Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeziora Plitwickie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anavolimhr
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.03.2012
Jeziora Plitwickie

Nieprzeczytany postnapisał(a) anavolimhr » 22.04.2013 20:04

Witam, wszystkich. Mam problem. Pracuję jako pilot wycieczek a właściwie dopiero początkuję. Na przełomie maja i czerwca wybieram sie na wycieczke objazdową po Chorwacji i w programie mam Jeziora Plitwickie na ktorych nigdy nie bylam. Czy mogłabym prosic o jakies rady co do zwiedzania z grupa, czy trasa jest dobrze oznaczona, jaki wariant zwiedzania najlepiej wybrac? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 22.04.2013 20:20

Zerknij najpierw na tematy poniżej -Podobne tematy.
Powinnaś tam znaleźć odpowiedzi na większość pytań.
Jak na któreś nie znajdziesz, sprecyzuj...
A tak na marginesie.
Jeżeli chcesz oprowadzać, to najlepiej jak byś przedtem sama została oprowadzona :oczko_usmiech:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 22.04.2013 20:27

Plitvice to dziura ...
Pierwsze wrażenia ...
Trasy.

Pozdrawiam i mało maruderów na trasie życzę :)
anavolimhr
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anavolimhr » 22.04.2013 21:25

Ja wiem doskonale, że najlepiej by było tam wczesniej byc no ale niestety w programie pojawila sie rzecz której nie znam w praktyce wiec troche trzeba bedzie pomimprowizowac. Dlatego też skierowałam swoje pytania tu na forum :)
Dzięki za linki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2013 00:29

anavolimhr napisał(a):Ja wiem doskonale, że najlepiej by było tam wczesniej byc no ale niestety w programie pojawila sie rzecz której nie znam w praktyce wiec troche trzeba bedzie pomimprowizowac. Dlatego też skierowałam swoje pytania tu na forum :)
Dzięki za linki :)

Jeszcze jeden link >>> istria-2008-powrot-do-zrodel-t20975-30.html#p305571
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 08.07.2014 14:27

Drodzy Forumowicze.Mam pytanie co do parkingu przed Jeziorami Plitwickimi.Czy te parkingi są "dzikie" czy ktoś ich strzeże? Zastanawiam się czy mogę na cały dzień-parę dobrych godzin zostawić auto z bagażami i innymi ważnymi przedmiotami w nim?
Dzięki wielkie za każdą odpowiedź.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2014 15:25

Parkingi są płatne,nie wiem czy jest monitoring.
Dokumenty, karty płatnicze, pieniądze :idea: ... biżuterię :wink:
aparat foto, kamerę bierzesz ze sobą, auto z inni bagażami stoi na parkingu.
Nie czytałem na forum, aby ktoś opisywał fakt kradzieży w Plitwicach
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 08.07.2014 15:40

jeszcze ja się poczepię
będę z dziećmi z których jedno gratis drugie bilet ulgowy, dla którego wziąć dokument? planuję dla gratisowego, ale czy da radę 10 latka bez dokumentu na ulgowym?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.07.2014 15:41

zufila napisał(a):jeszcze ja się poczepię
będę z dziećmi z których jedno gratis drugie bilet ulgowy, dla którego wziąć dokument? planuję dla gratisowego, ale czy da radę 10 latka bez dokumentu na ulgowym?


W życiu mnie o dokumenty potwierdzające wiek dziecka nie pytali (do okazania).
Wierzą w ludzi.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 08.07.2014 17:10

czarna orchidea napisał(a):Czy te parkingi są "dzikie" czy ktoś ich strzeże?

Poza niewielką, zazwyczaj mocno obstawioną częścią "cywilizacji" w bezpośrednim sąsiedztwie kas, parking to zwykłe, leśne, ścieżki.
Sporo samochodów tam ustawionych wyglądało na nierozpakowane, ale czy można bezstresowo zostawić bagaże? Nie wiem.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.07.2014 06:45

czarna orchidea napisał(a):Drodzy Forumowicze.Mam pytanie co do parkingu przed Jeziorami Plitwickimi.Czy te parkingi są "dzikie" czy ktoś ich strzeże? Zastanawiam się czy mogę na cały dzień-parę dobrych godzin zostawić auto z bagażami i innymi ważnymi przedmiotami w nim?
Dzięki wielkie za każdą odpowiedź.


Nie zastanawiaj się. Wiele osób zwiedzających PJ robi to na początku urlopu albo na jego koniec niejako "po drodze". Tak więc takich zapakowanych aut jest sporo. A jeśli chodzi o kradzieże to naprawdę czuję się tam swobodnie i bezpiecznie.

Miłego pobytu.

:papa:
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 10.07.2014 12:41

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi.Uspokoiliście mnie :)
Dzięki wielkie raz jeszcze!!
Wyjazd już jutro. Może z kimś z Was się zobaczę gdzieś w Chorwacji :)
Pozdrawiam cieplutko :papa:
byq
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) byq » 10.07.2014 12:52

czy orientujecie się jak wygląda zwiedzanie plitvickich jezior z psem, a w sumie z dwoma psami?
pozdr
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.07.2014 13:00

byq napisał(a):czy orientujecie się jak wygląda zwiedzanie plitvickich jezior z psem, a w sumie z dwoma psami?
pozdr


Ale o co pytasz? Czy można?
Można (na smyczy).
byq
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) byq » 10.07.2014 13:16

tak, czy można tam łazić z psem
dzięki, pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone