Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na wyspie KRK

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 25.02.2012 19:48

Mógłbyś podać link do kempingu na którym chciał byś się zatrzymać bo nie mogę go zlokalizować.
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016
Re: Biograd na moru czy Lanterna

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 23.10.2016 14:52

A czy słyszeliście o campingu Krk na wyspie Krk? Ponoć można tam wypożyc namioty od suncamp i easyatent.
Jak warunki i położenie namiotów?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Biograd na moru, Lanterna czy camp Krk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 26.10.2016 11:25

W większości opinie bardzo pozytywne. Można trochę poczytać tu:

http://www.zoover.pl/chorwacja/kvarner/ ... 2l0&page=0

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... ounty.html

http://pl.camping.info/chorwacja/kvarne ... ng-krk-128

Opinie zagraniczne, których tam jest najwięcej można w prosty sposób przetłumaczyć i masz wtedy jakiś pogląd o tym kempingu.

Namioty różnych firm są bardzo do siebie podobne więc rozczarowania nie będzie. Niestety nie wiem jak z położeniem ich w tym konkretnym ośrodku.
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016
Re: Biograd na moru, Lanterna czy camp Krk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 26.10.2016 18:07

Dzięki, widziałam. Martwi mnie brak polskich opinii. Tzn., że nie jeżdżą tam Polacy? To dość istotne, ponieważ dziecko bez towarzystwa to marudzące dziecko...
Interesuje mnie jeszcze zacienienie namiotów. Dlatego szukam opinii osób, które tam były...
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 30.10.2016 10:49

Myślę, że Polacy też tam zaglądają, z tym że nie każdy dzieli się swoimi opiniami w internecie. W Chorwacji pewnie będzie ponad 200 kempingów, a na tutejszym (największym) forum o Chorwacji jest zaledwie kilkadziesiąt osób, które korzystają z tego rodzaju wypoczynku. Można samemu wypromować kemping (o ile jest rzeczywiście dobry). To znaczy jak pojedziesz, sprawdzisz i opiszesz, to możesz się spodziewać, że w kolejnym sezonie spotkasz tam forumowiczów.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.10.2016 17:35

SingSing74 napisał(a):Myślę, że Polacy też tam zaglądają, z tym że nie każdy dzieli się swoimi opiniami w internecie. W Chorwacji pewnie będzie ponad 200 kempingów,


Myślę sobie, że będzie będzie ich sporo ponad 1000. :D
Ale fakt, że kilka dobrych opinii o jednym miejscu potrafi wywołać prawdziwe tsunami zainteresowania.
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 14.11.2016 10:28

Na kemping KRK zawitaliśmy na trzy dni w czerwcu 2015 r ,ma zasłużone pięć gwiazdek za basen ,sanitariaty czyste i nowe ,grill ,siatka plażowa oświetlona do póżnych godzin ,są też animatorzy oraz dobudowany nowy brodzik .kierując się w prawo dojdziemy do miasta wzdłuż morza ścieżką, pomiędzy krzaczkami - nie jest oświetlona, więc należy zaopatrzyć się w lampkę -15-20 min .W lewo natomiast jest plaża dla golasów.Polaków bardzo mało prawdopodobnie z racji wysokich cen ,kemping cichy i czysty . Słabo zacieniony ,porośnięty niewielkimi piniami znajdującymi się praktycznie na każdej z parceli.Położenia wyżej wymienionych namiotów nie pamiętam.Kilka lat wstecz wypoczywaliśmy na kempingu Park Soline w Biogradzie.Wynajmowaliśmy namiot Vacansolei .Super zacieniony ,cały porośniety wysokimi drzewami ,daleko do morza około 600-800 metrów .W czerwcu bardzo dużo polskich rodzin z dziećmi .Blisko do miasta.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping na wyspie KRK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone