Dole chyba w 2013r i było fajnie. Ale to był czerwiec. Dla mnie to dobry camping na 3-4 dni. Nie ma na nim co robić dłużej chyba że codziennie inna wycieczka samochodem lub wodna.

dodatkowo jest tam od groma Czechów - mają swoje domki, których ciągle przybywa, może jestem uprzedzony ale trochę ich obecność w dużej hałaśliwej grupie mocno nam doskwierała. Staliśmy w 1 linii od wody i miałem ich pod oknami przyczepy od rana do 17 (przychodzi cień na plaży) z krótką przerwą obiadową.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 23.04.2017 20:23

Boban
- osobne parcele
- zacieniony
- dość stromy
- toalety dla mało wybrednych
- bar na plaży
- sympatyczna obsługa i sporo osób znających się z corocznych wakacji
- z ciepłą wodą średnio - trzeba rozgryźć godziny
- raczej warto rezerwować miejsca w sezonie
Dole
- płaski
- brak parceli
- pierwszy rząd zajęty przez mobilhome'y
- większa plaża
- kiepsko z miejscami zacienionymi
- w kiblach nie byłem ale raczej pochwał o nich nie słyszałem
- jest sklep, bankomat - dostępne także dla klientów Bobana
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone