Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jugosławia ok :)
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 253
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jugosławia ok :) » 13.05.2016 20:30

max21 napisał(a):Ja w zeszłym roku ubezpieczyłem autko z 2000 r. w PZU :)
Auto miało skończone 15 lat i OC w innym TU.
Ass + Mini AC + zwiększony limit holowania do 1000 km pakiet na cały rok - razem 254 zł
Czyli mam ważne do września :)


w tym roku oferty ASS z limitem holowania do 1000 km chyba nie znajdziemy
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 19.05.2016 09:47

Witam

Podepnę się tutaj do wątku , nie moge nic znalezć na forum na ten temat a widzę czytając Wasze wpisy że sami eksperci ;-)

Jade w tym roku na małą wysepkę , zadzwonił do mnie znajomy i mówi że na wyspach w Cro to AC na autko nie działa a na takiej małej to już napewno ...

Czy ktoś coś wie na ten temat ?

A może to kwestia samego ubezpieczenia jakiś opcji itd ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 10:07

Na pewno to Kopernik zmarł :D

AC obowiązuje na terytorium całego państwa
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 19.05.2016 10:52

Lednice napisał(a):Na pewno to Kopernik zmarł :D

AC obowiązuje na terytorium całego państwa


Właśnie nie tak oto zapis z umowy w Gothaer :

Zakres terytorialnyPolska i Europa (Rosja i Turcja w częściach europejskich, Chorwacja, Grecja, Hiszpania i Portugalia z wyłączeniem ich wysp)

W moim PZU działa sprawdzone ....
Gatess
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 15.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gatess » 20.05.2016 21:09

Właśnie dostałem ofertę assistance w wariancie SUPER + EU z limitem holowania do 1000 km od granicy RP w PZU - w moim przypadku to 172 zł .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 21:44

Gatess napisał(a):Właśnie dostałem ofertę assistance w wariancie SUPER + EU z limitem holowania do 1000 km od granicy RP w PZU - w moim przypadku to 172 zł .


Bierz i uciekaj ! Żeby cię agent nie dogonił.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 21:51

WojtekKRK napisał(a):
Lednice napisał(a):Na pewno to Kopernik zmarł :D

AC obowiązuje na terytorium całego państwa


Właśnie nie tak oto zapis z umowy w Gothaer :

Zakres terytorialnyPolska i Europa (Rosja i Turcja w częściach europejskich, Chorwacja, Grecja, Hiszpania i Portugalia z wyłączeniem ich wysp)

W moim PZU działa sprawdzone ....



Jakiś totalny absurd i omijać taką ofertę kilometr z daleka :evil: :twisted: :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 21:55

Żaden absurd. Myślisz, że cię jakiś asisstance z Teneryfy ściągnie gratis ? Chorwackie wyspy bliżej, ale też się zabezpieczają.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 22:15

AC to twoim zdaniem oznacza Assistance :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2016 01:22

Lednice napisał(a):AC to twoim zdaniem oznacza Assistance :?:


Faktycznie wojtek pisał o AC, ale coś mi się wydaje, że chodziło mu o ass.
marena01
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 21.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marena01 » 21.05.2016 11:32

bigredone napisał(a):
Gatess napisał(a):Właśnie dostałem ofertę assistance w wariancie SUPER + EU z limitem holowania do 1000 km od granicy RP w PZU - w moim przypadku to 172 zł .


Bierz i uciekaj ! Żeby cię agent nie dogonił.


mam rozumieć oczywiście że w PZU masz ubezpieczenie OC
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2016 11:53

bigredone napisał(a):
Lednice napisał(a):AC to twoim zdaniem oznacza Assistance :?:


Faktycznie wojtek pisał o AC, ale coś mi się wydaje, że chodziło mu o ass.



No właśnie :roll:

Tak się rodzą plotki :wink:
Gatess
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 15.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gatess » 22.05.2016 14:53

marena01 napisał(a):
bigredone napisał(a):
Gatess napisał(a):Właśnie dostałem ofertę assistance w wariancie SUPER + EU z limitem holowania do 1000 km od granicy RP w PZU - w moim przypadku to 172 zł .


Bierz i uciekaj ! Żeby cię agent nie dogonił.


mam rozumieć oczywiście że w PZU masz ubezpieczenie OC


Tak mam OC w PZU.

Dla ciekawskich ogolne info o ubezpieczeniu PZUhttp://insus.pl/wp-content/uploads/2014/03/PZU-Auto-Pomoc.pdf

Do tego zacytuję jeden ciekawy komentarz do tej polisy :

Warto wiedzieć, że w przypadku awarii samochodu limit pomocy po stronie PZU (w ramach POMOC w DRODZE wariant SUPER) to 2 zdarzenia par. 31 pkt.5 Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Więc jeśli skorzystamy z pomocy w wyniku awarii samochodu np. wymiana koła i naładowanie akumulatora, a nieszczęśliwie zdarzy się poważniejsza awaria wymagająca holowania pojazdu do serwisu, to z racji tego że jest to trzecie zdarzenie, będziemy musieli za holowanie zapłacić.
Więc w praktyce lepiej nie korzystać z pomocy PZU w dwóch pierwszych zdarzeniach wymienionych powyżej lub innych typu wymiana żarówki , aby zachować limit w przypadku bardziej kosztownych awarii wymagających holowania pojazdu.


Oczywiście pomoc w drodze w wariancie Super w przypadku kolizji nie jest limitowana.
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 23.05.2016 12:25

Gatess napisał(a):
marena01 napisał(a):
bigredone napisał(a):
Gatess napisał(a):Właśnie dostałem ofertę assistance w wariancie SUPER + EU z limitem holowania do 1000 km od granicy RP w PZU - w moim przypadku to 172 zł .


Bierz i uciekaj ! Żeby cię agent nie dogonił.


mam rozumieć oczywiście że w PZU masz ubezpieczenie OC


Tak mam OC w PZU.

Dla ciekawskich ogolne info o ubezpieczeniu PZUhttp://insus.pl/wp-content/uploads/2014/03/PZU-Auto-Pomoc.pdf

Do tego zacytuję jeden ciekawy komentarz do tej polisy :

Warto wiedzieć, że w przypadku awarii samochodu limit pomocy po stronie PZU (w ramach POMOC w DRODZE wariant SUPER) to 2 zdarzenia par. 31 pkt.5 Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Więc jeśli skorzystamy z pomocy w wyniku awarii samochodu np. wymiana koła i naładowanie akumulatora, a nieszczęśliwie zdarzy się poważniejsza awaria wymagająca holowania pojazdu do serwisu, to z racji tego że jest to trzecie zdarzenie, będziemy musieli za holowanie zapłacić.
Więc w praktyce lepiej nie korzystać z pomocy PZU w dwóch pierwszych zdarzeniach wymienionych powyżej lub innych typu wymiana żarówki , aby zachować limit w przypadku bardziej kosztownych awarii wymagających holowania pojazdu.
Oczywiście pomoc w drodze w wariancie Super w przypadku kolizji nie jest limitowana.

Wszystko prawda.
Mimo, że mam ASS z limitem holowania do 1000 w PZU km to dokupuje w tym roku dodatkowe ubezpieczenie na holowanie 150 km - na wszelki wypadek i na "drobne awarie",np: Standardowy za 99 zł
https://www.assistancewpodrozy.pl/wybor ... bd5e5c2667
dawidbryk
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 25.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidbryk » 27.05.2016 10:21

Ja w środę też przez telefon wykupiłem AC Mini + ASS z limitem 1000km w PZU na 16 letnie auto i nie było żadnych problemów, wziąłem na 4 raty , pierwsza 175zł na 3 miesiące , z ubezpieczenia zawartego przez telefon można zrezygnować do 30 dni bez podania przyczyny :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy. - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone