Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na wyspie KRK

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fisher006
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.08.2011
Kemping na wyspie KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) fisher006 » 25.08.2011 13:04

Witam serdecznie, wraz ze zjomymi postanowiliśmy spontanicznie jechać na Chorwację chcieliśmy jechać na jakieś pole namiotowe na wyspie KRK ze swoim namiotem w 8 osób. Moglibyście polecić coś zaraz koło morza z przyzwoitym standardem ;]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.08.2011 14:26

Czy napewno chcecie pole namiotowe na Campingu ???
Otóż wyjaśnię Wam dlaczego nie warto jechać po namioty tylko wnajmować kwatery. Otóż na polu nie ma klimy. Wszak wiadomo, że są tam upały, a w namioce w ciągu dnia nie da sie wysiedzieć, a w nocy spać. Brak imtymności. Dużo pijaków i ochlapusów różnych. Wspólne łazienki i toalety. Brak czystości. Złodziejstwo elementów namiotu, a nawet i papieru z kibla. Ciągle zpachane albo zajete toalety. Łażenie po campingu z naczyniami do łazienek i mycie. O molestowaniu to juz chyba nie muszę mówić. Jak popiją to kazda jest ładna bez względu na narodowość. Nawet grube i brzydkie niemki mają wzięcie. Łażenie cudzoziemek po campingi w topless. Myśli koleżanka, że mąż to tak posiedzi spokojnie. Oj nie, natura i zwierzecość w nim się obudzi. Proponuję z całą odpowiedzialnościa wynająć kwaterę. Pozdrawiam.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 25.08.2011 14:37

fisher006 napisał(a):Witam serdecznie, wraz ze zjomymi postanowiliśmy spontanicznie jechać na Chorwację chcieliśmy jechać na jakieś pole namiotowe na wyspie KRK ze swoim namiotem w 8 osób. Moglibyście polecić coś zaraz koło morza z przyzwoitym standardem ;]


Jeśli nie macie problemów z nagością - to Bunculuka.
Łazienki czyste, zawsze ciepła woda, najlepsze, moim zdaniem, miejsca są "za rzeką" - stosunkowo blisko do łazienki, bardzo blisko do baru, plaży i morza.


darek1 napisał(a):Czy napewno chcecie pole namiotowe na Campingu ???
Otóż wyjaśnię Wam dlaczego nie warto jechać po namioty tylko wnajmować kwatery. Otóż na polu nie ma klimy. Wszak wiadomo, że są tam upały, a w namioce w ciągu dnia nie da sie wysiedzieć, a w nocy spać. Brak imtymności. Dużo pijaków i ochlapusów różnych. Wspólne łazienki i toalety. Brak czystości. Złodziejstwo elementów namiotu, a nawet i papieru z kibla. Ciągle zpachane albo zajete toalety. Łażenie po campingu z naczyniami do łazienek i mycie. O molestowaniu to juz chyba nie muszę mówić. Jak popiją to kazda jest ładna bez względu na narodowość. Nawet grube i brzydkie niemki mają wzięcie. Łażenie cudzoziemek po campingi w topless. Myśli koleżanka, że mąż to tak posiedzi spokojnie. Oj nie, natura i zwierzecość w nim się obudzi. Proponuję z całą odpowiedzialnościa wynająć kwaterę. Pozdrawiam.


Sraty - taty... :P
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.08.2011 15:18

Anai napisał(a): ... Jeśli nie macie problemów z nagością - to Bunculuka.
Łazienki czyste, zawsze ciepła woda, najlepsze, moim zdaniem, miejsca są "za rzeką" - stosunkowo blisko do łazienki, bardzo blisko do baru, plaży i morza ...


Bylismy i w zasadzie mozemy polecic, bardzo ladnie polozony, niezla kamyczkowa plaza

Namior rowniez mielismy za kanalkiem deszczowym na dole po lewej stronie pod gigowym drzewkiem z ktorego w 2 polowie sierpnia mielsimy niezle zbiory :)

Do lazienki srednio blisko i troche malo prysznicy

Innych campow na Krk nie znam
fisher006
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fisher006 » 25.08.2011 15:25

W sumie po głębszym zastanowieniu nie musi to być wyspa KRK. Chciałbym by było to w ładnej lokalizacji zaraz przy morzu i w miare tanio.

Znalazłem Camp Marina http://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin

235 Euro za 8 osób zaraz przy morzu. Był tam ktoś może ? Lub poleci coś podobnego

Zdradźcie mi jeszcze jakie ceny w Bunculuka za osobę bo nie mogę znaleźć cennika ? :]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.08.2011 15:36

fisher006 napisał(a):
Zdradźcie mi jeszcze jakie ceny w Bunculuka za osobę bo nie mogę znaleźć cennika ? :]


Rok temu w 2 polowie sierpnia za 2+1+namiot+auto placilem kolo 110-120 zeta doba
fisher006
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fisher006 » 25.08.2011 15:50

Co sądzicie o tym Campie Marina który podałem wyżej cenowo i na stronie wygląda to OK ;]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.08.2011 16:04

fisher006 napisał(a):Co sądzicie o tym Campie Marina który podałem wyżej cenowo i na stronie wygląda to OK ;]


Tu masz ceny na Bunculuce kolo Baski

http://www.bunculuka.info/eng/default.a ... eID=cijene

Nikt nie kaze sie rozbierac ale macie szanse pieknie sie opalic, szanse ktorej warto nie zmarnowac :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 25.08.2011 16:29

piotrulex napisał(a):Tu masz ceny na Bunculuce kolo Baski
http://www.bunculuka.info/eng/default.a ... eID=cijene


A tu widok na camping z góry
Obrazek

piotrulex napisał(a):Nikt nie kaze sie rozbierac ale macie szanse pieknie sie opalic, szanse ktorej warto nie zmarnowac :)


To fakt ;)
fisher006
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fisher006 » 25.08.2011 16:48

Powiedzcie mi w razie gdybym się zdecydował lepiej zarezerwować online czy raczej zajechać i na miejscu się martwić. Jak w ogóle wygląda wrzesień na chorwacji ? Duży ruch ? Jest to mój pierwszy wyjazd na Cro
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.08.2011 21:03

Żeby to nie był koleżanki Anai ostatni wyjazd do Chorwacji. Oczywiście bez chłopa.
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 25.08.2011 22:23

Jak KRK to Camp Skrila: N 44°58'0" E 14°40'26" dla tych co lubią namioty i ładne plaże .
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 26.08.2011 00:23

darek1 napisał(a):Żeby to nie był koleżanki Anai ostatni wyjazd do Chorwacji. Oczywiście bez chłopa.


Niech kolegę Darka głowa o to nie boli...:P
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.08.2011 09:06

fisher006 napisał(a):Powiedzcie mi w razie gdybym się zdecydował lepiej zarezerwować online czy raczej zajechać i na miejscu się martwić. Jak w ogóle wygląda wrzesień na chorwacji ? Duży ruch ? Jest to mój pierwszy wyjazd na Cro


My zawsze w ciemno czy to czerwiec, lipiec czy sierpien tak wiec u Ciebie tym bardziej w ciemno
medic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 20.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) medic » 29.01.2012 22:18

Jadę w ciemno i na 1 nocleg chcę się zatrzymać na KRK - Camping PULAC ul. Vodotoc.
na mapie wygląda ciekawie a i zdjęcia na stronie są nienajgorsze.
czy ktoś był może na tym Campie ?
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping na wyspie KRK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone