Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kanica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 04.08.2015 21:16

Chorwaci są bardzo gościnni, problemu nie powinno być
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015
Kanica-nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 26.12.2015 21:33

Hej. Możecie polecić mi apartament w Kanicy? Dwie osoby dorosłe plus dziecko.
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015
Kanica w czerwcu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 26.12.2015 21:39

Wybieramy się do Chorwacji w drugiej połowie czerwca. Zastanawiam się nad dwoma miejscowościami :Vinisce i Kanica. O pierwszej już trochę czytałam a dziś wpadła mi w oko właśnie Kanica. Szukam spokojnego miejsca, czy w tej wiosce o tej porze jest szansa na ciszę i spokój, brak tłumów na plaży? Jak z miejscami do plażowania, jest w czym wybierać?
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015
Re: Kanica w czerwcu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 26.12.2015 21:40

I jeszcze woda. Jedziemy z dzieckiem, przy brzegu jest długo płytko?
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 06.06.2016 18:45

Kanicę zaliczyliśmy w ubiegłym roku a w związku z tym, że takie "zadupiaszcze" klimaty bardzo nam odpowiadają, poszukuję podobnej miejscówki na wypoczynek. Chodzi o to aby był spokój, cisza i lazurowa woda :D Moglibyście polecić jakieś malutkie klimatyczne miejscowości gdzie naprawdę można odpocząć?Lokalizacja w sumie nie ma znaczenia ale nie chciałbym zapuszczać się dalej niż do Splitu.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.06.2016 22:02

Sevid?
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 07.06.2016 14:17

...myślałem o tym
arturo131
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo131 » 07.06.2016 15:00

mac30 napisał(a):Kanicę zaliczyliśmy w ubiegłym roku a w związku z tym, że takie "zadupiaszcze" klimaty bardzo nam odpowiadają, poszukuję podobnej miejscówki na wypoczynek. Chodzi o to aby był spokój, cisza i lazurowa woda :D Moglibyście polecić jakieś malutkie klimatyczne miejscowości gdzie naprawdę można odpocząć?Lokalizacja w sumie nie ma znaczenia ale nie chciałbym zapuszczać się dalej niż do Splitu.


Vinišće?
patjak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) patjak » 16.08.2017 14:54

Muszę z powodu choroby w rodzinie zrezygnować z planów wakacyjnych , nie chcę zostawić mojej gospodyni z pustym apartamentem, od 18-08-2017 do 29 -08-2017 wolny jest apartament nad samym morzem w Kanicy. sprawdzony w ubiegłym roku Nikola Bego Kanica. Polecam, bo to miejsce jest czarujące
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 15.07.2019 12:35

Witam :D
Proszę o aktualne wiadomości na temat Kanicy wszystkich bywalców którzy znają temat, podobno codziennie rano przyjeżdżają samochody z pieczywem itp. ( obwoźne sklepiki ). Mam pytanie czy nadal tak jest? czy zatrzymują się w jakimś konkretnym miejscu... Jak to wygląda?
Reiser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reiser » 15.07.2019 12:48

Alek70 napisał(a):Witam :D
Proszę o aktualne wiadomości na temat Kanicy wszystkich bywalców którzy znają temat, podobno codziennie rano przyjeżdżają samochody z pieczywem itp. ( obwoźne sklepiki ). Mam pytanie czy nadal tak jest? czy zatrzymują się w jakimś konkretnym miejscu... Jak to wygląda?


Codziennie rano (7-8) przyjeżdżał bus z pieczywem, słodkimi bułkami, rogalami itp. Czasem można było u nich kupić jakiś jogurt jak wzięli ze sobą lodówkę. Na większe zakupy nie ma co liczyć. Słychać, że jedzie bo trąbi.. podobnie zresztą jak wozy z wodą, którą dowożą prawie całą dobę. Jest ustalone miejsce, w którym się zatrzymuje. Trzeba zapytać się gospodarza to na pewno wskaże owe miejsce :)

W którym dokładnie miejscu będziecie mieszkać?

pozdrawiam
Piotr
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 15.07.2019 13:04

O super :D, dzięki za informację. Mieszkać będziemy w apartamencie Laim.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Reiser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reiser » 15.07.2019 13:16

Ja mieszkałem w tej bardziej "zadupiastej" części Kanicy ;-) musieliśmy skręcić w prawo gdzieś po środku niczego potem pionowo w dół i tam był nasz apartament ;-) Ale ogólnie fajnie, cisza i spokój. Jest tam jedna knajpka z niezłym jedzeniem oraz bar z tarasem z widokiem na zatoczkę. Wieczorami widać jak pływają statki do Splitu. A na większe zakupy jeździliśmy do Rogoźnicy.

Miłego wypoczynku!

Piotr
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 15.07.2019 13:31

Piękne dzięki za wiadomości, my w tym roku właśnie chcemy spędzić urlop na "zad.piu" :D . Jeszcze mam pytanie odnośnie plaż czy nazwijmy to na głównej plaży cienia coś się znajdzie czy raczej parasol obowiązkowy i drugie pytanko odnośnie tej plaży na otwarte morze. Fajna jest są tam jakieś zatoczki, bywałeś tam?
Pozdrawiam i też udanego wypoczynku życzę. Aleksander :papa:
Reiser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reiser » 15.07.2019 13:51

Parasol konieczny, również obuwie z uwagi na jeżowce - nie brakuje ich. Przy plaży w samej głębi zatoczki (blisko miejsca gdzie nocowałem) jest całkiem znośny żwirek i czyste, łagodne wejście do wody (bez jeżowców). Generalnie królują tam betonowe tarasy, gdzie często "ktoś" robi sobie rezerwację zostawiając koc na noc. Raz widziałem jak pewien Chorwat wężem zmył wszystko z takiego tarasiku do morza dając jasno do rozumienia, że nie ma rezerwacji :-) Są też dzikie zatoczki. Trzeba pochodzić i zobaczyć co będzie Wam odpowiadało.

My jeszcze 1,5 tygodnia i śmigamy na Rab. Już nie mogę się doczekać!

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone