Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli lipiec 2002 to kicha to co we wrześniu....?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin_Chrzanów
Jeśli lipiec 2002 to kicha to co we wrześniu....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Chrzanów » 07.08.2002 14:56

Ludziska ! Jedziemy na Chorwację 1.09.2002 i już mam pietra! Co z pogodą? Skoro podobno lipiec był gorszy niż w Polsce to co będzie we wrześniu...? Jest sens w ogóle jechać? Czy wrócił ktoś w ostatnich dniach (tzn IIpołowa lipca) ? Ratujcie bo już mam kiepski humor.
PS: To moja pierwsza wyprawa na Chorwację (nie licząc byłej starej YU). Wybieramy się głównie w okolice Splitu / Hvaru / Dubrovnika.
A może wrócił ktoś z wyspy Hvar w lipcu ? Czekam i pozdrawiam.
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 07.08.2002 21:20

Marcin_Chrzanów napisał(a):Ludziska ! Jedziemy na Chorwację 1.09.2002 i już mam pietra! Co z pogodą? Skoro podobno lipiec był gorszy niż w Polsce to co będzie we wrześniu...? Jest sens w ogóle jechać? Czy wrócił ktoś w ostatnich dniach (tzn IIpołowa lipca) ? Ratujcie bo już mam kiepski humor.
PS: To moja pierwsza wyprawa na Chorwację (nie licząc byłej starej YU). Wybieramy się głównie w okolice Splitu / Hvaru / Dubrovnika.
A może wrócił ktoś z wyspy Hvar w lipcu ? Czekam i pozdrawiam.


czesc
wrocilem 3. 08 bylem w Duce k. Omis i przez 14 dni bylo po prostu malinka :D :D :D
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 07.08.2002 22:56

Czesc Bybus,
bardzo przepraszam ze nie odwiedzile ale bile poza Splitem. Chlopaki mi dostarczili plin oraz naklejke wlasnie pomieszale twoj prezent z sokem jabkowim i mam wizuti sumienia ze od razu nastempni dzien nie padle do was. Pozdrawiam Leon
ya
Jeśli lipiec 2002 to kicha to co we wrześniu....?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ya » 07.08.2002 23:40

Wrocilam z Chorwacji z MURTER 20. VII. Pogoda byla super, pod warunkiem ze lubisz wygrzewac sie na sloncu i korzystac z kapieli morskich.
Czasami nie dalo wylezec sie nad morzem - tak grzalo sloneczko, i co gorsza brakowalo powiewu wiatru.
Ja osobiscie lubie gorac wiec bylam zachwycona ta pogoda.
W ciagu 14 dni pobytu tylko w 1 dzien bylo lekko zachmurzone niebo, a tak super upal i slonce.
Pozdrawiam i zycze pogody jakiej tylko Ty sobie zyczysz :papa:
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 08.08.2002 08:41

Leon napisał(a):Czesc Bybus,
bardzo przepraszam ze nie odwiedzile ale bile poza Splitem. Chlopaki mi dostarczili plin oraz naklejke wlasnie pomieszale twoj prezent z sokem jabkowim i mam wizuti sumienia ze od razu nastempni dzien nie padle do was. Pozdrawiam Leon


czesc Leon !!!
nie ma sprawy, moze w przyszlym roku sie uda 8)
a tak nawiasem znalezc to miejsce wcale nie bylo latwo, i jeszcze ten gosc przy szlabanie nie chcial mnie wposcic ale jakos uprosilem i potem znowu te pozamykane bramki przy wejsciu... i te nieszczesne schody :D :D :D ale udalo mi sie :D
trzymaj sie !
Marcin_Chrzanów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Chrzanów » 08.08.2002 09:33

Czyli co..?

Ładować (tzn.jechać) w ciemno 1 września ....?
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 08.08.2002 11:39

Wróciłem w zeszłą niedzielę
byłem 19.07-04.08 w Omisie (Nemira)
Pogoda była (bo zawsze jest jakaś pogoda)
trochę upału dla plażowiczów i troche chmurek dla tych co lubią wycieczki i szlaki górskie
Sylwia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia » 08.08.2002 15:25

Pewnie że jedź Marcin! Ja jadę dopiero 12 albo 13 września, też się trochę boję jaka będzie pogoda, ale mam nadzieję że będzie ok. :lol:
Pozdrawiam!
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 08.08.2002 23:25

Bybus, moze pomiszlisz ze pracuje w takej specjalnej agencji zandowej jak tyle bram i tak dalej a schodi mami dla kondicji )))
..A tu tylko rybi tam badami...
Jeszcze raz przepraszam ze nie wpadle gdi bi tak to bisz nie muszal zrobic taka fatige...
Mam nadzieje ze ci sie widoki podobale i wogule Split
Pozdrawiam
meffistox
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meffistox » 09.08.2002 09:52

Marcin,

nie mam pojecia gdzie w Chorwacji byla brzydka pogoda, ale ja bylem w Marinie k/Trogiru (ponadto szwendalem sie po Splicie, Omisiu, Sibeniku i Dubrowniku) od 13 - 27 lipca i w tym czasie padalo raz przez 1 godzine w Dubrowniku (de facto w trakcie naszego obiadu :) , i dwa razy Sloneczko bylo chwilami zakrywane przez chmury - co wlasciwie bylo blogoslawienstwem, gdyz po dwoch tygodniach temperatur pow. 30 stopni bylismy spragnieni odpoczynku 8) 8) :lol:

Pozostaje mi zyczyc Ci pogody, ale na prawde warto jechac !!!!

M :devil:
Tuszpas
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuszpas » 09.08.2002 09:52

Marcin_Chrzanów napisał(a):Ludziska ! Jedziemy na Chorwację 1.09.2002 i już mam pietra! Co z pogodą? Skoro podobno lipiec był gorszy niż w Polsce to co będzie we wrześniu...? Jest sens w ogóle jechać? Czy wrócił ktoś w ostatnich dniach (tzn IIpołowa lipca) ? Ratujcie bo już mam kiepski humor.


Kto ci takich bzdur naopowiadal ;-). Bylem w Chorwacji (Split, Trogir Siebenik, Dubrownik i okolice) w dniach 22.07 - 31.07 i przez te 10 dni nie widzialem slonca jedynie w nocy. Deszczu tez nie widzialem, bo padalo tylko jedna noc. W niektore dni slonce grzalo tak mocno, ze tylko nieliczni wytrzymywali godzinami na plazy . Czasami niebo troszeczke sie zachmurzylo - na szczescie :-). Nie zadawaj juz nigdy pytan typu " Jest sens w ogóle jechac" bo niektorym sie narazisz i bedziesz pozniej musial postawic po piwie ("KARLOVACKO" najchetniej), aby im przeszlo ;-). Ktos juz napisal, ze jezeli pojedzie sie do Chorwacji pierwszy raz to na pewno sie tam wroci. I tak jest rzeczywiscie, sam tego doswiadczylem. Wobec powyzszego zly humor zostaw w Polsce i grzej do Chorwacji ile sil.

Pozdrawiam:
Marek

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 09.08.2002 11:25

Leon napisał(a):Bybus, moze pomiszlisz ze pracuje w takej specjalnej agencji zandowej jak tyle bram i tak dalej a schodi mami dla kondicji )))
..A tu tylko rybi tam badami...
Jeszcze raz przepraszam ze nie wpadle gdi bi tak to bisz nie muszal zrobic taka fatige...
Mam nadzieje ze ci sie widoki podobale i wogule Split
Pozdrawiam


a gdzie tam zaraz agencja rzadowa, wyglada to co najwyzej jak siedziba CIA :D zaluje tylko ze nie moglem sobie zrobic zdjecia w miejscu ktore widac z webkamery :?

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jeśli lipiec 2002 to kicha to co we wrześniu....?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone