Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 02.07.2010 06:03

Witam .
Bardzo dziękuję za fajne podpowiedzi właśnie takie miejsca mnie interesują . I wiem , że we wrześniu nie będzie tłoku to ta kameralność ..... to jest to .
A czy ktoś korzystał z karty zniżkowej CCI . Czy ma to zastosowanie , czy nie? Z góry dziękuję , za wszelkie podpowiedzi i życzę wspaniałych wakacji wszystkim CRO- maniacom.
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 02.07.2010 22:04

Nie mogę namierzyć w necie campu KARABA - chodzi mi o stronę, adres e-mail... nie mają?? Filip vel Darek: robiłeś rezerwację czy w ciemno nie było problemów? Jak jest zatłoczeniem z początku sierpnia?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 02.07.2010 22:57

m_cowboy napisał(a):Nie mogę namierzyć w necie campu KARABA - chodzi mi o stronę, adres e-mail... nie mają?? Filip vel Darek: robiłeś rezerwację czy w ciemno nie było problemów? Jak jest zatłoczeniem z początku sierpnia?


Oj oj m_cowboy słabo szukałeś :lol: :lol: :lol: w tym temacie na drugiej stronie jest link do strony Autocamp Karaba

Nie robiłem rezerwacji z tym ze my byliśmy początek lipca do 17 tego chyba . Myślę ze cala istota campingowa polega na tym ze nic nie rezerwujesz jedziesz patrzysz jak jest , jak Ci nie pasuje jedziesz gdzieś indziej , W samym Pakostane idąc do centrum widziałem kilka posesji gdzie było po kilka namiotów ustawione , wiec nie sadze ze jeśli chcesz mieszkać w Pakostane ze będzie problem z miejscem na rozbicie namiotu . Ostatecznie pozostaje Kozarica ( ale jest niestety droższa . Chyba ze komuś to nie przeszkadza .
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 03.07.2010 06:50

Dzięki:)
Ten link oczywiście znalazłem, ale to nie jest do ich strony. Nie mają?? E-mail też tam nie jest podany.
Cały czas tłucze mi się po głowie, że buszowałem kiedyś po ich stronie...
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 03.07.2010 08:37

m_cowboy napisał(a):Dzięki:)
Ten link oczywiście znalazłem, ale to nie jest do ich strony. Nie mają?? E-mail też tam nie jest podany.
Cały czas tłucze mi się po głowie, że buszowałem kiedyś po ich stronie...


No to sorki .. specjalnie nie wgłębiłem się w linka , poleciałem nieco fotki ( trochę nie aktualne :lol: :lol: teraz jest tam ładniej ) ot co. Co do rezerwacji , to bym się nie przejmował , od 10 lat jeżdżę wszędzie bez rezerwacji ( Polska ,Węgry, Chorwacja ), po prostu przygoda , będę to będę tam gdzie mi pasuje :wink: :wink: :wink:
jaroxx
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaroxx » 04.07.2010 01:12

Witam. Jestem tu świeżutki. przeszukałem forum w poszukiwaniu taniego kempingu dla 2, namiot + pies i samochód w Marusici ok Splitu , Jednak oprócz pięknych fotek nic nie znalazłem. Może mógł by ktoś coś polecić, podać cenę która bardzo mnie interesuję i oczywiście warunki sanitarne. Alternatywnie może być inne miasteczko, tylko w okolicy Splitu.Jest jeszcze jedna rzecz , która nie daje mi spokoju czy jeśli nie znajdę Tu nic czy jazda w ciemno ma sens. Dziękuję i życzę wszystkim miłego urlopu.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.07.2010 11:44

jaroxx napisał(a): w Marusici ok Splitu , Jednak oprócz pięknych fotek nic nie znalazłem.
Może mógł by ktoś coś polecić, podać cenę która bardzo mnie interesuję i oczywiście warunki sanitarne. Alternatywnie może być inne miasteczko, tylko w okolicy Splitu.


Fajnie jak ktoś poleci camping , ale co będzie jak na tym campie Tobie się nie spodoba albo będzie full namiotów ? co wtedy zrobisz ? rozpłaczesz sie ?

Nie tylko przejedziesz się wzdłuż ulicy nadmorskiej i znajdziesz sobie inny przydomowy camping , zobaczysz na miejscu jakie są ceny jakie sanitariaty , możesz spytać się polaków jak trafisz, jak z ciepła woda . Widzisz i wybierasz a jak nie, to szukasz dalej , ale to nie jest szukanie grzybów w lesie tylko normalnie masz campingowa od liku co kilka km wzdłuż Jardanki są campingi mniejsze i większe

jaroxx napisał(a):
Jest jeszcze jedna rzecz , która nie daje mi spokoju czy jeśli nie znajdę Tu nic czy jazda w ciemno ma sens. Dziękuję i życzę wszystkim miłego urlopu.


Wszelkie wątpliwości czy jechać w ciemno czy nie są jak dla mnie dziecinnie śmieszne ..... Napisze drukowanymi

LUDZIE NIE BĄDŹCIE CYKORAMI , TYLKO W CIEMNO, JEST PRZYGODA JEST ZABAWA , A CO JAK BIURO TURYSTYCZNE NIE ZAPEWNI WSZYSTKIEGO POD NOS TO JUŻ NIE UMIEMY SOBIE NIC SAMI ZORGANIZOWAĆ . ,

CALA ISTOTA CAMPINGU POLEGA NA TYM ZE W CIEMNO , A I NA APARTAMENTY OD 15 LAT JEŻDŻĘ W W POLSCE, WEGRY CZY CHORWACJA TYLKO W CIEMNO . Widzisz co bierzesz i możesz cenę negocjować.
jaroxx
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaroxx » 04.07.2010 23:56

Dzięki za szybką i zadowalającą odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko czy za 2 osoby + pies+namiot+auto+prąd zmieszczę się w 20E za dobę ? Jadę na przełomie lipca i sierpnia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2010 09:43

jaroxx napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanko czy za 2 osoby + pies+namiot+auto+prąd zmieszczę się w 20E za dobę ? Jadę na przełomie lipca i sierpnia.


Zależy na jakim kempingu, jak na małym przydomowym - to tak,
na większym kosz może się zamknąć ok. 30 euro.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 05.07.2010 10:13

jaroxx napisał(a):Dzięki za szybką i zadowalającą odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko czy za 2 osoby + pies+namiot+auto+prąd zmieszczę się w 20E za dobę ? Jadę na przełomie lipca i sierpnia.


My w Pakostane płaciliśmy za 2+2 namiot sam + prąd płaciliśmy 130 kun ( chcieli 150 ) ale stargowaliśmy bo bylismy w dwie rodziny . 130 kun to ok 20 Euro.

20 Euro to dobra niska cena , na dużych campingach typu Kozarica zapłacilibyśmy ok 45 Euro . Na Nord Seea w Pakostane ( polecany camping na tym forum ) zapłacilibyśmy ok 33Euro . Wiec sam widzisz jakie sa widelki .

Mi sie wydaje ze jak camping ma ceny w kunach to już jest dobrze , jak 30 kun za osobę dorosła to jest właśnie tani camping , pozostałe składniki ceny tez będą wtedy rozsądne . 130-150 kun .

Takie jest skromne moje zdanie . :lol: :lol: :lol:
izulek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izulek » 05.07.2010 23:44

Janusz Bajcer napisał(a):
jaroxx napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanko czy za 2 osoby + pies+namiot+auto+prąd zmieszczę się w 20E za dobę ? Jadę na przełomie lipca i sierpnia.


Zależy na jakim kempingu, jak na małym przydomowym - to tak,
na większym kosz może się zamknąć ok. 30 euro.


Witam Panie Januszu! Widzę, że jest Pan cennym zródłem informacji o Chorwacji :) dlatego i ja pozwolę sobie zadać jedno pytanie...
Czy poleciłby Pan jakies kempingi na wyspie Brac???

tam jeszcze nie byłam, jesli chodzi o kempingi od Rjeki po Makarską byłam na wielu (spędzilismy tam miesiąc przenosząc się prawie codziennie na inny kemping), ale to było 8 lat temu więc niewiele pamiętam i nie mogę polecić nikomu konkretnego kempingu, zresztą mając 19 lat nie specjalnie przywiązywalam do tego wagi, z kolei w zeszlym roku pojechalam juz na kemping odpowiedzialnie, a mianowicie sama zaplanowalam trasę i zadbałam o wyposarzenie jednak pola namiotowe testowalam na bieżąco bez uprzedniego sprawdzania w internecie...najlepsze są w Dalmacji i polecam wszystkim kemping Boban koło Zivogoscie!!! Rewelka!
Na Bracu jeszcze nie byłam dlatego chciałam się poradzić...
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2010 10:21

izulek napisał(a):Witam Panie Januszu! Widzę, że jest Pan cennym zródłem informacji o Chorwacji :) dlatego i ja pozwolę sobie zadać jedno pytanie...
Czy poleciłby Pan jakies kempingi na wyspie Brac???
Na Bracu jeszcze nie byłam dlatego chciałam się poradzić...
Pozdrawiam


Niestety też na wyspie Brač nie byłem, więc nic nie mogę polecić.
Z tego co wiem to, na wyspie jest ubogo w kempingi.

Mogę polecić stronkę, gdzie są wymienione

http://www.avtokampi.si/search.asp?drzava=2

Trzeba wpisać w wyszukiwarce na stronce: Brac
izulek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izulek » 06.07.2010 22:30

Dziękuję za odpowiedz! W takim razie sama sprawdzę a potem dam znać jak było:) pozdrawiam!!!
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 07.07.2010 09:09

Trzymam za słowo - na Braczu jeszcze nie byłem i chętnie skorzystam z wskazówek :)
izulek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izulek » 07.07.2010 19:50

kurush napisał(a):Trzymam za słowo - na Braczu jeszcze nie byłem i chętnie skorzystam z wskazówek :)


Wyjeżdżamy 6 sierpnia na 2 tygodnie, przenosić się bedziemy średnio co 4 dni, chyba ze jakieś miejsce oczaruje nas tak jak Boban koło Żivogoscie i zostaniemy tam tydzień:) Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone