Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: szukam kempingu na pierwszy wyjazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.04.2010 08:10

Rysiu napisał(a):Witam wszystkich, Jestem początkującym na tym forum. Szukam sprawdzonego kempingu pod namiot w rejonie Dalmacji. Swój pierwszy wyjazd do Chorwacji zaplanowaliśmy na przełom sierpnia i września '10r. Wyjazd samochodem w składzie 2+1 (córcia 2,5 roku). Szukamy małego lub średniej wielkości kempingu z bezpośrednim zejściem na plaże. Nile widziane duże zacienienie obiektu, możliwość postawienia samochodu przy namiocie i dostęp do prądu.

forum/viewtopic.php?p=304697#304697
Mały - tak.
Bezpośrednie zejście na plażę - tak.
Zacienienie - tak.
Auto przy namiocie - tak.
Dostęp do prądu - tak.
Plaża typowo dla dzieci gratis.

Pzdr
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 30.04.2010 13:27

filip122 vel Darek napisał(a):
monia85 napisał(a):Jeśli ktoś lubi małe, zaciszne, spokojne, rodzinne kempingi, mogę polecić kemping w miejscowości Banja (tuż za Slano).
Kemping nazywa się Bambo, bardzo sympatyczni gospodarze, zero problemów, dużo miejsca, kameralnie. Łazienki sprzątane kilka razy dziennie(!), jest bardzo czysto i do tego tanio.
Blisko do Dubrownika.

8) 8) 8)
http://camp_bambo.phpnet.us/EN/index.html



Zainteresował nas camping który opisujesz , Nie lubimy campingów molochów , ale takie całkiem puste tez są smutne , szczególnie dzieciaki lubią się poznawać z innymi nawet innych narodowości. No i my lubimy kogoś nowego poznać , wypić piwko i po grillować. Możesz wrzucić na forum , albo na priv klika fotek z campingu , ile faktycznie było tam ludzi i namiotów ? mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ....


Mogę ponowić prośbę o fotki na maila z tego campingu i ew z miejscowości.
Czy w miejscowości Banja jest bankomat , a jeśli nie czy jest gdzieś w okolicy
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002
Re: Polecam CAMP BOBAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 17.05.2010 12:03

filip122 vel Darek napisał(a):
Marcin W. napisał(a):Witam. Ja z rodziną czyli 2+2 byłem na przełomie lipca i sierpnia 2009r. po raz 3 i pewnie nie ostatni na Camp Boban w Żivogosce Dole jakieś 30 km za Makarską w stronę Dubrownika. Kamp ba budowę tarasową niesamowicie kameralny. Dla rodzin z dziećmi jak znalaz. Obok jest duży kamp DOLE ze sklepem, lodziarniami straganami itp. Za pobyt powyżej 10 dni dają od całości rachunku 10% rabatu. http://www.autocamp-boban.com/
Cena za 2 os dorosłe 1 dziecko 10 lat sam. namiot i prąd - 166 Kuna.


Wrzuć może parę fotek , ta na stronie jest zachęcająca . Czy można parkować samochód kolo namiotu ?


Cześć kolego. Tak można. Nie ma ścisku, jest naprawdę sympatycznie, choć z doświadczenia ubiegło rocznego rezerwuje miejsca bo jedzie nas 5 rodzin. Na miejscu jesteśmy od 16.07.2010 na ponad 2 tygodnie. Polecam i do zobaczenia. W razie czego szukać Xsary Picasso na poznańskich blachach.
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002
Re: szukam kempingu na pierwszy wyjazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 17.05.2010 12:07

JacYamaha napisał(a):
Rysiu napisał(a):Witam wszystkich, Jestem początkującym na tym forum. Szukam sprawdzonego kempingu pod namiot w rejonie Dalmacji. Swój pierwszy wyjazd do Chorwacji zaplanowaliśmy na przełom sierpnia i września '10r. Wyjazd samochodem w składzie 2+1 (córcia 2,5 roku). Szukamy małego lub średniej wielkości kempingu z bezpośrednim zejściem na plaże. Nile widziane duże zacienienie obiektu, możliwość postawienia samochodu przy namiocie i dostęp do prądu.

forum/viewtopic.php?p=304697#304697
Mały - tak.
Bezpośrednie zejście na plażę - tak.
Zacienienie - tak.
Auto przy namiocie - tak.
Dostęp do prądu - tak.
Plaża typowo dla dzieci gratis.

Pzdr


AUTO CAMP BOBAN - na pewno się nie zawiedziesz - http://picasaweb.google.pl/wonskixxl/Chorwacja2009#
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 25.05.2010 11:14

monia85 napisał(a):Kochani,
Chciałabym Was podpytać o kempingi na płw. Peljesac. Sporo naczytałam się o tym pięknym miejscu, niestety dane mi było dotrzeć jedynie do Stonu, gdzie kupowaliśmy kaskę w banku :D
Preferujemy nieduże, nawet przydomowe kempingi, kameralne, nie "molochy":)


No, na Peljescu zdecydowanie polecam Dubę Peljeską - kamping baaardzo kameralny, sama wioska - parę domów, sklep dojeżdża co rano :)
Plaże trzy, dwie zupełnie puste, jedna, "centralna", z małą knajpką, też bardzo luźna. Kamp dobrze utrzymany, toalety bez zarzutu, do plaży 200 m spacerkiem przez zagajnik oliwny. A te krajobrazy!... Po prostu bajka. O Dubie jest na innych miejscach forum, wpisz w wyszukiwarkę, to znajdziesz.

Aha, nie bez znaczenia jest cena: w ubiegłym roku płaciliśmy za 2 dorosłych, 2 dzieci, duży namiot, dostęp do lodówki i prąd 20 eurasów za dobę (pobyt dłuższy, więc Ivo nam trochę spuścił z cennika)

Ja się też tam w tym roku wybieram, i może jeszcze gdzieś na Hvar...
wandawojtek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wandawojtek » 25.05.2010 12:46

Jeśli mały i przydomowy to zobacz tu: http://www.peljesac-lupis.com/SL/avtokamp/ . Czysto, tanio, 30 metrów do wody tylko na samym końcu Peljesaca.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2010 13:20

Niedaleko Porec na Istrii
Ulika
okolo 100 zeta za 2+male1+auta+spory namiot
2 polowa lipca 2009

Camp dla zwolennikow FKK, duzo drzew, super sanitariaty w ogromnej ilosci, ciepla woda bez ograniczen, super czysto wszedzie, camp ogromny, wiele sklepikow, straganow, piekarnia. Basen ze slodka woda, duzo animacji dla dzieci, aquaaerobik itd
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 10.06.2010 09:48

Drogi filip122 vel Darek[b],
Długo nie wchodziłam na forum o kempingach, ale właśnie wysłałam Ci wiadomość na maila, jeśli jeszcze nie jest za późno i nadal jesteś zainteresowany tym kempingiem :P

Kurcze, trochę się zmartwiłam, bo my planujemy zatrzymać się na kempingu Bambo od niedzieli, 31 lipca na 3-4 dni i nie wiem czy nie rezerwować, jak kolega Marcin W. napisał...hmm :wink:

W tym roku prawdopodobnie będziemy tylko jednym samochodem (góra 2), Marcinie W. myślisz, żeby lepiej rezerwować?
Wy rezerwujecie telefonicznie czy mailowo?

PS--Dzięki za namiary na kemp. na Peljesacu:D

Pozdrawiam!
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 10.06.2010 09:53

W miejscowości Banja nie ma bankomatu - my jeździliśmy do banku w Stonie (20km). W Slano (tuż przez Banją) jest poczta i tam można wymieniać kasę. [/i]
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 19.06.2010 09:17

monia85 napisał(a):Drogi filip122 vel Darek[b],

Kurcze, trochę się zmartwiłam, bo my planujemy zatrzymać się na kempingu Bambo od niedzieli, 31 lipca na 3-4 dni i nie wiem czy nie rezerwować, jak kolega Marcin W. napisał...hmm :wink:

W tym roku prawdopodobnie będziemy tylko jednym samochodem (góra 2), Marcinie W. myślisz, żeby lepiej rezerwować?
Wy rezerwujecie telefonicznie czy mailowo?

PS--Dzięki za namiary na kemp. na Peljesacu:D

Pozdrawiam!


Witam serdecznie.
Mailowo. Mam już potwierdzenie że na 100% że miejsca będą na nas czekać. Ja z doświadczenia wyjeżdżam z Polski w czwartek tym razem po południu z myślą rozbicia namiotu rano w piątek (chłodniej rano i są miejsca bo na wekeend wiara nadciąga).
rmk
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.06.2006
Re: szukam kempingu na pierwszy wyjazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) rmk » 20.06.2010 11:17

Marcin W. napisał(a):AUTO CAMP BOBAN - na pewno się nie zawiedziesz - http://picasaweb.google.pl/wonskixxl/Chorwacja2009#



Byłem na Bobanie 4 razy i nie zamierzam szukać lepszego i bardziej przyjaznego kempingu. W tym roku jadę po raz 5. Jak zobaczyłem zdjęcia, to już mam ochotę się pakować.
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 23.06.2010 06:25

Witam, szkoda , że ten dział jest taki skromny , w tym roku mało coś relacji z pobytu na kempingach a sezon tuż tuż , a co niektórzy już zapewne nawet są po wojażach chorwacki , Piszcie piszcie ..........
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2010 09:55

andre47 napisał(a): w tym roku mało coś relacji z pobytu na kempingach a sezon tuż tuż , a co niektórzy już zapewne nawet są po wojażach chorwacki , Piszcie piszcie ..........


Sezon dopiero się zaczął, najlepszy okres pobytu na kempingach to lipiec i sierpień :D

Czytaj relacje z poprzednich lat, a tych jest sporo.

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25746
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 01.07.2010 22:03

Ja polecam Kamp Putnica w Rażanacu Bylismy tam z dziećmi 3 lata temu i nie wiem czy nie pojade w tym roku ponownie.
+ blisko plazy
+ (dla mnie) mały kameralny
+ Rażanac bardzo mały i kameralny 2 sklepy , 1 lodziarnia, 2 restauracjie, brak stoisk z pamiatkami (spora ulga dla budzetu wyjazdowego przy 2 dzieciaków) :D
+bardzo czysto w sanitariatach
+ciepła woda w zatoce
- brak cienia

http://www.camping-puntica.hr/[url]
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.07.2010 22:56

Bibinje k/Zadaru. Camp Kero. Opisywany w mojej relacji z CRO. z ub. roku.
Spełnia wszystkie kryteria postawione przez Rysia i rzadko bywa tam tłok.
Jest niewielki, ale w sam raz- to spory plac a nie jakiś trawnik przy domu.
Poza tym, jest to znakomita baza do wypadów i wycieczek w okolice- praktycznie we wszystkich kierunkach. Min.rejs na Kornaty z Zadaru, a sam Zadar o 2 rzuty beretem i nie trzeba sterczeć w korkach żeby wjechać do starego miasta.
Cena była taka: 17 EUR za noc, namiot, 2+1 i auto, bez prądu (prąd mieliśmy w herbacie... :lol: )
Pozdr.
Ostatnio edytowano 02.07.2010 08:24 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone