Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeziora Plitwickie w 70 odsłonach

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 17.03.2011 12:07

Ja wchodziłem o 11.30 - kupiłem bilety, okolo 12.30 byliśmy na górze i zaczynaliśmy schodzenie, dużo było ludzi ale więcej jak wracaliśmy - taki okres
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 19.03.2011 16:14

Zastanawiam sie co by było jakby tam o 7 rano przyjechać...
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 20.03.2011 16:29

Czyżbyś proponowal abym ja to sprawdził? :D
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 20.03.2011 16:38

Tak delikatnie. :)
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 21.03.2011 15:00

nie obiecuję ale któż wie moje dzieci z wstawaniem nie mają problemów gożej z moją ślubną
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 21.03.2011 22:13

Zerknijcie na moje fotki z Plitvickich Jezior.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają - miałem trochę pecha gdyż trafiłem na pochmurną pogodę i nie było widać błękitu wody.
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 22.03.2011 23:56

Ładne, ładne. Mi z koleji przeszkadzało słońce. Dobre zdjecia, to jeszcze jeden argument by zacząc oglądac o świcie.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 23.03.2011 08:37

Noo, myśmy byli w szczycie - było...duszno ale jakoś znosnie -0 jednak gdybym miał jeszcze raz to chyba koło 8-9 byłoby najlepiej
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 28.03.2011 15:43

santosz napisał(a):Noo, myśmy byli w szczycie - było...duszno ale jakoś znosnie -0 jednak gdybym miał jeszcze raz to chyba koło 8-9 byłoby najlepiej


za Twoją radą chyba właśnie tak zrobię i zacznę w tych godzinach
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2011 14:33

Ile kosztuje bilet do tego parku?
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 17.05.2011 17:31

siula napisał(a):Ile kosztuje bilet do tego parku?


zerknij na tabelkę :wink:
http://www.np-plitvicka-jezera.hr/hrv/i ... &Itemid=72

pozdrav
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 28.05.2011 17:46

DarCro, twoja stronka jest super. Zdjęcia mniamniuśne!! Możesz mi podać swoje GG albo skyp? Wybieram się w tym roku do Chorwacji i miałbym kilka pytań do ciebie. Może mógłbyś mi pomóc. Moje GG 7321879.
Mariusz1
Croentuzjasta
Posty: 146
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 29.05.2011 08:24

Witam mam pytanko sprawdzilem cennik papuszki :D i czy dobrze zrozumiałem 80 euro za osobę ?
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 29.05.2011 11:16

Czy ma ktoś jakiś sensowny opis zwiedzania Plitwic? Interesuje mnie zwiedzanie ok. 7 godz. Skąd najlepiej zacząć zwiedzanie, w którym kierunku? Chciałbym zobaczyć najciekawsze miejsca, bo nastawiam się na fotografowanie! Będę wdzięczny za pomoc!!
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011
Jeziora Plitwickie w 70 odsłonach

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 29.05.2011 15:30

Jaron napisał(a):Czy ma ktoś jakiś sensowny opis zwiedzania Plitwic? Interesuje mnie zwiedzanie ok. 7 godz. Skąd najlepiej zacząć zwiedzanie, w którym kierunku? Chciałbym zobaczyć najciekawsze miejsca, bo nastawiam się na fotografowanie! Będę wdzięczny za pomoc!!


Osoby chcące odwiedzić Park Jezior Plitwickich powinny zastanowić się nad terminem. Należy zdać sobie sprawę, iż wyprawa w pełnym sezonie lipiec - sierpień będzie wiązała się z masakrycznym tłumem na miejscu. Aby temu zapobiec choć w minimalnym stopniu należy dotrzeć na miejsce przed pierwszym odjazdem busów czyli przed 8.00. Zostawiając samochód na parkingu Nr 1 warto wjechać z utwardzonego parkingu na miejsca ulokowane w lesie (za szlabanem prosto i w prawo) co zapobiegnie ugotowaniu się po powrocie ze zwiedzania :) Zostawiając samochód na parkinu, warto mieć jakieś drobne w kunach, kiedy trzeba będzie po zwiedzaniu zapłacić za miejsce parkingowe. Ważne - nie przyjmują żadnej innej waluty tylko kuny !!! Kupując natomiast bilety na zwiedzanie parku można płacić kartami. Aktualne ceny biletów oraz wszelkie informacje dotyczące parku w tym trasy zwiedzania pod adresem:

http://www.np-plitvicka-jezera.hr/en/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=71.

Jeżeli chodzi o trasy zwiedzania, zależy to od indywidualnych preferencji oraz możliwości. Osobiście polecam trasę A, której schemat znajduje się tutaj:

http://www.np-plitvicka-jezera.hr/en/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=85.

Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Rozpoczyna się na dolnym przystanku od przejażdżki busami (do stacji St4). Nastepnie wędrówka do stateczku (P2). Po rejsie do stacji P3, rozpoczynamy kolejną wędrówkę wokół najpiękniejszych miejsc parku. Od stacji P3 jest już blisko do miejsca, w którym zaczynaliśmy naszą wędrówkę. Czas podany na stronie jest trochę zaniżony i spokojna wędrówka, przejazd i płynięcie zajmą nam ok 4 godziny w dość wysokiej temperaturze. Taki wysiłek zostanie w pełni wynagrodzony widokami, które odkryją się przed nami na całej długości trasy.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Jeziora Plitwickie w 70 odsłonach - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone