Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping Zaton - kto zna???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2008 19:20

Miłego pobytu - ja z tym kempingiem mam miłe wspomnienia, bo będąc na nim w morzu złapałem widoczną w awatarku belonę :wink:
Acha - w Zatonie bardzo głośno i pięknie grają "cykusie", na początku jest to "upierdliwe", ale idzie przywyknąć :wink:
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 02.04.2008 08:52

Mam jeszcze pytanko co polecicie zwiedzić w okolicy. Planuje zwiedzić Zadar Nin park Paklenica i co jeszcze jest fajnego? Macie jakieś ulubione miejsca w tym rejonie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.04.2008 10:06

Jeśli będziesz tylko tydzień w Zatonie - to Zadar , Nin i Paklenica w sam raz na zwiedzanie wystarczy - bo kiedy czas na plażę i kąpanie w Jadranie :?: :lol:
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 02.04.2008 14:35

Plaża bardzo ważna a plany można zmienić może tak nam się spodoba że pobędziemy dłużej, my zawsze idziemy na żywioł ładnie zostajemy a jak byle jak to pakujemy manatki i jedziemy dalej.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 05.04.2008 22:29

Ostatni doczytałam, że część tego campu to parcele z prądem i wodą a reszta to miejsca kempingowe, ale niestety patrząc na mapkę na stronie campu nie mogę dojść która to jest parcela A a która B, czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak to jest podzielone.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2008 01:26

Wszystko widać na mapce kempingu - parcele w strefie A to te numerowane bliżej morza i najdroższe, strefa B jest nie numerowana - dalej od morza i na nich stawiasz namiot tam gdzie wolne miejsce.

Ps. Po pobycie w Zatonie, jedziesz do Breli, ale tam nie ma kempingu. :?:
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 06.04.2008 09:37

Dzięki Janusz za odpowiedź.
Wiem, że nie ma campów będziemy szukać kwatery dla 2 rodzin jak się uda, a jak nie to może camp w Omisie( tam już byliśmy na Galeb) lub niżej Zivogosce camp Dole tam nie byliśmy, ale czytałam o tym campie na forum. A ty byś mi go polecił czy raczej inny mi zaproponujesz? :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2008 14:22

Mnie Galeb "nie leży" :cry: w Żivogosce na Dole byłem (było OK) a obok masz jeszcze dwa kampy: Boban i Ciste - też fajne i polecane na forum.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 06.04.2008 17:34

To jeśli chodzi o Galeb mamy podobne odczucia :cry: mi też tak na 3 pasuje, ale biorę go pod uwagę bo blisko Breli i jakbyśmy nie znaleźli noclegu to tam 1 noc a potem dopiero do Zivogosce, ale jestem dobrej myśli, że coś znajdziemy. Spodobała nam się tam ta słynna plaża ze skałką i chcielibyśmy tam pobyć.
Miałeś racje Janusz co do mapy camp Zaton wszystko jest tylko trzeba dobrze patrzeć :roll: .
Pozdrawiam cię :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2008 17:52

Bliżej Breli i skałki niż Omiš jest Baška Voda a niej kemping Baško Polje

Plaża:lol: :lol:

I jest tam jeszcze mały Kamp Niko

CroMaps
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 06.04.2008 19:14

A jakie są twoje odczucia co do tych campów, bo o Basko Polje czytałam i różne opinie są. Jak tam wygląd sprawa sanitariatów i czy camp jest nad samym morzem, bo gdzieś przeczytałam że nie. I czy Magistrala jest blisko tak jak w Galeb bo tam to wcale nie mogłam spać, jako jedyna chyba.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2008 21:20

Nie byłem na kempingu Basko Polje
tu jest jego położenie

A tu kilka opinii

Jakie są sanitariaty to można sprawdzić na miejscu, ja jak przyjeżdżam na jakiś nowy kemping, to pierwsze kroki tam kieruję i jak są OK i jest miejsce to zostaję.
rmk
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rmk » 15.04.2008 11:00

Ostatnio na wakacjach w Dalmacji spotkałem "polskich Niemców". Zanim przyjechali na nasz kemping przez prawie dwa tygodnie byli w Zatonie. Strasznie narzekali na drożyznę i żałowali, że od razu nie pojechali do nas, do Zivogosce.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.04.2008 11:32

rmk napisał(a):Ostatnio na wakacjach w Dalmacji spotkałem "polskich Niemców". Zanim przyjechali na nasz kemping przez prawie dwa tygodnie byli w Zatonie. Strasznie narzekali na drożyznę i żałowali, że od razu nie pojechali do nas, do Zivogosce.


Przed wyjazdem trzeba sprawdzać, gdzie się jedzie a wszędzie pisze, że Zaton jest najlepszym kempingiem w południowej Chorwacji i przez to najdroższym.
Kemping jest nagradzany w różnych rankingach - bo oferuje dużo atrakcji.
Skoro dla "polskich Niemców" było za drogo w Zatonie , to kto im kazał siedzieć tam dwa tygodnie. :?:
Pobyt na kempingu ma to do siebie że jak "coś" nie pasuje , to się pakuje -
i szuka lepszego lub tańszego miejsca. Kempingów w Chorwacji wiele.
No ale widocznie jest taka kategorii ludzi, którym nic nie godzi :wink: :roll:
edart
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edart » 23.02.2012 23:04

a czy ktoś był w Zotnie w namiocie Selektcampu? Chodzi mi o takie stacjonarne (bengali czy cos w podobie??) na stronie nie znajduje a ofercie selecktcamp tak...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping Zaton - kto zna??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone