Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2017

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.11.2016 18:53

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):W związku z opcją Pitera teraz mam problem: bo chcę kalendarz z Wolnością, ale w to miejsce mogłoby się pojawić moje zdjęcie.....
Muszę pomyśleć.....

Zamów dwa :oczko_usmiech:


Zamówiłam 3 :mrgreen:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.11.2016 19:02

Piotrze chciałbym zamówić kalendarz z dopłatą ale również donowic naklejkę na autko z nickiem bo w zimę planuje wymieni c na inne:)Czy jest możliwość w jednej przesyłce to załatwić?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 19:20

amatus1 napisał(a):Piotrze chciałbym zamówić kalendarz z dopłatą ale również donowic naklejkę na autko z nickiem bo w zimę planuje wymieni c na inne:)Czy jest możliwość w jednej przesyłce to załatwić?


Tak, oczywiście jest taka możliwość
ale nie dobijaj mnie naklejką z nickiem, zamów lepiej bez nicka :?

Tak w ogóle to się już zastanawiam żeby zrezygnować ze sprzedaży naklejek z nickiem :roll:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 19:37

.
Listopad z doklejką będzie wyglądał tak:

Obrazek

Tylko się tak zastanawiam czy nie drukować specjalnie drugiej wersji kalendarza :roll:
Większość chce jednak Wolność w listopadzie ale tych zamówień na zdjęcie nr 14 w listopadzie też mam dużo ... hmm :?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.11.2016 19:55

Jak pisałam byłam za Wolnością, ale skoro jakimś cudem moje zdjęcie skoczyło do kalendarza do skorzystałam z okazji na kalendarz z własnym zdjęciem....
Ciekawa jestem jak stosunek tych kalendarzy się ułoży?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.11.2016 19:57

Piter_M napisał(a):
amatus1 napisał(a):Piotrze chciałbym zamówić kalendarz z dopłatą ale również donowic naklejkę na autko z nickiem bo w zimę planuje wymieni c na inne:)Czy jest możliwość w jednej przesyłce to załatwić?


Tak, oczywiście jest taka możliwość
ale nie dobijaj mnie naklejką z nickiem, zamów lepiej bez nicka :?

Tak w ogóle to się już zastanawiam żeby zrezygnować ze sprzedaży naklejek z nickiem :roll:

taka piekną z nickiem mi zrobiles, wszystkim sie podobała, taka oryginalna, jedyna w swoim rodzaju:) dwa latka na autku i dalej sie trzyma jak nowa, mam prosty nick:). no cóz jak nie dasz rady to bede musiał wytrzymać z bez:)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 20:04

amatus1 napisał(a):
Piter_M napisał(a):
amatus1 napisał(a):Piotrze chciałbym zamówić kalendarz z dopłatą ale również donowic naklejkę na autko z nickiem bo w zimę planuje wymieni c na inne:)Czy jest możliwość w jednej przesyłce to załatwić?


Tak, oczywiście jest taka możliwość
ale nie dobijaj mnie naklejką z nickiem, zamów lepiej bez nicka :?

Tak w ogóle to się już zastanawiam żeby zrezygnować ze sprzedaży naklejek z nickiem :roll:

taka piekną z nickiem mi zrobiles, wszystkim sie podobała, taka oryginalna, jedyna w swoim rodzaju:) dwa latka na autku i dalej sie trzyma jak nowa, mam prosty nick:). no cóz jak nie dasz rady to bede musiał wytrzymać z bez:)


Jeszcze daję radę, jak chcesz koniecznie z nickiem to będzie, ale pisz zamówienie szybko bo jutro wysyłam inne druki do drukarni to mogę to przy okazji wydrukować.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2016 20:05

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):W związku z opcją Pitera teraz mam problem: bo chcę kalendarz z Wolnością, ale w to miejsce mogłoby się pojawić moje zdjęcie.....
Muszę pomyśleć.....

Zamów dwa :oczko_usmiech:


Zamówiłam 3 :mrgreen:

Ile z "Wolnością" :?: :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.11.2016 20:07

Janusz już napisałam..... Połakomiłam się na własne zdjęcie, ale jakby nie to, że z 2 miejsca za 12 jakimś cudem wpadło do kalendarza, byłby 1 kalendarz z Wolnością, dla mnie, a tak jeszcze dla rodzinki...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2016 20:08

Piter_M napisał(a):.Tylko się tak zastanawiam czy nie drukować specjalnie drugiej wersji kalendarza :roll:

Czyli zgodnie z wcześniejszym pytaniem o taką techniczną możliwość :oczko_usmiech: :idea:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 20:10

piekara114 napisał(a):Ciekawa jestem jak stosunek tych kalendarzy się ułoży?


Też jestem ciekaw, jak na razie to przeważa Wolność,
ale jak będzie więcej zamówień na listopad ze zdjęciem nr 14 to już będę mógł zamówić drugą wersję kalendarza w ilość 50 sztuk, a finansowo prawie na to samo mi wyjdzie co doklejka.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 20:18

Janusz Bajcer napisał(a):
Piter_M napisał(a):.Tylko się tak zastanawiam czy nie drukować specjalnie drugiej wersji kalendarza :roll:

Czyli zgodnie z wcześniejszym pytaniem o taką techniczną możliwość :oczko_usmiech: :idea:


Techniczna możliwość zawsze była, ale później mogło by się okazać, że zostałoby mi ze 30 kalendarzy, których nikt by mi nie zapłacił.
A teraz jak widzę zamówienia to wiem więcej i się na razie zastanawiam.
Doklejka czy druga wersja kalendarza :?:
Te dodatkowe 3 zł. musi mi wystarczyć, i to jest właśnie na doklejkę ... ale oryginalny kalendarz lepiej by wyglądał, czyli druga wersja, muszę to jeszcze przemyśleć ... tak, żebym nie wtopił :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.11.2016 22:17

Czasu jeszcze trochę jest.... Ciekawe co z osobami, które bardzo chciały kalendarz, ale Wolność im nie odpowiadała....
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2016 22:41

piekara114 napisał(a):Czasu jeszcze trochę jest.... Ciekawe co z osobami, które bardzo chciały kalendarz, ale Wolność im nie odpowiadała....


No jak to co ? Będą miały Twoje zdjęcie w listopadzie :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.11.2016 22:53

Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czasu jeszcze trochę jest.... Ciekawe co z osobami, które bardzo chciały kalendarz, ale Wolność im nie odpowiadała....


No jak to co ? Będą miały Twoje zdjęcie w listopadzie :wink:

Właśnie jestem ciekawa czy ten Murter zwiśnie w tych kuchniach, gdzie teściowe kukają i pokojach córek :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone