Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karta CCI /można zaoszczędzić do 20%/

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Karta ACSI dla pozasezonowców.

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 17.10.2015 11:27

Zajrzałem na stronę kempingu Zaton i oferta na karnet m.in. ACSI jest moim zdaniem bardzo korzystna dla osób, które jeżdżą poza sezonem. W tym przypadku 25IV-26VI i 01IX-26IX.

Jeśli dobrze zrozumiałem, to za 18 euro mamy opłaconą parcelę z prądem i wodą, 2 osoby i zwierzątko. Wg cennika taki zestaw w strefie A pod koniec czerwca kosztuje 50,70 euro (2x8,70 + 25,3 + 8 ) , a bez zwierzaka 42,70.

Karta ta jest akceptowana przez 65 kempingów w Chorwacji. Cena na rok to 15 euro + przesyłka.

Jeśli coś źle wyliczyłem, to proszę mnie poprawić.

http://www.zaton.hr/en/specialoffer/12/ ... -card-2015

http://www.zaton.hr/ViewerJS/index.html ... ing_en.pdf
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.10.2015 13:32

ACSI to inna karta niż CCI ale faktycznie ma dobre oferty poza sezonem. Od nowego roku ceny z kartą będą wyższe o 1 eu od cen tegorocznych i będą wynosiły 11, 13, 15, 17 i 19 eu za zestaw, po sezonie rzecz jasna. Na wielu kempingach w pakiecie dostaje się 3 dzieci do 6 lat bez dopłaty. Do końca października jest promocja i zamawiając kartę płaci się za nią 10.95 eu.
źródło
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 24.05.2018 12:16

piotrulex napisał(a):
w zeszłym roku już nie kupowaliśmy gdyż solidnie podrożała ...


W tym roku kosztuje 45 zł.

Zniżka jaką mi zapewni, to 115 zł, a jak pojadę za rok dajmy na to w lipcu, to zmieszczę się w dacie jej obowiązywania i kolejna stówka do przodu :D
Ostatnio edytowano 24.05.2018 15:03 przez SingSing74, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.05.2018 14:30

SingSing74 napisał(a):
piotrulex napisał(a):w zeszłym roku już nie kupowaliśmy gdyż solidnie podrożała ...
W tym roku kosztuje 45 zł.
Zniżka jaką mi zapewni, to 115 zł, a jak pojadę za rok dajmy na to w lipcu, to zmieszczę się w dacie jej obowiązywanie i kolejna stówka do przodu :D
Jeśli chodzi o Cro i zniżki na kempingi to jest fajna, bezpłatna opcja z kartą avtokampi.si
Po rejestracji w serwisie, karta imienna przychodzi na maila i w takiej formie z niej się korzysta okazując podczas meldunku.
W sezonie zazwyczaj zniżki niewielkie, jednak nie niższe niż daje płatna CCI. Za to przed i po to już znacznie korzystniej wychodzi. Dostępne popusty Karta działa też na kempingach w ościennych państwach jednak w Cro jest największa ilość kempingów uczestniczących w programie.

Zarówno przy CCI jak avtokemp.si zniżka nie obejmuje taksy klimatycznej i prądu. Nie piszą o tym ale z takim czymś się spotkałam. Taksa klimatyczna w całości jest odprowadzana do danej opciny gdyż to jest forma opodatkowania a na prądzie nie mogą ani zarabiać ani udzielać zniżek. Za miejsce, ludzi zniżki się należą.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 24.05.2018 14:56

Cenna informacja.

Jednak na Prapratno, na które się wybieram, udzielają 5% zniżki tylko po okazaniu kart: HAK, CCI i ADAC, więc pozostaje mi CCI.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.05.2018 15:36

SingSing74 napisał(a):... Jednak na Prapratno, na które się wybieram, udzielają 5% zniżki tylko po okazaniu kart: HAK, CCI i ADAC, więc pozostaje mi CCI.
No jeśli tak to tak :mrgreen: Niestety nie wszystkie kempingi przystąpiły do tego programu.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2018 11:10

gusia-s napisał(a):
SingSing74 napisał(a):
piotrulex napisał(a):... CCI ... zniżka nie obejmuje taksy klimatycznej i prądu. Nie piszą o tym ale z takim czymś się spotkałam. Taksa klimatyczna w całości jest odprowadzana do danej opciny gdyż to jest forma opodatkowania a na prądzie nie mogą ani zarabiać ani udzielać zniżek. Za miejsce, ludzi zniżki się należą.


Na wielu campach zniżka jest tylko za osoby, za miejsce, namiot, auto itd już nie
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.05.2018 11:39

piotrulex napisał(a):
Na wielu campach zniżka jest tylko za osoby, za miejsce, namiot, auto itd już nie



W cenniku Prapratno można znaleźć dwa rodzaje zniżek (poza zniżkami dla dzieci):

1. Members : HAK, CCI, ADAC - 5%

2. For stays of 5 and more nights we offer discount of 5% on this rates (except eletricity, frigo box, pet, compulsory guest insurance and sojourn tax)

W tej drugiej wyraźnie pisze, czego nie dotyczy zniżka.
Wysłałem pytanie do obsługi kempingu co do pozycji pierwszej. Zobaczymy co odpiszą.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2018 12:25

SingSing74 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
Na wielu campach zniżka jest tylko za osoby, za miejsce, namiot, auto itd już nie



W cenniku Prapratno można znaleźć dwa rodzaje zniżek (poza zniżkami dla dzieci):

1. Members : HAK, CCI, ADAC - 5%

2. For stays of 5 and more nights we offer discount of 5% on this rates (except eletricity, frigo box, pet, compulsory guest insurance and sojourn tax)

W tej drugiej wyraźnie pisze, czego nie dotyczy zniżka.
Wysłałem pytanie do obsługi kempingu co do pozycji pierwszej. Zobaczymy co odpiszą.


Np. fragmenty opisu cennika na innym campie

"Members of the CCI association have a 10% reduction
...
The reductions are based on the price of overnight stays per person."

Nie jestem "miszczem" angielskiego ale drugie zdanie rozumiem jako zniżkę na osobie (noclegach) a to zwykle osobna pozycja na naszych fakturach. Do tego mam zwykle osobno jaką jedna pozycję miejsce (a to obejmuje kawałek ziemi, namiot, auto, często prąd w to wliczony, wifi itd)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.05.2018 12:55

Jeżeli zniżka dotyczyłaby tylko osób, to ze 115 robi się 65 zł , czyli i tak na mały plus. Do tego dochodzi ubezpieczenie OC za wyrządzone szkody, więc jakaś korzyść jednak jest.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2018 13:26

SingSing74 napisał(a):Jeżeli zniżka dotyczyłaby tylko osób, to ze 115 robi się 65 zł , czyli i tak na mały plus. Do tego dochodzi ubezpieczenie OC za wyrządzone szkody, więc jakaś korzyść jednak jest.


Na campie gdzie patrzyłem a bywamy wychodzi za dobę 27,3E za 2+1 + opłata za resztę w wersji ekonomicznej 19,60 + tax 1,1x3

W sumie osobową opłata dobowa to jakies 120zeta. Od tego 10% daje 12 zeta. Zakładając 10 nocy mamy 120 zeta więc 2 niedrogie pizze za darmo i ubezpieczenie za jego cenę
Mirizag
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirizag » 27.06.2018 22:07

Witam. Wyrabiam sobie kartę na kartą avtokampi.si i nie wiem co mam wpisać w "Naslov:" pomoże ktoś
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.06.2018 22:55

Mirizag napisał(a):Witam. Wyrabiam sobie kartę na kartą avtokampi.si i nie wiem co mam wpisać w "Naslov:" pomoże ktoś
Wpisz ulice a jak nie ma to nazwę miejscowosci zamieszkania i potem kod pocztowy i miejscowosc poczty.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 06.09.2018 12:14

Tak trochę z pamięci.

Pobyt na kempingu Prapratno.
14 nocy 2+1 (6lat), namiot, auto, prąd + podatek turystyczny = 3 951 kun
Zniżka za pobyt dłuższy niż 5 dni - 5% (167 kun)
Zniżka za kartę CCI - 5% (167 kun)

Po zniżkach 3 617 kun.

Podsumowując karta CCI pozwoliła zaoszczędzić około 100 zł. Do ceny karty - 45 zł. trzeba jeszcze doliczyć przesyłkę - 15 zł. Przesyłka mogła być tańsza, ale że w PZMot kupowałem jeszcze Auto Assistance i dodatkowe ubezpieczenie turystyczne, to wybrałem kuriera.

Okazuje się, że zniżka nie dotyczy wszystkich składników pobytu, ale w ogólnym rozrachunku i tak się opłacało.

W przyszłym roku na na Strasko też zabiorę, a że pobyt będzie droższy, to i zysk z karty większy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.09.2018 17:25

SingSing74 napisał(a): ... W przyszłym roku na na Strasko też zabiorę, a że pobyt będzie droższy, to i zysk z karty większy.
W tym roku Strasko miało taką ofertę na darmową kartę avtokampi.si
ZNIŻKA NA KARTĘ GOOGLE AVTOKAMPI.SI:
2018 - 19 € za 2 osoby, pies i działka z prądem w zakresie 20,4. - 30,6. & 1.9. - 7.10. W okresie 1.7. - 1.9. to 5% rabatu od ceny osoby i od płatności gotówką.

Sprawdz po nowym roku jaka będzie oferta.
My w tym roku korzystaliśmy z karty avtokampi na kempingu Holiday w Jelsie na Hvarze i 5% rabatu było w sezonie na wszystko oprócz taksy klimatycznej.
Strasko przed i po sezonie ma bardzo dobrą ofertę dla 2 osób.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Karta CCI /można zaoszczędzić do 20%/ - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone