Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping Lanterna

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
king13kula
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2017
Kamping Lanterna

Nieprzeczytany postnapisał(a) king13kula » 19.07.2017 14:08

Witam, we wrześniu spędzam wakacje z rodziną na ww. kampingu.
chciałem zadać pytanie do ludzi, którzy tam już byli odnośnie jedzenia. Mianowicie nie chce przepłacać w samym kempingu gdzie spodziewam się wysokich cen, czy jest coś po za ośrodkiem by zjeść po chorwacku. Chodzi mi o coś takiego jak jedzie się z biura podróży a oni zapewniają jakieś żarło w małych restauracjach w relatywnie tanich cenach.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 19.07.2017 18:31

Na Lanternie byłem w czerwcu odwiedziliśmy tam knajpkę La Pretoria ( 2 pizze +2 piwa+ 2 soczki ok 210zł) , potem z polecenia pojechaliśmy do oddalonej o ok.2 km restauracji "Pirat"-ceny bardzo podobne , jeśli nie wyższe . Pozostałe posiłki jedliśmy w najlepszej konobie na Istrii , czyli na naszej parceli :D . Nie ma co się oszukiwać na Istrii nie znajdziesz barów mlecznych ,czy tanich jadłodajni . To region ,gdzie większość turystów stanowią Niemcy , Włosi oraz Austriacy i gastronomia działa w większości "pod nich". W naszym przypadku grill elektryczny , kuchenka elektryczna , czajnik oraz zgrabne ręce mojej małżonki załatwiały sprawę :D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 19.07.2017 20:57

Rafi70 napisał(a):Na Lanternie byłem w czerwcu odwiedziliśmy tam knajpkę La Pretoria ( 2 pizze +2 piwa+ 2 soczki ok 210zł)


W czerwcu 210 zł za dwie pizze, dwa piwa i dwa soczki? A co tam było w tych pizzach - kryształki Svaroskiego? :D
Na ulicy prowadzącej do Lanterny jest kilka knajp, gdzie na pewno zjesz taniej. Jadłem w jednej z nich, ale nie pamiętam już której.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 19.07.2017 22:45

Slavko1974 napisał(a):
W czerwcu 210 zł za dwie pizze, dwa piwa i dwa soczki? A co tam było w tych pizzach - kryształki Svaroskiego? :D
Na ulicy prowadzącej do Lanterny jest kilka knajp, gdzie na pewno zjesz taniej. Jadłem w jednej z nich, ale nie pamiętam już której.

Wspomniana przeze mnie knajpka Pirat jest położona na tej ulicy o której wspomniałeś , czyli z Lanterny w kierunku Tar . Jedzenie w obu knajpkach i tej na Lanternie i w Piracie było bardzo dobre , lecz wypad do knajpki zabiera dość sporo czasu ( w naszym wypadku przy dwójce maluchów) i dużo wygodniej było nam pichcić coś samemu :)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.07.2017 22:57

Kilka km. od kampu, w miejscowości Tar jest konoba Torre. 3 lata temu bardzo często tam właśnie jedliśmy-porcje duże, ceny jak na Chorwację dość niskie, no i jedli tam lokalsi. Mam nadzieję, że istnieje ta knajpa jeszcze. Jakby co to polecam-jest na ulicy Istarskiej :)
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 20.07.2017 09:39

ruzica napisał(a):Kilka km. od kampu, w miejscowości Tar jest konoba Torre. 3 lata temu bardzo często tam właśnie jedliśmy-porcje duże, ceny jak na Chorwację dość niskie, no i jedli tam lokalsi. Mam nadzieję, że istnieje ta knajpa jeszcze. Jakby co to polecam-jest na ulicy Istarskiej :)

Do zapamiętania :) , bo z żonką już zdecydowaliśmy ,że będziemy tam znowu za rok
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.07.2017 21:22

Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 20.07.2017 22:12

Byliśmy na tym kempingu 3 lata temu. Polecam knajpkę "Lord of the grill", po lewej jak się wyjeżdża z Tar w stronę Porecia. Pyszna Pljeskavica lord. i wystrój fajny, dużo zakamarków w ogrodzie, dzieci były zachwycone kozami i owcami.
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 21.07.2017 13:22

Lord of te grill ma kiepskie opinie na google
Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 22.07.2017 18:56

To prawda. Ja jednak polecam, byliśmy tam 2 razy. Czasami warto się przekanać samemu.
wadkow
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2017
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) wadkow » 14.08.2017 22:01

Hej :)
A czy ktoś może mi powiedzieć czy na parceli przy namiocie można trzymać samochód? :)
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 14.08.2017 23:47

Tak w cenę parceli masz wliczone rozstawienie jednego namiotu lub przyczepy wraz z autem. Dodatkowa opłata jest za każdą osobę
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Kamping Lanterna - JEDZENIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.08.2017 17:17

Rafi70 napisał(a):Tak w cenę parceli masz wliczone rozstawienie jednego namiotu lub przyczepy wraz z autem. Dodatkowa opłata jest za każdą osobę


Dodatkowo w skrzynce na prąd jest woda. :lol:
Wiem, śmiesznie to brzmi ale z boku tych budek od prądu są kraniki także woda zdatna do picia na wyciągnięcie ręki.
(bo do węzłów sanitarnych to potrafi być kawałek).
Dobrze jest też zabrać na ten kamp jakiś środek lokomocji wewnętrznej (hulajnoga, skuter).

Pozdrawiam
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015
Lanterna camping

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 24.07.2019 13:39

Witam mam pytanie chcę zarezerwować pobyt na Laterna camping działka Standard pitch na której chce rozłożyć namiot 40 m2 i zaparkować auto.

Mam tylko jedno pytanie czy atrakcje które się tam znajdują baseny i zjeżdżalnie dla dzieci mam w cenie czy trzeba dodatkowo za nie płacić ??????????
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 24.07.2019 18:36

Tak te wszystkie animacje dla dzieci , wstęp do całego parku wodnego masz już w cenie kempingu i nic nie dopłacasz. Odpłatne są trampoliny i dmuchańce , które wystawia jakaś zewnętrzna firma. Płacić trzeba też za korty, boisko , golfa i inne rozrywki ale to już dla dorosłych....
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping Lanterna
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone