Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.01.2010 13:56

Nie ma się czego bać . Makarska Riv. jest fantastyczna , jedyne co może irytować i przeszkadzać to lipcowo - sierpniowe tłumy. Ale wrzesień?
Jechałbym w ciemno , tam gdzie się Wam spodoba . Za taką grupę dostaniecie dużą zniżkę - poprzebieracie , pogrymasicie i miejsce znajdziecie . Jeżeli dom będzie miał 6-8 miejsc wolnych to gospodarz sam pochodzi żeby lokum załatwić u sąsiadów.
W Breli raczej nie potańczycie.
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 20.01.2010 14:17

Torac - pięknie dziękuję Ci za tę wypowiedź :) bo to miało być jedno z moich kolejnych pytań - czy jechać w ciemno czy nie? Mówisz, że damy radę bez wcześniejszej rezerwacji? Byłoby super bo przynajmniej zobaczymy co i gdzie. Coraz bardziej przekonuję się do Baśki no ale to się w takim razie zobaczy :) Lecę do-edukować drugą połówkę :D

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi :D

Jakby co, to pozwolę sobie jeszcze popytać :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 20.01.2010 16:00

Krótko:
Podgora czy Igrane ?
Wymagania: spokój (ale bez przesady), plaże dla dzieci, miejsca do pospacerowania - mile widziane stare kamienne domki ?
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 20.01.2010 16:32

Aga2209 napisał(a):(...)
mutiaq - no zasiałaś we mnie ziarno niepewności...

Nie miałam takiego zamiaru :oops: :)
Również sądzę tak jak Torac, że we wrześniu warto pojechać w ciemno, odpada sporo osób, które poprostu wtedy nie mogą mieć wakacji - rodzina z dzieciakami, które idą do szkóły, a to jednak spora grupa wczasowiczów.
Pozdrawiam i zazdroszczę czy to Makarskiej czy Baškiej Vody, bo i tu i tu spędziłam super wakacje w latach ubiegłych :)
Odeta
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 27.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Odeta » 21.01.2010 00:45

Jeśli chodzi o Baśke Vode to nie wiem czy potańczycie bo po prostu nie szukałam takich miejsc;-) Wiem ,że cała riwiera jest piękna, Makarska,Baśka Voda,Brela i inne. Jeśli pojedziecie w ciemno,to sami na miejscu zdecydujecie,która miejscowośc dla Was najlepsza:-)
Pozdrawiam!
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 27.01.2010 01:42

Aga2209,wlasciwie miałem ten sam dylemat,wybor pomiedzy Baska Voda,a Makarska,z przewaga na Makarska,jednak po zamieszczeniu tutaj jednego z watkow,user o nicku Pasazer pomógł mi podjac decyzje i wybrac Baska Voda.My jedziemy w dwojke,16.8 znalazlem juz apartament z widokiem na moze,40euro/noc.Makarska jest jedynie 8km,od Baska Voda,wiec to chyba,nie problem.Np.znajomi byli w polowie wrzesnia w 2009 roku,w Makarskiej i tlumy rowniez byly(co jednak mi sie podobalo)dlatego,w tym roku tez chcialem tam jechac,ale jak widzialem stopy obok głow,głowy obok stop,to mi sie odechcialo:) ale zrobisz i tak jak uwazasz.pozdrawiam
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 27.01.2010 12:38

Aga2209 napisał(a):
Odeta - byłaś może w "Baśce"? jak jest z miejscem do potańczenia? ;)


Potańczyć w Basce można np. tu albo tu
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 27.01.2010 20:11

Z Baśki do Breli albo odwrotnie można przejsć pioechotą, wzdłuż morza, bardzo fajna trasa, w nocy podświetlana. Ja jestem za Brelą, bo kultowa atmosfera. Bernard
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 27.01.2010 23:20

Bernadr C napisał(a):Z Baśki do Breli albo odwrotnie można przejsć pioechotą, wzdłuż morza, bardzo fajna trasa, w nocy podświetlana. Ja jestem za Brelą, bo kultowa atmosfera. Bernard

3 lata temu jeszcze nie była, musiałam świecić telefonem, jak coś jechało, żeby nas nie przejechało 8O :?
Ale przyznaję, trasa super :D
Pozdrawiam! :)
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 28.01.2010 20:50

czytam i czytam i myślę dalej.....
oby nie za długo ;) ;) ;)
denek22
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.03.2007
adres apartamentu

Nieprzeczytany postnapisał(a) denek22 » 03.02.2010 11:06

Proszę o adres apartamentu i cenę
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.02.2010 16:48

miguel06 napisał(a):Aga2209,wlasciwie miałem ten sam dylemat,wybor pomiedzy Baska Voda,a Makarska,z przewaga na Makarska,jednak po zamieszczeniu tutaj jednego z watkow,user o nicku Pasazer pomógł mi podjac decyzje i wybrac Baska Voda.My jedziemy w dwojke,16.8 znalazlem juz apartament z widokiem na moze,40euro/noc.Makarska jest jedynie 8km,od Baska Voda,wiec to chyba,nie problem.Np.znajomi byli w polowie wrzesnia w 2009 roku,w Makarskiej i tlumy rowniez byly(co jednak mi sie podobalo)dlatego,w tym roku tez chcialem tam jechac,ale jak widzialem stopy obok głow,głowy obok stop,to mi sie odechcialo:) ale zrobisz i tak jak uwazasz.pozdrawiam

No tak, jak by co to będzie na kogo zwalić, że coś nie tak :wink:

Obok BV masz też trochę tłoczną ale bardzo uroczą plażę z promenadą w Baško Polje :idea:

http://chorvatsko.ckvt.cz/stredni-dalmacie/basko-polje/

Pozdrav :oczko_usmiech:
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 21.02.2010 10:44

u nas trochę się klaruje....
jesteśDmy teraz apartamentowo w Duce lub blisko Trogiru...ewentualnie na Ciovo ...noi mąż coś zapodał w Barze ;o
czas pokaze gdzie się osiedlimy ;)
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 14.03.2010 10:24

no w końcu :):):):) jedziemy na Ciovo :D :D :D :D yuupiii
ASHA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASHA » 15.03.2010 14:02

Witam wszystkich, napiszcie co sądzicie o miejscowości Sutivan i apartamenty Agava. Czy wybrać może jednak Brelę. Pozdrawiam!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej??? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone