Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamp Ljutic Biograd

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.07.2012 18:00

pati2304 napisał(a):Niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi :lol:

Nie grozi! (tfuuuuuu)
Jedna córa , 21 lat .........odchowane i "Święty spokój"! :lol:
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 10.07.2012 18:56

Tak wertuje forum i widzę po raz któryś relację Mańka z podróży do Vodic, ale bez zdjęć. Zdjęcia się nie wyświetlają. Why????
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.07.2012 19:07

pati2304 napisał(a):Tak wertuje forum i widzę po raz któryś relację Mańka z podróży do Vodic, ale bez zdjęć. Zdjęcia się nie wyświetlają. Why????
Dawno tam nie zaglądałem i faktycznie wj..... wszystkie zdjęcia. :evil: SHIT!

W wolnej chwili pododaję na nowo.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.07.2012 19:11

Trochę dziwne to , bo z relacji z Tucepi są , choć relacja nie skończona bo mam lenia a zostało tak malutko.......
Wjeba....zdjęcia starsze a nowe jeszcze się zachowały. . :evil: :evil:
Zmienię fosting
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 11.07.2012 12:06

Dostałam plan campu Imperial Vodice. Na ich stronie internetowej nie ma. Wstawiłabym tutaj, ale.... nie potrafię :oops:
Mogę wysłać na maila komuś kto to umie zrobić, jeśli oczywiście jest jakieś zainteresowanie :wink:
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 11.07.2012 12:20

Maniek- ja mam jeszcze pytanie do Ciebie. Czy wchodząc na tern kempingu trzeba pokazywać jakieś przepustki czy cuś. jedziemy z rodzinką, która zatrzyma się gdzieś w apartamencie w okolicy i chcielibyśmy sie móc spotykać u nas na kempingu, np na grillu. No właśnie- grilla można tam robić?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.07.2012 17:29

pati2304 napisał(a):Maniek- ja mam jeszcze pytanie do Ciebie. Czy wchodząc na tern kempingu trzeba pokazywać jakieś przepustki czy cuś. jedziemy z rodzinką, która zatrzyma się gdzieś w apartamencie w okolicy i chcielibyśmy sie móc spotykać u nas na kempingu, np na grillu. No właśnie- grilla można tam robić?

Na recepcji nic nie sprawdzają , wchodzisz , wychodzisz , wchodzisz , wychodzisz i nikogo to nie interesuje.
Będąc w 2009 na Istrii na Campie , nie było wolno grillować , a wziąłem wszystko co potrzeba było do grilla , w 2010 do Vodic już nie brałem , więc ta kwestia , palenia grilla mnie nie interesowała.
W sumie to będąc w 2010 nie wydziałem na Imperialu przez 12 dni by ktoś palił grilla , więc myślę że nie wolno.

Generalnie na większości campach w Cro jest zakaz grillowania samemu.
Są grille i miejsca na campach do tego przeznaczone , jednak na Imperialu takowego nie ma.

Pozdrav :wink:
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 21.07.2012 23:28

W Vodicach jest też mały prywatny kemping położony niemalże w centrum, ale w bocznej uliczce więc jest cisza i spokój. Dużo cienia, sanitariaty raczej podstawowe ale obleci, cena ok. 20 euro za 4 osoby w namiocie. Do plaży jednak spory kawałek, za to do miasta blisko.

Niestety nie powiem jak się nazywa, w nawigacji mam zapisane namiary... ale trafiliśmy po jakimś drogowskazie.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamp Ljutic Biograd - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone