Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeziora Plitwickie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 27.07.2014 18:45

Nie wiem czy można, ale ludzie chadzali z pieskami na rękach lub na smyczy :)
Parking też całkiem całkiem, choć dopóki sama nie doświadczyłam miałam pewne obawy jak to będzie... A jeziora godne zobaczenia, choć przyznaję, że obraliśmy trasę dolinami, bo wejście na górę mogło się skończyć dla nas tym, że ktoś musiałby nas sprowadzać...:P
Nie wiem czy było tu już podawane, ale warto założyć sobie buty wygodniejsze niż japonki, np. trekingi lu adidasy jak wielu turystów miało na swoich stópkach ...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeziora Plitwickie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone