Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 15.07.2011 13:08

mahadarbi napisala:

Dobrze więc, idę zajrzeć, kim Ty jesteś icon_wink.gif


1,50m wzrostu, 90 kilo, łysy, ale z broda po kolana ! :P
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 13:09

Ostpreusse napisał(a):mahadarbi napisala:



1,50m wzrostu, 90 kilo, łysy, ale z broda po kolana ! :P


Nie reklamuj się tak ;-)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 21.09.2011 22:40

Pomyślałam sobie, że może jednak wątek rozwinę :wink: Mam sporo fajnych zdjęć (spokojnie, ekspozycji nie będzie :wink: :lol: ) z tymi 'naszymi' plażami FKK, które warto na Rabie polecić. Byliśmy tam co prawda trzy lata temu (córeczka miała wtedy półtora roku), ale nie sądzę, by się wiele zmieniło.

Jeśli więc byłoby zainteresowanie, gotowa jestem chwilę poświęcić :wink:
Polecam zwłaszcza rodzinom z maleńkimi dziećmi :!: /preferującymi ten styl bycia wakacyjnego, rzecz jasna/Obrazek

Kochani, wątek będzie kontynuowany w zakładce: Nasze podróże. Tam więcej osób skorzysta :wink: Tu nie wszyscy mają odwagę zajrzeć :lol:
paramaz
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) paramaz » 06.01.2012 12:23

Potwierdzamy Wyspa Rab to piękna wyspa oraz wspaniałe klimaty i ludzie. Plaże FKK idealne dla rodzin z dziećmi.[/code][/quote][/list]
Robert27j
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2011
Fajnie powspominać :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert27j » 25.06.2012 13:23

Miło popatrzeć na zdjęcia miejsc w których się niedawno było. Ja z żoną i 2 dzieci w zeszłym roku spędziliśmy 10 dni w Lopar. I urzekło nas to miejsce a właściwie plaże po północno zachodniej stronie na tyle, że wracamy tam w tym roku. Jeśli chodzi o plaże to z naszej strony najczęściej uczęszczane to Cyganka i Stolac. Tam też zaczęliśmy naszą przygodę z naturyzmem. W tym roku pierwszy raz wybieramy się w ciemno bez rezerwacji apartamentu na przełomie lipca i sierpnia. Coś na pewno znajdziemy. Tym razem bierzemy ponton i silnik elektryczny żeby móc się dostać do plaż które z lądu są trudno dostępne lub wcale niedostępne. Zobaczymy co z tego wyjdzie :).
Niestety z pracy nie mam możliwości dołączenia zdjęć więc kilka dołączę później
Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 23.07.2012 17:17

A czy możecie polecić na Rabie jakaś mieścinkę z której można na nogach znaleźć spokojną zatoczkę a wieczorem wyskoczyć pieszo na miasto na piwko ? sam nie wiem czy istria czy może Rab :(
mroczny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mroczny » 27.07.2012 13:05

a mnie potrzeba namiar na fajny i wolny nocleg

byliśmy na rabie kilka razy - ale zawsze z przyczepą. Teraz wycieczka będzie bardziej objazdowa i potrzebuję kwaterę/hotel ale tak aby było blisko i przyjemnie. Jedzie z nami dwulatek więc standard miło widziany sensowny
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 07.08.2012 17:41

wszyscy chyba spią :P albo są na Rabie :P
mroczny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mroczny » 14.09.2012 14:10

ja też jestem na rabie

22 piaszczyste plaże na lopar - cudo

kilka fkk - dla mnie ciganka i sahara najfajniesze. Ludzi mało, kwater w bród. Urok września. Tylko pogoda szczezła - to też urok września.
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 14.09.2012 21:54

KrzychuZiom napisał(a):A czy możecie polecić na Rabie jakaś mieścinkę z której można na nogach znaleźć spokojną zatoczkę a wieczorem wyskoczyć pieszo na miasto na piwko ? sam nie wiem czy istria czy może Rab :(

Wpisz w wyszukiwarce VIVODA - kwatera na bazę wypadową - nie na pobyt na miejscu - polecam z dużym tarasem i możesz targować się o opłatę kilmatyczną (zawsze coś)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 15.09.2012 09:10

My już po Rabie ;) ale dziękuje za odp ;)
jaco71
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco71 » 07.08.2013 15:00

.[/quote]

Jak wspomniałam, ja nie miałam z tym problemu. Nie wiem, gdzie szukałeś, ale ja znalazłam kilka przecudownych miejsc, gdzie szaleliśmy na waleta z dzieckiem do woli :-)[/quote]

Hej Mahadarbi,
wybieram się na Pag w tym roku i chętnie znalazłbym jakieś ustronne plażyczki dla naszej dwójki.
Czy możesz mi podesłać jakieś namiary google albo coś podobnego żebym wiedział jak się kierować ?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 08.08.2013 06:59

Mahadarbi to wątpię, że Ci powie bo od kwietnia jej nie było na forum natomiast jest kupa informacji i zdjęć z Pagu- z półdzikich plaż też. Także wysil się choć trochę i sam dojdziesz do tego, gdzie można wyhaczyć coś dla siebie bez tłumu. A można...za Beritnicą na przykład. :)
jaco71
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco71 » 08.08.2013 15:20

Fatamorgana napisał(a):Mahadarbi to wątpię, że Ci powie bo od kwietnia jej nie było na forum natomiast jest kupa informacji i zdjęć z Pagu- z półdzikich plaż też. Także wysil się choć trochę i sam dojdziesz do tego, gdzie można wyhaczyć coś dla siebie bez tłumu. A można...za Beritnicą na przykład. :)

szukam i szukam, wysilam się (słowo !!!)
Jeśli ktoś wie jak na szybko to znaleźć to niech mi podpowie, żebym nie musiał ślęczeć nad tym przez kilka dni.
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 09.08.2013 11:18

Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone