Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na Peljesac-u

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.06.2012 14:09

Dzięki.

:D
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 02.06.2012 20:44

zb007 napisał(a):
demi-duox napisał(a):Kiedyś bardzo mocno zastanawiałem się nad Zulijaną bo to i Peljesac i miejsce niezbyt oddalone od "stałego" lądu, i czytałem sporo pozytywnych opinii o samym miejscu.


To miejsce to doskonały punkt wypadowy , czy może ktoś polecić mały kemping w tej strefie. Pozdrawiam


Może to Ci pomoże
forum/viewtopic.php?p=306609
UTAN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 29.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) UTAN » 03.06.2012 01:18

jak Peljesac to tylko Loviste :D i camp Lupis jeszcze dalej za Denką w stronę Bieli Dwori.
Jeździmy tam od 10 lat a co nieco można zobaczyć na ich stronie http://www.peljesac-lupis.com/
bandrze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bandrze » 13.06.2012 20:48

Polecam Camp Palme. Byłem tam juz 3 razy i 29go czerwca jade poraz 4.
z dziećmi. Bardzo kameralny i czysty. Łazienki sprzątają kilka razy dziennie. Właściciel dr. Ivo sam dba o porzadek i spokój a zabawna żona (podróżuje BMW3 i wygląda na miłośniczkę Disco Polo) dba o interesy czyli kasuje.
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 14.06.2012 09:39

bandrze napisał(a):Polecam Camp Palme. Byłem tam juz 3 razy i 29go czerwca jade poraz 4.
z dziećmi. Bardzo kameralny i czysty. Łazienki sprzątają kilka razy dziennie. Właściciel dr. Ivo sam dba o porzadek i spokój a zabawna żona (podróżuje BMW3 i wygląda na miłośniczkę Disco Polo) dba o interesy czyli kasuje.


A dokładniej to w jakiej miejscowości jest ten kemping? czy z przyczepką da się wjechac? Może masz jakąś stronkę do tego kempingu?
bandrze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bandrze » 14.06.2012 12:46

tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 14.06.2012 15:09

bandrze napisał(a):http://www.kamp-palme.com/


Dzięki za linka. Podoba mi się :D
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 14.06.2012 19:39

Polecam Adriatc Mokalo mały rodzinny camping, z małą przytulną plażą, z basenem.
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 20.06.2012 16:34

maslinka napisał(a):

Raczej nie ma potrzeby rezerwowania miejsc. Gdy przyjechaliśmy wtedy, a było to 9 lipca ;), mogliśmy wybierać spośród kilku stanowisk. Ale być może np. na początku sierpnia o miejsce byłoby trudno...


Jeśli chodzi o Camp Paradiso to byłem na nim 2 lata temu ze znajomymi w sierpniu i znaleźliśmy 3 parcele na tym samym tarasie ... prawie koło siebie i było extra, bardzo fajny kamp, fajnie położony bezpieczne zejscie do wody, jedynie sanitariaty mogłyby być troszkę lepsze ale nie ma tragedii - było czysto więc OK.

Właściciele też jak najbardziej OK. generalnie polecam i na 100% jeszcze kiedyś tam zawitamy.
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 26.06.2012 23:20

tomag napisał(a):Polecam Adriatc Mokalo mały rodzinny camping, z małą przytulną plażą, z basenem.


Doskonała propozycja, dziękuję
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2012 19:50

UTAN napisał(a):jak Peljesac to tylko Loviste :D i camp Lupis jeszcze dalej za Denką w stronę Bieli Dwori.
Jeździmy tam od 10 lat a co nieco można zobaczyć na ich stronie http://www.peljesac-lupis.com/


Masz może jakieś zdjęcia z tego kempingu?
Andrzej40
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej40 » 12.07.2012 20:37

Właśnie jestem na tym kampingu..i jest internet.
http://www.peljesac-lupis.com/en/avtokamp/
Teraz jest tu dość dużo ludzi.Udało mi się załapać tylko na jedną noc / są respektowane rezerwacje /. Jest trochę Polaków ale większość to Niemcy i dużo Kamperów..pewnie siedzą tu całe lato.Aktualnie / od dzisiaj / weszło jakieś obostrzenie dla Dalmacji odnośnie używania wody.Jest bardzo niskie ciśnienie w sieci i problem z braniem prysznicu.Jeśli ktoś z małymi dzieciakami to może być problem.Właśnie przerabiam omawiane kampingi na tym forum..byłem w ,, Bobanie " / idealny kamp,cudowna dzika plaża..w drodze powrotnej chcę się tam jeszcze zatrzymać / w drodze do Dubrownika zatrzymałem się na wspomnianym kampie ,, pod Maslinom "...obsługa wspaniała / chłopaki bardzo miłe..jest również internet, czysto..Pani sprząta codziennie / ale problem z dojściem do plaży..nie chce mi się wspinać po tych schodkach.Jutro dalej w drogę i chyba zatrzymam się po drugiej stronie półwyspu w Trpani.
Ps.Rano woda już była..teraz już jestem jak pisałem po drugiej stronie półwyspu na kampingu Vrila..tu nie ma problemów z wodą :)
bogdor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 12.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdor » 14.07.2012 10:50

No właśnie wybieramy się z rodziną (2+2) w sierpniu na półwysep i w oko wpadł mi właśnie Lupis w Loviste. Mam nadzieję że miejsce będzie. Może mi ktoś o nim więcej napisać? Z tą wodą nie ma już problemów? Trzeba rezerwować miejsce?
Andrzej40
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej40 » 16.07.2012 15:22

Z wodą chyba już problemów nie ma.Jestem już 3 dzień po drugiej stronie półwyspu na kampie Vrila.Dużo można przeczytać na temat Vrili na forum więc nie będę się rozpisywał.Jeśli chodzi o Lupisa..to moje tylko subiektywne zdanie i zależy kto czego oczekuje.Dla mnie Lupis był ,, za spokojny" . Zatoczka malownicza,plaża taka sobie ,oddzielone dojście drogą.Sam kamp może i fajny ale jak dla mnie dużo Niemców w kamperach..jak by przyjechali tam na całe 2 miesiące.Takie miasteczko emerytów..:). Łazienki małe ciasne, kibelek razem z prysznicem / przynajmniej w części przy recepcji/. Może na kilka dni aby zwiedzić Korculę.Wybór należy do Was.Pozdrawiam
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010
Peliesac - loviste_ kemping Lupis

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 19.07.2012 14:15

bogdor napisał(a):No właśnie wybieramy się z rodziną (2+2) w sierpniu na półwysep i w oko wpadł mi właśnie Lupis w Loviste. Mam nadzieję że miejsce będzie. Może mi ktoś o nim więcej napisać? Z tą wodą nie ma już problemów? Trzeba rezerwować miejsce?


W poniedziałek ( 16.07.2012 - pobyt. 07.07do 12.07) wtóciłem z kempingu Lupis w Loviste. Kemping jest powiększony - posiada teraz 25 (+ 10 starych miejsc)dodatkowych parcel z wodą i prądem, dużych na kamper, zacienionych, wynajmowanych bez dodatkowych opłat na namioty i samochód. Wszystkie parcele są oświetlone. Co do łazienek to została dobudowana w tym sezonie nowa ich część - 5 ubikacji + 4 przysznice - wszystko osobno. Jest ubikacja dla niepełnosprawnych, pralnia z proszkiem gratis!, nowe zlewy do mycia naczyń i prania - wszystko nowiutkie i czyszczone nieustannie - sterylne+ mydło, papier , reczniki. Dodano też dodatkowy dojazd na pole. Jest WiFi free - dostępne praktycznie na całym polu. Z wodą nie było większych problemów( jeden dzień - niskie ciśnienie). Zatoka - woda 34 st. czysto. W łaściciele bardzo przystępni,wielojęzyczni, ceny negocjowalne, rezerwacje strefy kempingu na e-mail. Gril 2 razy w tygodniu, lodówki + zamrażarki w recepcji.rezerwacja miejsca nie jest bardzo konieczna lecz możliwa, Bardzo polecam :P
Ostatnio edytowano 19.07.2012 14:36 przez zb007, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping na Peljesac-u - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone