Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jezioro Ohrid?

Macedonia jest 12 razy mniejszy od Polski. Najwyższym szczytem w Macedonii jest Korab. Ma on wysokość 2753 m nad poziomem morza. Mieszkańcy Macedonii palą papierosy właściwie w każdym miejscu, robią to między innymi w restauracjach, autobusach, pociągach, czy nawet sklepach. W Macedonii jest bardzo niewiele lotnisk, bo aż zaledwie 10 lotnisk i tylko 8 z nich ma utwardzoną nawierzchnię.
Kechebet
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kechebet » 13.04.2018 13:53

Słyszałam, że większość knajp nie akceptuje kart płatniczych, coś się zmieniło w tym temacie?
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 13.04.2018 14:56

Kechebet napisał(a):Słyszałam, że większość knajp nie akceptuje kart płatniczych, coś się zmieniło w tym temacie?


Jest dokładnie na odwrót.

https://www.google.pl/maps/@41.1129558, ... 000!8i5000

https://www.google.pl/maps/@41.1118485, ... 000!8i4000
mareeq
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mareeq » 26.09.2018 14:07

Witam dawnego konta nie mogę odzyskać więc rejestracja ponowna :lol:
Mam pytanie czy ktoś poleci jakiś fajny apartament w miejscowości Trpejca? Planuje tam jechać za rok w drugiej połowie sierpnia, chcemy trochę poleżeć ale też zwiedzić Macedonię i być około 2 tygodni. A może jakaś inna fajna miejscowość? bo z tego co czytam to Ochryda na dłużej nie bardzo.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 26.09.2018 14:32

mareeq napisał(a):Witam dawnego konta nie mogę odzyskać więc rejestracja ponowna :lol:
Mam pytanie czy ktoś poleci jakiś fajny apartament w miejscowości Trpejca? Planuje tam jechać za rok w drugiej połowie sierpnia, chcemy trochę poleżeć ale też zwiedzić Macedonię i być około 2 tygodni. A może jakaś inna fajna miejscowość? bo z tego co czytam to Ochryda na dłużej nie bardzo.

Znajomi byli tutaj

https://www.airbnb.pl/rooms/3411301?loc ... s=TcmkjDVG

mega zadowoleni. Swego czasu obiekt był na booking.com, ale teraz wynajmują sami ;-) W ogóle ta strona jeziora też może urzec...
Poprzednia strona

Powrót do Macedonia Północna - Северна Македонија


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone