Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
humpty
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) humpty » 07.06.2016 15:31

Hej, wiecie może czy jak zakupię 2 assistance w 2 różnych firmach, to mogę w przypadku awarii skorzystać z obu? Np, z jednego zakwaterowanie a z drugiego sam. zastępczy (bo w pierwszym takiej opcji nie ma, a w drugim albo/albo)? Oba wyszłyby mi za niecałe 35zł...
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 07.06.2016 19:38

dawidbryk napisał(a):Ja w środę też przez telefon wykupiłem AC Mini + ASS z limitem 1000km w PZU na 16 letnie auto i nie było żadnych problemów, wziąłem na 4 raty , pierwsza 175zł na 3 miesiące , z ubezpieczenia zawartego przez telefon można zrezygnować do 30 dni bez podania przyczyny :)

Czyżbyś sugerował, że po szczęśliwym powrocie możesz się z niego wycofać :?: :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 19:53

Zwykle nie ma problemów, jak klient wpłaca kasę :roll:

Problemy zaczynają się, jak odmawia dalszej wpłaty kasy :wink:

Wycofać się można, tyle że sama wpłata pierwszej raty jest już dowodem na to, że klient się NIE WYCOFUJE :roll:

Wszystko jest w warunkach ubezpieczenia, zwykle drobnym drukiem :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 19:56

humpty napisał(a):Hej, wiecie może czy jak zakupię 2 assistance w 2 różnych firmach, to mogę w przypadku awarii skorzystać z obu? Np, z jednego zakwaterowanie a z drugiego sam. zastępczy (bo w pierwszym takiej opcji nie ma, a w drugim albo/albo)? Oba wyszłyby mi za niecałe 35zł...


Sprawa jest niejasna i na ten temat była już dyskusja :roll:

W zasadzie raczej NIE, bo chodzi o JEDNO zdarzenie drogowe ( jedna awaria lub wypadek ) :roll:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 07.06.2016 20:15

sebak napisał(a):
dawidbryk napisał(a):Ja w środę też przez telefon wykupiłem AC Mini + ASS z limitem 1000km w PZU na 16 letnie auto i nie było żadnych problemów, wziąłem na 4 raty , pierwsza 175zł na 3 miesiące , z ubezpieczenia zawartego przez telefon można zrezygnować do 30 dni bez podania przyczyny :)

Czyżbyś sugerował, że po szczęśliwym powrocie możesz się z niego wycofać :?: :?

Ubezpieczony płaci wtedy tylko za ten okres, w którym był objęty ubezpieczeniem. Mimo odstąpienia od umowy, została ona zawarta i obowiązywała do dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 07.06.2016 20:38

Witam. Czy ktoś korzystał moze z usług firmy BTA assistance bo mają tam dość korzystne warunki ubezpieczenia. Pozdrawiam
ancys55
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ancys55 » 07.06.2016 20:55

Każdy assistance to jakiś kruczek prawny. Ale trzeba się zdecydować.A my nie możemy. Jesli nie generalli to co? Jakieś za i przeciw Gennerali? Ja czytam te umowy ale ciągle widzę ciemność. Oświećcie mnie. Może coś z własnych wspomnień.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.06.2016 14:54

Od kilku lat mam OC i assistance (premium assistance) w Liberty. Na szczęście nie musiałem z niego nigdy korzystać. Mam dosyć stare samochody i z firm które oferują assistane na tak leciwe auta, według mnie Liberty miało najlepszą ofertę.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.06.2016 18:25

dids76 napisał(a):Od kilku lat mam OC i assistance (premium assistance) w Liberty. Na szczęście nie musiałem z niego nigdy korzystać. Mam dosyć stare samochody i z firm które oferują assistane na tak leciwe auta, według mnie Liberty miało najlepszą ofertę.

A jaki masz limit holowania poza granicami Polski?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 08.06.2016 18:39

dids76 napisał(a):Od kilku lat mam OC i assistance (premium assistance) w Liberty. Na szczęście nie musiałem z niego nigdy korzystać. Mam dosyć stare samochody i z firm które oferują assistane na tak leciwe auta, według mnie Liberty miało najlepszą ofertę.


Mam tak samo jak Kolega OC i AC oraz assistance (prestiż ass) w LU. W prestiż limit holowania za granicami kraju to 500 km. Na temat ubezpieczeń napisano już tutaj na forum wiele ale uważam, że nie tylko limit holowania jest ważny. Ja także uważam że LU ma najrozsądniejszą ofertę w kwestii cena do zawartości pakietów. Ale najważniejsze w przypadku ubezpieczeń (wszystkich) to nie ubezpieczać się przez internet tylko korzystać z usług poleconego pośrednika, który jak by co będzie nas reprezentował w kontaktach z firmą ubezpieczeniową.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.06.2016 18:47

Crocodyl napisał(a):
dids76 napisał(a):Na temat ubezpieczeń napisano już tutaj na forum wiele ale uważam, że nie tylko limit holowania jest ważny. Ja także uważam że LU ma najrozsądniejszą ofertę w kwestii cena do zawartości pakietów.

Oczywiście, że limit nie jest najważniejszy. Zapytałem o niego, ponieważ porównywałem 4 TU i warunki były zbliżone, natomiast dla mojego samochodu za granicą, tylko jedno z nich zapewnia holowanie do 1000 km. Chociaż to też mało.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.06.2016 18:55

walp napisał(a):A jaki masz limit holowania poza granicami Polski?

Tylko 200km :? Musi wystarczyć :mrgreen: :oczko_usmiech:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 09.06.2016 18:01

Witam. W BTA mają holowanie do 800km i namray do 40000 pln. Tak bynajmniej jest napisane w OWU. Pozdrawiam.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 10.06.2016 08:18

Compensa w wariancie LUX:
Holowanie: do miejsca wskazanego (bez limitu w RP, do 1100 km za granicą)
Pojazd zastępczy (w przypadku wypadku lub awarii): do 10 dni
Ktoś jeździł z nimi?
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 10.06.2016 09:06

Jeszcze na razie nikt?!
Ciekawa opcja - spróbuję wskoczyć do Oddziału, niedaleko mam i zapytać się szczegóły i składki.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy. - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone