Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamerka sportowa

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.02.2014 12:32

Jesteśmy w posiadaniu GoPro Hero 3 Black edition.
Kamerka warta swojej ceny. Porównywaliśmy filmy i zdjęcia robione "odpowiednikami" i jakość lepsza.
GoPro kupiliśmy przede wszystkim do zabawy pod wodą- można do niej dokupić obudowę do 100m.

Minusem jest oczywiście cena.
Za akcesoria też sobie liczą, ale jest tego ogromny wybór. Od pilota do WiFi (super sprawa) przez monitory i różniste uchwyty po filtry do fotografii podwodnej.

Tutaj masz oficjalną stronę: http://gopro.com/cameras
Ostatnio edytowano 19.02.2014 12:33 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 19.02.2014 12:33

a co sadziecie o kamerce tracer xtreme remote ?
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 19.02.2014 12:34

Te ceny akcesoriów sa kosmicze do GoPro - ale Polak potrafi, ja bym się ratował opaskami zaciskowymi .... :mrgreen:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.02.2014 12:38

A od czego są urodziny, święta itp? :wink:
Nie muszę się zbytnio wysilać przed takimi okazjami, a radość obdarowanego za każdym razem bezcenna :lol:
A jak coś jest już piekielnie drogie jak np pilot do WiFi, to składają się na to zaproszeni goście :mrgreen:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 19.02.2014 12:44

Roxi napisał(a):Jesteśmy w posiadaniu GoPro Hero 3 Black edition.
Kamerka warta swojej ceny. Porównywaliśmy filmy i zdjęcia robione "odpowiednikami" i jakość lepsza.
GoPro kupiliśmy przede wszystkim do zabawy pod wodą- można do niej dokupić obudowę do 100m.

Minusem jest oczywiście cena.
Za akcesoria też sobie liczą, ale jest tego ogromny wybór. Od pilota do WiFi (super sprawa) przez monitory i różniste uchwyty po filtry do fotografii podwodnej.

Tutaj masz oficjalną stronę: http://gopro.com/cameras

ha, a w ghouscie pilot masz gratis
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.02.2014 12:51

Z napisał(a):ha, a w ghouscie pilot masz gratis


ha, ale nie ma obudowy do 100m, a na tym mojemu nurkowi najbardziej zależało :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.02.2014 13:08

Roxi napisał(a):Jesteśmy w posiadaniu GoPro Hero 3 Black edition.
Kamerka warta swojej ceny. Porównywaliśmy filmy i zdjęcia robione "odpowiednikami" i jakość lepsza.
GoPro kupiliśmy przede wszystkim do zabawy pod wodą- można do niej dokupić obudowę do 100m.

Minusem jest oczywiście cena.
Za akcesoria też sobie liczą, ale jest tego ogromny wybór. Od pilota do WiFi (super sprawa) przez monitory i różniste uchwyty po filtry do fotografii podwodnej.

Tutaj masz oficjalną stronę: http://gopro.com/cameras


Sony Hdr As 30 nie ustępuje Go-Pro :) może nawet ......... :) (jestem w posiadaniu) Jak wyżej minusem jest cena :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.02.2014 13:10

jackuc napisał(a):Te ceny akcesoriów sa kosmicze do GoPro - ale Polak potrafi, ja bym się ratował opaskami zaciskowymi .... :mrgreen:


Nie jest to wbrew pozorom takie proste :)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 19.02.2014 13:14

Chyba alternatywnie rozpocznę testy z umocowaniem komórki w słoiku do ujęć podwodnych ... :mrgreen:
Ostatnio edytowano 19.02.2014 13:24 przez jackuc, łącznie edytowano 1 raz
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.02.2014 13:18

Weki zrób, dłużej wytrzyma :lol:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 19.02.2014 13:24

:idea: :idea: :idea:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.02.2014 13:30

Roxi a rozumiem że akcesoria zamawiałas bezpośrednio ze strony gopro tak?

Bo na allegro widze pełno ofert z zestawami do montażu, oczywiście "zupełnie identyczne jak oryginalne" :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.02.2014 14:10

Nie zamawiałam ze strony ani z allegro.
Da się znaleźć sklepy, które są przedstawicielami, w Gliwicach jest to np Fan sport.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.02.2014 15:55

Warto jeszcze raz luknąć, skok FELIXA BAUMGARTNERA :P niesamowite ujęcia z kamerki gopro 8)
http://gopro.com/videos/featured/super- ... full-story
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 19.02.2014 17:41

barti75 napisał(a):
jackuc napisał(a):Witam
bardzo wstępnie myślę o małej kamerce umożliwiającej rejstrację nagrań również pod wodą.

PRZYKŁADOWO 0:53.
Co byście polecili w znośnej cenie i jakości ? Go pro trochę drogawo, ale np JVC GC-XA1 już się robi w zasięgu. Na allegro widziałem kamerki i po 150 zł ale to chyba nie ma sensu ....

dzieki za porady


Jacku jak dobrze poszukasz to na polskim portalu aukcyjnym ( nie wspomnę już o amerykańskim ebayu) uda się wytargać Go pro w cenie podobnej do tego JVC (ceny jakie mi dziś wujek google wypluł za tego JVC to ok 750zł) , zobacz np.TU sam u nich kupowałem swoją Go Pro w zeszłym roku, chyba listopad za podobne pieniądze i tez leciała ze stanów, transakcja przebiegła bez problemów jedyny mankament to czas oczekiwania ok 2 tygodni.
Pozdro



A nie bałeś się kupować ze Stanów ? A co jak się zepsuje , jak będziesz reklamował? Cena super , ale co w razie awarii?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Kamerka sportowa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone