Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karta CCI /można zaoszczędzić do 20%/

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.06.2009 13:06

damian50000 napisał(a):Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem regulaminy campingów, ale wydaje mi się, że na niektórych z nich zniżka dotyczy tylko opłat za osoby, nie obejmuje jednakże ceny za parcele...


wlasnie o tym piszemy nieco wyzej :wink:

czesto tez sa znizki za pobyt np. minimum 4 dni wiec jak ktos zwiedza i czesto sie przenosi to znizek miec nie bedzie ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.06.2009 15:59

Wlasnie zakupilem razem z przesylka za 52 zeta

czy sie oplacalo to zycie pokaze

czesto zmieniamy miejsce wiec moze byc roznie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.06.2009 13:25

karta CCI wlsanie dotarla. Kolejny dokument do zabrania na wakacje a wyjazd juz za niecale 3 tygodnie. W poniedzialek o tej godzinie mam w planie wypoczywac w okolicach Plitvic lub zwiedzac ten podobno przepiekny PN
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 06.08.2009 15:54

potwierdzam przydatnośc kart !!!
ubezpieczenie to raz
a 10 % zniżki od osoby na campingu to druga sprawa
więc warto -karta sie zwróciła i na dodatek zostało na lody
jacek1965
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1965 » 15.06.2010 13:36

Pozwolę sobie wznowić temat po rocznej przerwie
Czy ktoś z Was miał doświadczenia (chodzi oczywiście o ewentualne zniżki) z tym międzynarodowym karnetem kempingowym w innych krajach niż Chorwacja?
Ja na jego trop wpadłem szukając danych na temat kempingów w Portugali. Przeczytałem, że tam wręcz muszę posiadać taką kartę. Pewnie to ściema, ale sam temat mnie zainteresował.
Pozdrawiam
Jacek
mariusz nowak
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz nowak » 18.06.2010 10:16

witam.
to nie ściema jak nie masz CCI TO ZAPŁACISZ UBEZPIECZENIE NA MIEJSCU /SŁONO/,CZĘSTO WLICZONE W CENE.
W jakich krajach nie pamiętam.
POZDRAWIAM
mariusz.
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 26.06.2010 21:09

Mnie też interesuje ten temat bo będę korzystał z kempingów/ pobyt maksymalnie 2 dni w jednym miejscu /. Czy tak krótkie pobyty na jednym kempingu upoważniają do zniżek ? Drugie pytanie czy karta CCI ma zastosowanie na małych kempingach ?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje , pozdrawiam Andrzej.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 28.06.2010 18:53

andre47 napisał(a):... Czy tak krótkie pobyty na jednym kempingu upoważniają do zniżek ? Drugie pytanie czy karta CCI ma zastosowanie na małych kempingach ?...

To prawdopodobnie zależy od właścicieli kempingów. Nie sądzę, żeby na małych, prywatnych działało. Kemping, który ma stronę internetową, ma też najczęściej umieszczoną tam informację o zniżkach.
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 29.06.2010 07:02

Bardzo dziękuję za podpowiedź , myślę , że masz rację . Pozdrawiam Andrzej.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.07.2010 13:29

piotrulex napisał(a):Wlasnie zakupilem razem z przesylka za 52 zeta

czy sie oplacalo to zycie pokaze

czesto zmieniamy miejsce wiec moze byc roznie


na ter rok karta CCI znow zakupiona

Koszt z przesylka bez zmian 52 z groszami a rok temu dzieki tej karcie zaoszczedzilismy kolo 100 zeta juz nie mowioac o wentualnym ubezpieczniu. w sumie wyszlo ze 50 zeta w kieszeni i ubezpieczenie oc :wink:
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 20.07.2010 14:56

Witajcie. Czy ta karta obejmuje też ubezpieczenie za granicą mojego auta np. stłuczki czy tylko pobyt na campie??
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.07.2010 15:04

andre47 napisał(a):Witajcie. Czy ta karta obejmuje też ubezpieczenie za granicą mojego auta np. stłuczki czy tylko pobyt na campie??


Wystarczy przeczytac te klika wpisow w temacie a bedzie wszystko wiadomo

Przypomne opis karty u jej dystrybutora

http://www.pzmtravel.com.pl/pzmsklep/mi ... ,1,45.html

Od sluczki to raczej jest AC a nie slyszalem o takim za 50 zeta - to tak na "zdrowy chlopski rozum" :wink:
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 20.07.2010 16:26

ok dzięki i pozdrawiam.
szy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szy » 20.06.2014 00:41

[wątek sprzed lat, ale nie będę zakładał nowego]

Czy oprócz ubezpieczenia i legitymowania się kartą CCI jest aktualnie jeszcze jakiś sens posiadania karty CCI? Wybierać specjalnie kempingi CCI ze względu na cenę chyba nie ma sensu, gdy w sezonie zniżka to zaledwie 5%.

Może kempingom CCI można przypisać szczególnie lepszą lub szczególnie gorszą jakość?

Szy.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.06.2014 11:24

szy napisał(a):[wątek sprzed lat, ale nie będę zakładał nowego]

Czy oprócz ubezpieczenia i legitymowania się kartą CCI jest aktualnie jeszcze jakiś sens posiadania karty CCI? Wybierać specjalnie kempingi CCI ze względu na cenę chyba nie ma sensu, gdy w sezonie zniżka to zaledwie 5%.

Może kempingom CCI można przypisać szczególnie lepszą lub szczególnie gorszą jakość?

Szy.


w zeszłym roku już nie kupowaliśmy gdyż solidnie podrożała ...

Nie ma campów CCI, są po prostu takie które dają na te kartę zniżki lub nie. Nijak ma się to raczej do jakości tylko zasadniczo im mniejszy camp tym mniej zniżek respektuje, im większy tym i cennik bardziej rozbudowany
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Karta CCI /można zaoszczędzić do 20%/ - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone