Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010
Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.08.2010 15:36

Witajcie nagusy :lol:
Rozumiem, że skoro tu jesteśmy, wszystkich nas zachwyca i urzeka nieskrępowanie na chorwackich FKK? Mało tego, wszyscy bierzemy w tym czynny udział, bez owego skrępowania i podglądania, broń Boże?! ;-) Uff, czyli można otwartym tekstem... ;-)))

Zastanawia mnie, czemu w "Naturystycznej Chorwacji" nie znalazł się jeszcze wątek o FKK na Rabie? Słabo szukam, czy nikt jeszcze go nie odkrył, nie założył?
Bo ja jestem zdania, że jeśli nago to tylko tam! Czemu? Tam po prostu są najlepsze plaże FKK! Tam 'zaczynałam' swoją przygodę z tym stylem życia :lol: Było to lat temu siedem chyba... nie pamiętam.... Odszukam zdjęcia i zweryfikujemy, czy to prawda :lol:
Obrazek
Ostatnio edytowano 21.09.2011 22:47 przez mahadarbi, łącznie edytowano 1 raz
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 15.08.2010 15:34

r
Ostatnio edytowano 03.01.2015 02:51 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 17:06

nosekdomin napisał(a):
mahadarbi napisał(a):Witajcie nagusy :lol:
(...)


O kim mowa? Są tu jacyś nagusy?
Jeżeli już to nudyści bądź naturyści. :wink:
Żartuje oczywiście, ale niektórym może się to wyrażenie nie spodobać


O tym właśnie piszę w wątku Tekstylnej. Jeśli jest się 100 % naturystą, a nie 'podrabianym lisem' potoczne nazwanie go 'nagusem' nie urazi a szczerze ubawi.


nosekdomin napisał(a):Ale co do Rab to rzeczywiście tam są "bezpieczne" plaże. Umiejscowienie ich jest bardzo dobre.


Bezpieczne w sensie tylko dla naturystów, to masz na myśli?


nosekdomin napisał(a):Mam porównanie w tegorocznym Pag-iem. Bardzo ciężko na PAG o ustronne miejsce, mimo wielkości wyspy i licznych zakątków w porównaniu z RAB.


W tym roku też byłam na Pag (za dużo nas tam rodaków zdecydowanie było :roll: ) i sądzę coś zupełnie innego. Jeśli się chce można do wyboru do koloru znaleźć tylko coś dla siebie! Masa zatoczek, ustronnych miejsc, gdzie jest się zupełnie samemu. Nie jest to oczywiście ten mięciutki piasek ze Stolac, ale jest też pięknie :-)


nosekdomin napisał(a):Na PAG szukałem typowej FKK ale szczerze mówiąc nie znalazłem niczego w poblizu. Był tylko jeden kemping.


Jak wspomniałam, ja nie miałam z tym problemu. Nie wiem, gdzie szukałeś, ale ja znalazłam kilka przecudownych miejsc, gdzie szaleliśmy na waleta z dzieckiem do woli :-)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2010 19:27

by the way :) można chodzić na plażę FKK, mieszkać na kempingach FKK nie będac naturystą, po prostu bo tak ....... bo przyjemniej, ciszej, kulturalniej, jakoś wieczorem auta wjeżdżają na postojówkach............ 22 godzina to 22, ludzie są otwarci, serdeczni, codzienne morgen albo hello ........... bo bezpieczniej ........ i bez rzadnej specjalnej ideologi, co ciekawe rzadkością są powitania w ustach u naszych nagich rodaków .......
i ludzie wyglądają normalnie tacy jacy są grubi, chudzi mniej czy bardziej zgrabni .............. niestety czyta się na forach że ktoś był na plaży FKK, a tu sami starzy ludzie był zniesmaczony........... mała refleksja to po co tam polazł popatrzeć ???? jak chce laski oglądać niech popatrzy na porawiane n-razy zdjęcia gwiazd i gwiazdeczek znanym wszystkim photo shopem i niech mu się wydaje, że to jest prawdziwe życie i że tylko prawdziwymi ludźmi są oni piękni w gazetach. A gdy przyjdzie co do czego to nagle odkrywana z szatek własna ukochana dziewczyna ma brzuszek, gdzie niegdzie rozstępy, biust nie tak wielki i sterczący jak Pamela..... Powinien też sam najpierw popatrzyć w lustro czy aby swoim widokiem innym takim jak on nie zepsuje dobrego wypoczynku na plaży:) Amen
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 20:05

Pozwoliłam sobie przekleić swoje przemyślenia z innego wątku:


Być może wielu się teraz na mnie obruszy i ofuknie, ale smutna prawda jest taka, że Polak na FKK zachowuje się co najmniej dziwnie. Oczywiście daleka jestem od stawiania znaku równości między naturystami z prawdziwego zdarzenia, uprawiającymi tę subtelną sztukę od x lat a tymi, którzy robią sobie 'przysłowiowe jaja' i znaleźli się tam przypadkiem. Najczęściej już po kilku głębszych. Takich powinno się kamienować.
Nerwowo się rozglądają, siedzą, jakby kij połknęli, neurotycznie śmieją, oczy rozbiegane, i lustrują, i węszą, i liczą na sensację. Masakra!
Mocno natomiast podeszły w wieku Niemiec, obwisły, opasły idzie jakby nigdy nic, za rękę trzyma nie mniej 'apetyczną' żonę/kochankę/przyjaciółkę i bez niezdrowej sensacji wita się i kładzie! Ot, niby nic specjalnego a jednak zauważalna różnica.

Polaku! Jeśli więc MUSISZ tam iść i podglądać zacznij od siebie. Rozbierz się przed lustrem bez wstydu, naucz tego swoje dzieci i kochaj się przy zapalonym świetle! Jeśli któraś z tych czynności wprawia cię w zakłopotanie, nie udawaj, że jesteś wyzwolony, bo narażasz się na śmieszność. I nie szkodzi, że nie masz na sobie nic na takiej plaży. Zapewniam cię, że każdy wprawny naturysta pozna, skąd jesteś.

Apel mój, Boże broń, nie jest próbą wywołania rewolucji. Zakładam, że na tym forum są li tylko inteligentni, praktykujący lub ci, którzy pretendują do takiej roli. Ale że w każdym stadzie czarna owca się znajdzie... Tu też być może kilka zbłąkanych nerwowo rechoczących się zaplątało ;-)


I jak najbardziej się z Tobą, bluesman zgadzam.
Choć jeśli chodzi o przebywanie na FKK tekstylnych tylko dlatego, że jest kulturalniej, ciszej, spokojniej, mam mieszane uczucia. Też lata temu byłam na FKK Baldarin i sam nasz wjazd na camp (wjechaliśmy jeszcze ubrani) w celu postawienia auta i udaniu się NAGO, rzecz jasna na kamienie, wzbudził nie najprzyjaźniejsze zachowania...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2010 20:10

nic o kempingu tekstylnym nie napisałem wręcz przeciwnie :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 20:12

Nie camping tekstylny miałam na myśli :lol: źle się zrozumieliśmy.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2010 20:21

ale tak napisałaś :) "Choć jeśli chodzi o przebywanie na FKK tekstylnych tylko dlatego, że jest kulturalniej, ciszej, spokojniej, mam mieszane uczucia"
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 20:27

Zasugerowałam się tym, co Ty napisałeś:
"można chodzić na plażę FKK, mieszkać na kempingach FKK nie będac naturystą, po prostu bo tak ....... bo przyjemniej, ciszej, kulturalniej"

rozumiejąc, że masz na myśli tekstylnych a nie nie naturystów :lol:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2010 20:30

nie jestem naturystą ale tam bywam :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 20:33

No to mamy jasność w temacie wreszcie :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2010 20:37

i jeszcze jedno lubimy być równo opaleni, a to też istotne :) nie będąc naturystą można się przyzwoicie zachowywać :)
Ostatnio edytowano 15.08.2010 20:39 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 20:38

Ooo, to przed wszystkim! :lol: 8)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.08.2010 21:24

mahadarbi napisał(a):Zapewniam cię, że każdy wprawny naturysta pozna, skąd jesteś.
.

Nie wszyscy są z Rajskiej plaży. :D
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.08.2010 22:05

[quote="AndrzejJ.

Nie wszyscy są z Rajskiej plaży. :D[/quote]

No niestety :wink:
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone