Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kanica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
violka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2012
Kanica

Nieprzeczytany postnapisał(a) violka » 21.05.2012 13:52

był ktoś może w Kanicy U Zdravko Matana, jak tak to jaki tam jest apartament?
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 21.05.2012 15:16

Violka, pomyliłaś temat. Twój post to nie jest relacja z podróży :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.05.2012 16:49

dasuch napisał(a):Violka, pomyliłaś temat. Twój post to nie jest relacja z podróży :D


Już jest tam gdzie trzeba :idea:
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 21.05.2012 22:07

Ja byłem w Kanicy ale nie u Zdravko Matana.........sama miejscowość cicha i spokojna tu masz trochę więcej informacji:
forum/viewtopic.php?t=29394&highlight=kanica

A jak wrzucisz jakiś namiar na ten apartament to może coś tam będę kojarzył.....
mickan
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 16.03.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickan » 20.12.2012 01:25

Witaj lukas744, mam do Ciebie kilka pytań odnośnie Kanicy, jak możesz to napisz do mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, bo jak widzę nie masz w profilu dostępnego PW. Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.12.2012 08:02

Kanicę można polecić osobom szukającym ciszy i spokoju...byłem tam cały dzień i myślę, że na urlop też tam pojadę kiedyś...trochę raziło po oczu to "wysypisko" na początku Kanicy przy morzu ale od strony głównej plaży było ok...jeden sklep, jedna knajpka i ciepła woda !
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 15.05.2015 08:57

Czy ktoś był może ostatnio w Kanicy? Interesuje mnie głównie jak wygląda sprawa zaopatrzenia w produkty spożywcze, czy jest jakaś gastronomia no i kwestia plaży. Podobno są betonowe, kamieniste i żwirkowe w zależności co kto lubi :D A jakaś fajna dla dzieci też się znajdzie?
madi-ad
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) madi-ad » 15.05.2015 09:32

[quote="mac30"]Czy ktoś był może ostatnio w Kanicy? Interesuje mnie głównie jak wygląda sprawa zaopatrzenia w produkty spożywcze, czy jest jakaś gastronomia no i kwestia plaży. Podobno są betonowe, kamieniste i żwirkowe w zależności co kto lubi :D A jakaś fajna dla dzieci też się znajdzie?[/quwit

Witaj byłem w Kanicy w zeszłym roku. Miejscowość maleńka bardzo kameralna i klimatyczna za razem, jeśli chodzi o sklep to najbliższy jest w Dvornicy około 2 km , ale nie jest to kompletnie problem, co rano można kupić świeże pieczywo, warzywa , owoce, nabiał w obwoźnym targu, panowie przyjeżdżają niestety dość wcześnie 7 rano więc zawsze wieczorem robiliśmy losowanie kto leci po pieczywko. Jeśli chodzi o jakąś gastronomie to są dwa małe bary przy plaży w jednym są jakieś dania na ciepło z grilla ale nie stołowałem się tam w drugim natomiast tylko piwo i lody. Plaże są dwie główna, piękna zatoka z krystalicznie czystą wodą jest nieduża betonowo żwirowa podzielona połowa plaży to beton , połowa żwirek i kamyki,zależy kiedy się przyjdzie leży się tu albo tu, my byliśmy z małym rocznym szkrabem i nie było problemu siedział przy brzegu i był zadowolony :lol: druga plaża jest większa ale niestety z dziećmi nie polecam brzeg jest skalisty. Podsumowując Kanica jest super miejscem na odpoczynek jeśli lubisz cisze spokój brak zgiełku dużych ośrodków tur to dobry wybór. Pozdrawiam :papa:
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 15.05.2015 09:49

Dziękuję za informacje. Jeśli codziennie rano przyjeżdża sklep to ok, damy radę. A jest w okolicy coś typu Lidla, żeby kompleksowo się zaopatrzyć w grubsze produkty spożywcze?
Większa zatoczka to patrząc na mapę będzie wyżej z lewej strony półwyspu a mniejsza niżej również z lewej strony, dobrze rozumiem? Wiesz może jak wyglądają plaże przy zatoczce z prawej strony półwyspu (patrząc na mapę) i ewentualnie na dole od strony otwartego morza?
madi-ad
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) madi-ad » 15.05.2015 10:03

Jeśli chodzi o Lidla to jest w Trogirze ok 25 km od Kanicy (notabene super miasto), my większe zaopatrzenie robiliśmy w Rogoźnicy tam jest kilka marketów gdzie kupisz wszystko co chcesz jest też targ rybny.Plaża na otwarte morze to właśnie ta skalista, najlepsza jest ta po lewej stronie niżej na wysokości wili neda
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 15.05.2015 13:22

Powiedz mi jeszcze czy w Kanicy i okolicach natknęliście się na jeżowce w wodzie? I co z komarami i innymi bzyczącymi krwiopijcami? :mrgreen:
madi-ad
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) madi-ad » 15.05.2015 20:29

Jeżowce są tylko przy skałach, razem ze znajomym trochę nurkujemy a musieliśmy się ich dobrze naszukać. :roll: Jeśli chodzi o komary to niestety sporo ich było, zawsze wieczorem trzeba odpalić lawendowe świece bo te nasze rodzime środki kompletnie nie zdają egzaminu :!:
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 18.05.2015 12:47

A co ciekawego do zwiedzenia jest w okolicach Kanicy oprócz Trogiru, Szybenika i parku Krka? Może ktoś ma w zanadrzu jakieś ciekawostki?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.05.2015 13:10

mac30 napisał(a):A co ciekawego do zwiedzenia jest w okolicach Kanicy oprócz Trogiru, Szybenika i parku Krka? Może ktoś ma w zanadrzu jakieś ciekawostki?

Primošten
Rogoźnica - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Split -zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Z plaży pod hotelem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link możesz popłynąć na fish picnik na Šoltę (bilety do kupienia na miejscu albo na targu w Trogirze).
ulla38
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulla38 » 16.06.2015 22:34

Ja również jestem zainteresowana Kanicą a konkretnie chodzi mi o wyrzywienie czy w tym barze jedzenie jest zjadliwe ktos sie tam stołował i co tam serwuja do jedzenia bo z tego co się orientuję nie ma tam nic innego :?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone