Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Soline i nie tylko..

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wildovvsky
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2012
Kemping Soline i nie tylko..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wildovvsky » 01.07.2012 17:07

Witam . Jestem nowym uzytkownikiem na forum i oczywiscie gorąco pozdrawiam .
Moje pytanie dotyczy Kampingu Soline w miejscowosci Biograd na Moru i nie tylko .

Mam zaplanowany wyjazd wlasnie tam . Problem polega w tym ze nieposiadam paszportu tzn posiadam ale wazny do 2011.
Niezdaze juz go wyrobic .
Wielu z was zapewne mysli ze to znow pytanie czy przejade przez granice otoz nie bo tego jestem praktycznie pewien ze dam rade .
Mianowicie chodzi o rezerwacje w kempingach . Jak wyglada ta sprawa z paszportami i innymi dokumentami . Widze na forum ze masa ludzi jezdzi na dowody ale przeczy to troche ze na kemping trzeba miec paszport. Gdzie w takim razie sie lokujecie?

Na stronie Soline http://www.campsoline.com/en/camping/ru ... -behaviour jasno pisze ze do zamieszkania na kampingu potrzebuje identity card czy po naszemu dowod osobisty jednak nie jestem co do tego pewien.
Napisałem do nich email jednak jeszcze niedostalem odpowiedzi.
Moze ktos z uzytkownikow spotkal sie z takim problemem i chce sie podzielic informacjami w sprawie tego kampingu i nietylko
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 01.07.2012 18:53

ID = DO, co do tego nie ma wątpliwości.

A z praktyki dodam że jak będą chcięli zatrzymać w recepcji jeden z dowodów to zostawcie tej osoby, która nie będzie siadała za kierownicą.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 02.07.2012 10:46

Spokojnie na dowód osobisty mnie zameldowali (a konkretniej żony DO).

W ubiegłym roku zostawiałem paszporty, bo na niektórych campach chcieli aby zostawić dokument od każdego kto był zameldowany na campie. (no i rabat/brak opłaty na dziecko wg. jego paszportu naliczyli - czyli potwierdzenie daty urodzenia)
Wildovvsky
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wildovvsky » 02.07.2012 15:21

dzieki za szybkie odpowiedzi .
W takim razie raczej nie mam sie czym martwic? Dokument osobisty w zupelnosci powinien wystarczyc , przeciez kemping to nie jakas instytucja rzadowa .

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Soline i nie tylko..
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone