Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Lopari

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
barwol
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 14.05.2010
Kemping Lopari

Nieprzeczytany postnapisał(a) barwol » 22.06.2012 15:18

Witam Wszystkich!
Bardzo proszę o informację na temat tego kempingu: http://www.losinia.hr/camp/lopari/about/
Planuję zatrzymać się tam z rodziną i nie chcę zaliczyć jakiejś wpadki (na kempingu będziemy z naszą 7-metrową przyczepą). Jak wygląda kwestia cumowania pontonu z silnikiem?
Dziękuję za wszelkie odpowiedź!
jawor61
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jawor61 » 30.05.2013 00:24

Cześć.
Czy dojechałeś do kempingu? Też zamierzam tam pojechać. Podaj podstawowe informacje. Ponieważ pływam na desce interesuje mnie wiatr. Czy często wiało, czy widziałeś windsurferów?
MarcelSz
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 11.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcelSz » 21.06.2014 21:10

Jestem na Lopari. Pole jest super. Czyste sanitariaty, dużo miejsca na namioty, co najważniejsze płaskiego w porównaniu do Bijara. Ale sporo tez zadrzewienia, dzięki czemu namioty stoją w cieniu. Właśnie teraz trawaja kolejne prace remontowe i w części pola może przeszkadzać halas. Mnie nie przeszkadza ponieważ miejsca jest na tyle dużo, ze maszyn nie widzę i nie słyszę. Rozbudowują plaże i parcele. Plaża super dla rodzin z dziećmi. Drobniutki żwirek i łagodne zejście do morza. Zwierzęta na smyczy i plaża dla psów wydzielona. Tanio. Za 4 osoby (2 dzieci i 2 dorosłych - namiot - prąd ) 26 euro. Czyste sanitariaty i dość duże, choć tylko w jednym miejscu. Pole raczej kameralne bez basenu, kortów czy minigolfa. Sami Niemcy, Chorwaci i Słoweńcy. Żadnego Polaka. Przystępne ceny w markecie i restauracji na polu. Obsługa anglojęzyczny. Przypadkowo pole wybrane z marszu, ale jesteśmy zachwyceni.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.06.2014 13:50

MarcelSz napisał(a):...


Cześć Marcel.

Mam pytanie - oglądałem ten camp wczoraj i patrząc na cennik zastanawiam się nad kalkulacją. Pomożesz?
Nie widzę opłaty za auto i namiot. Czy w takim wypadku muszę liczyć parcelę (superior pitch lub pitch zone 1) czy mogę brać camping unit zone (1, 2, 3) ?



Oglądałeś jakieś inne campy na Cresie po drodze?

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Lopari
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone