Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 06.01.2010 19:24

luki78 napisał(a):... moge adres i parę fotek na maila... :)


Jeśłi można to wyślij i do mnie:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
dychy.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.01.2010 07:26

No tak myslałam co miejsce to jego zwolennicy i przeciwnicy :) jeszcze pomyślę ;) i w czerwcu zdecyduję ostatecznie :D
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 07.01.2010 11:34

luki78 napisał(a):(...) mielismy też fajny apartament z pięknym widokiem na morze i prawie cała Podgore.Jakby ktoś był zainteresowany moge adres i parę fotek na maila.Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków. :)

Pięknie proszę
kmg[malpa]buziaczek.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 07.01.2010 13:05

luki78 napisał(a): polecam Podgore i Podgore Caklje ... fajny apartament z pięknym widokiem na morze i prawie cała Podgore.Jakby ktoś był zainteresowany moge adres i parę fotek na maila.

Propozycja.
Jak chętnie udostępniasz namiar na ten dom, to myślę że można go spokojnie ujawnić. To reklama nie będzie. Za rok, dwa może ktoś również z niego skorzysta.
Podać tu lub w TYM temacie lub polecić w Banku kwater, by z tego tematu nie robić działu Apartamenty i kilku stron z prośbą o namiary. :evil:

Fotki z Podgory można również tu zaprezentować. Wszyscy chętnie zobaczą.
A jak ich więcej to może w - "Chorwacja w naszym obiektywie"

Chorwacja w naszym obiektywie

Podgora lipiec 2009

85mm Chorwacji.

Podgora 2008

Pozdrav :oczko_usmiech:
luki78
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki78 » 07.01.2010 13:47

Zgadzam się z kolegą w stu procentach.Nie ma żadnych powodów do chowania adresu do szuflady gdyż i tak jest on dostepny na stronie miejscowego biura turystycznego.Co do zdjęć to obawiam sie że moje fotki nie są nawet w połowie tak dobre jak te które dla przykładu zaprezentowałeś więc poprostu sobie i wam wszystkim tego oszczędzę.
Może w tym roku będą lepsze bo planuję zakup jakiegos lepszego aparatu.
Pozdrav :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 07.01.2010 14:10

luki78 napisał(a): Co do zdjęć to obawiam sie że moje fotki nie są nawet w połowie tak dobre jak te które dla przykładu zaprezentowałeś więc poprostu sobie i wam wszystkim tego oszczędzę

Bez obaw. Podziwiać można fotki wykonane nawet przez szybę samochodu. :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.01.2010 14:24

No własnie po raz kolejny oglądnęłam fotki z Podgory i im więcej razy je oglądam tym bardziej mi się podoba ta mieścinka ;)
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 19.01.2010 15:29

Witajcie!
Mimo, że od 2 tygodni przeglądam forum wzdłuż i wszerz, potrzebuję pomocy... Wybieram się do Chorwacji trzeci raz, wyjazd planujemy na wrzesień. Najchętniej pojechałabym w ciemno ale niestety jedzie nas około 12 osób i boję się, że nawet w takim okresie będzie ciężko coś znaleźć.
Dwa lata temu byłam na wyspie Solta w miejscowości Stomorska a w zeszłym roku na wyspie Brac w miejscowości Supetar.
W tym roku stwierdziliśmy, że chcemy mieszkać na lądzie (takie trochę powsinogi z nas a pływanie promem jest drogie), najlepiej trochę bliżej Dubrovnika tak, żebyśmy mogli sobie zrobić wycieczkę. Myślimy właśnie o Riwierze Makarskiej...
Czytam Wasze posty, relacje z podróży i nadal nie mogę się zdecydować. Chcielibyśmy pojechać do miejscowości nie za małej ale też z kolei niezbyt wielkiej: rozumiem, że Makarska odpada. Te 12 osób to ludzie młodzi, głównie studenci, chcielibyśmy mieć gdzie wyjść wieczorem (jakieś disco?), kilka konob z dobrym jedzeniem, sklepy, dobrą bazę wypadową na krótkie wycieczki... W zeszłym roku byliśmy w podobnym składzie w Supetarze i można powiedzieć, że było idealnie.
Moje typy to: Baska Voda, Brela, Tucepi.
Bardzo proszę o jakieś sugestie :) Chyba, że ktoś proponuje całkiem inny region w Cro?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.01.2010 15:52

mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 19.01.2010 16:27

Aga2209 napisał(a):Witajcie!(...)

Cześć ;)
A ja myślę, że jeżeli jedzie was taka grupka i lubicie posiedzieć w knajpie czy potańczyć czasami, to Makarska we wrześniu może być dobrym pomysłem.
Myślę, że nie będzie tam już tyle nawalone ludzi, co w lipcu i sierpniu.
Myślę też, że z noclegiem nie będzie problemu, mimo że jest was trochę ;)
Nie musicie przecież mieszkać w 1 willi?
Chyba, że musicie. 8)
Bo we wrześniu, to chyba już powinno się znaleźć coś koło siebie.
Nie mówię oczywiście o pierwszej linii brzegowej.

Z drugiej strony Baška Voda jest trochę mniejsza, a też ma całkiem przyjemne knajpki ;) :lol:
Pozdrówki!
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 19.01.2010 18:53

JacYamaha - dzieki za linka, faktycznie super relacja, ale chyba jednak będę się upierać przy lądzie... Większe możliwości jeśli chodzi o mobilność :)

mutiaq - Makarska mówisz?? a to nie jest takie trochę nasze polskie Mielno? Bo chciałabym, żeby to była miejscowość z w miarę rozwiniętą infrastrukturą ale jednocześnie dalej miała to chorwackie "coś"... jeśli wiesz o czym mówię ;)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.01.2010 21:08

Po wizytach na Solcie i Bracu , ciężko będzie znależć to '' coś '' na lądzie ... Chyba że będzie to Rogoznica :) ...
Odeta
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 27.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Odeta » 20.01.2010 00:24

Baśka Voda byłaby dobrym wyborem. Pięknie położona choc w sezonie troche tłoczna...ale we wrześniu dlaczego nie? Znajdziesz tam fajne knajpki i piękne plaże:-)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 20.01.2010 00:30

Aga2209 napisał(a):(...)mutiaq - Makarska mówisz?? a to nie jest takie trochę nasze polskie Mielno? Bo chciałabym, żeby to była miejscowość z w miarę rozwiniętą infrastrukturą ale jednocześnie dalej miała to chorwackie "coś"... jeśli wiesz o czym mówię ;)

Jak dla mnie to większość miasteczek, miast i wiosek na południu Chorwacji ma to "coś" :)
Nie wiem jak wygląda Makarska we wrześniu, w sierpniu poprostu było tłoczno.
W Mielnie akurat nie byłam ;)
Zawsze można poszukać czegoś na obrzeżach Makarskiej, a nie w samym centrum, spacery chyba Wam nie straszne ;)
Nie chcę przekonywać do Makarskiej, bo Baška Voda też jest dobrym miejscem dla młodych, tylko tam nie spotkałam dyskoteki zadnej.
Jedynie knajpki do popicia-posiedzenia, ale może dyski też są (?).
Pozdrawiam.
:)
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 20.01.2010 12:43

mkm - nie strasz... bo już się nastawiłam na ląd ;) ale w razie czego z przyjemnością wrócę na Brac :)

Odeta - byłaś może w "Baśce"? jak jest z miejscem do potańczenia? ;)

mutiaq - no zasiałaś we mnie ziarno niepewności... poczytam jeszcze troszkę jeśli chodzi o Makarską i jeśli uznam, że to jednak nie to zacznę szukać kwater w Baśce albo Breli. No bo przecież dyskoteka to tylko jeden z elementów wyjazdu, z pewnością inne są dużo ważniejsze... ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej??? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone