Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jeżowce, co zrobić jak nadepniesz, jak się zabezpieczyć?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beata15
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata15 » 08.07.2010 15:24

Wiesz...nawet myśleliśmy by kupić płetwy :) ale tylko do nurkowania :lol:
Bo dzieci się by przy brzegu "pultają" ,spróbujemy trampek i sandałów :P
akurat i to i to mamy i potrzebujemy na Cro =)
Dzięki pozdrawiam :D
IlonaNowa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 03.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) IlonaNowa » 09.07.2010 22:46

a sposób babci znają? na jeżowce też dobry,dlaczego nie? susiać, siusiać,najlepsze lakarstwo mamy w sobie..a żeby go było więcej to wspomagać winkiem lub rakiją,zasto ne?pozdrav svima!!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.07.2010 11:48

IlonaNowa napisał(a):a sposób babci znają? na jeżowce też dobry,dlaczego nie? susiać, siusiać,najlepsze lakarstwo mamy w sobie..a żeby go było więcej to wspomagać winkiem lub rakiją,zasto ne?pozdrav svima!!


Żeby tylko niektórzy nie wzięli tego dosłownie! :wink:
Widok Polaków.............lejących po sobie na plaży...........bezcenny! :lol: :lol: :lol:
emir2
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) emir2 » 13.07.2010 09:27

anakin napisał(a):
IlonaNowa napisał(a):a sposób babci znają? na jeżowce też dobry,dlaczego nie? susiać, siusiać,najlepsze lakarstwo mamy w sobie..a żeby go było więcej to wspomagać winkiem lub rakiją,zasto ne?pozdrav svima!!


Żeby tylko niektórzy nie wzięli tego dosłownie! :wink:
Widok Polaków.............lejących po sobie na plaży...........bezcenny! :lol: :lol: :lol:


niby poważny temat a rozbawił mnie jak nie gumiaki to siusianie :-)
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 13.07.2010 19:03

siedze wlasnie na tarasie Arbaniji i mam w kciuku kilka igiel tego dziadowstwa, pomysly macie fantastycznie ale gospodarze tez gadaja ze najlepiej nie babrac tego. mam nadzieje ze nie bede mial problemu bo dopiero 2-gi dzien urlopu.
vito
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 19.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) vito » 13.07.2010 20:31

andrzej.k napisał(a):siedze wlasnie na tarasie Arbaniji i mam w kciuku kilka igiel tego dziadowstwa, pomysly macie fantastycznie ale gospodarze tez gadaja ze najlepiej nie babrac tego. mam nadzieje ze nie bede mial problemu bo dopiero 2-gi dzien u rlopu.


ale macie problemy !!!!
Butros
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Butros » 13.07.2010 21:52

Znam przypadek, w którym głęboko wbita igła jeżowca wyszła po pół roku górą stopy. Pacjent przez ten czas nie miał świadomości, że nosi w sobie pamiątkę po tym spotkaniu.
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 14.07.2010 07:38

Butros napisał(a):Znam przypadek, w którym głęboko wbita igła jeżowca wyszła po pół roku górą stopy. Pacjent przez ten czas nie miał świadomości, że nosi w sobie pamiątkę po tym spotkaniu.

Uff już myślałem, że doszła żyłami do serca. Takie sobie powiadaliśmy historie za dzieciaka :D
Nasz organizm próbuje pozbyć się obcych ciał, jest to możliwe, że wyjdzie. Z drugiej strony igła jeżowca nie jest gładka, posiada małe "haczyki" dlatego tak trudno jest ją wydłubać ze stopy.
PZDR
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 14.07.2010 20:57

vito napisał(a):
andrzej.k napisał(a):siedze wlasnie na tarasie Arbaniji i mam w kciuku kilka igiel tego dziadowstwa, pomysly macie fantastycznie ale gospodarze tez gadaja ze najlepiej nie babrac tego. mam nadzieje ze nie bede mial problemu bo dopiero 2-gi dzien u rlopu.


ale macie problemy !!!!


nie zadne problemy, ale mam juz kciuk nabrzmialy i jezeli tak dalej bedzie to nie obedzie sie bez wizyty u lekarza. ale nie jestem zadnym pesymista , pije trawice (okropna) i ciesze sie kazda chwila. godzina 21,58 i temperatura 28st.
problemy, hmmm raczej nie tu
pozdro
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.07.2010 21:03

andrzej.k napisał(a):... mam juz kciuk nabrzmialy...

Viola, jednak albo kup sobie i Marcie po dwie pary tych butów,
albo, jeszcze lepiej, są takie gumowe płetwy na ręce do pływania.

Nie będzie was korciło żeby dotknąć jeżowca, jak go zobaczycie :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 14.07.2010 21:15

weldon napisał(a):
andrzej.k napisał(a):... mam juz kciuk nabrzmialy...

Viola, jednak albo kup sobie i Marcie po dwie pary tych butów,
albo, jeszcze lepiej, są takie gumowe płetwy na ręce do pływania.

Nie będzie was korciło żeby dotknąć jeżowca, jak go zobaczycie :wink:


znają moje szczęście jak zabezpieczę nogi i ręce....to i tak mi się np.w głowę wbije.... :lol: :lol: sru :!: zaryzykuję :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.07.2010 21:26

Chyba się nie ostrzygłaś??? 8O 8O 8O
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 14.07.2010 21:38

weldon napisał(a):Chyba się nie ostrzygłaś??? 8O 8O 8O


dzisiaj 8)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.07.2010 21:40

No niby dobrze, niby lato... ale avatarek zostaw ... Ładny jest.

Idę cię podkabluje ... :lol:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 14.07.2010 21:42

weldon napisał(a):No niby dobrze, niby lato... ale avatarek zostaw ... Ładny jest.

Idę cię podkabluje ... :lol:


:wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
jeżowce, co zrobić jak nadepniesz, jak się zabezpieczyć? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone