Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jechać w ciemno czy rezerwować na miejscu ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rejestr123
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.07.2010
Jechać w ciemno czy rezerwować na miejscu ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rejestr123 » 09.08.2010 18:03

Witam

Wybieramy się 1 raz do Chorwacji i stąd pytanie bo jest sporo ogłoszeń odnośnie apartamentów ale ciągle słyszę że ktoś jak jedzie do CHorwacji to w ciemno... CO Waszym zdaniem jest lepsze, dla mnie dosyć ważne gdzie będę mieszkać, nie chodzi o warunku a raczej o taras i ładny widok bo to podróż poślubna. Zatem co radzicie, szukać i rezerwować czy na miejscu mogą być lepsze oferty ? W ogóle jak się mają cenowo oferty dostępne na portalach do tych na miejscu ?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.08.2010 18:28

A kota w worku byś kupił?

Lepiej obejrzeć towar przed, a nie po transakcji :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 09.08.2010 18:54

Zaryzykowałeś pisząc tego posta o takim temacie, uważaj bo Cię zjedzą.
Zwolenników jak i przeciwników jest niemal tyle samo. Każdy ma swoje rację. Ja zaliczam się do tych pierwszych i to co napisałeś też jest dla mnie najważniejsze ten widok, potem cena(ale tu zdrowy rozsądek).
Na forum znajdziesz obszerny temat, który cię interesuje.
Aha jeszcze mała sprawa mniej więcej 40-50% tylko ogłasza się w necie lub na stronach do których nawet nie będziesz chciał dotrzeć bo już pierwsze 10 ci wprowadzi zamęt w głowie. Masz na kogoś liczyć licz na siebie Powodzenia :P
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 09.08.2010 19:01

To tylko jeden z linków jest jeszcze parę w dziale którym napisałeś.
forum/viewtopic.php?t=17807
rejestr123
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rejestr123 » 09.08.2010 20:22

dzieki wielkie. Lektura duża i powoli ogarniam. Natomiast pierwszy wniosek jest taki: jadę w sezonie i to do popularnego bardzo miejsca -> moze nie być miejsc ?

Poza tym wlasnie najbardziej mnie interesuje sytuacja gdzie ludzie stoją z swoimi ofertami. Jak to wygląda i czy jest tak na co dzień(w tym watku piszą że tylko w weekendy), mają oni wówczas zdjęcia apartamentów ?
Bo chcę uniknąć sytuacji, jeżdżenia po pagórkach w poszukiwaniu apartamentu a wiadomo że głównie tam możemy zapewnić sobie fajny widok...
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 09.08.2010 20:53

Co to znaczy popularne?
Jeśli masz na myśli Makarską to tak bez obaw łapaczy na rogatkach miast jest przynajmniej 5-6 każdego dnia po za tym widywałem takowych na ulicach miasta. Czy posiadają zdjęcia miejsc które proponują nie mam pojęcia, nigdy nie korzystałem. Jeśli interesują Cie rejony Makarskiej jest taka miejscowość jak w podanym poniżej linku i tam agencja której stronę widzisz ma swoja siedzibę, bardzo miła Pani jestem pewien że coś wam znajdzie a ze miejscowość ta jak i cała reszta na odcinku Omiś - Dybrovnik właściwie wszystkie położone są na stromiznach widok raczej gwarantowany. Co innego odległość od morza
Link jest w języku polskim dane o apartamentach tez osobno wcisnąć pl
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
rejestr123
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rejestr123 » 09.08.2010 21:13

Zgadza sie popularne czyli Riwiera Makarska. Z tego linku co przesłałeś co polecasz bo mam rozumieć że korzystałeś już z któregoś z tych apartamentów ?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 09.08.2010 21:53

Nie nie byłem w Marusici ale byli znajomi a ja byłem w odwiedzinach tego lata bazowałem w Breli dzielnicy Jakirusa.
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
hej

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 29.08.2010 10:43

Jeśli chodzi o Dalmację....chyba bez obaw w ciemno....ja w tamtym roku w drugiej połowie sierpnia o 21 znalazłąm fajną kwaterę w pół godziny...przez agencję.
W tym roku...druga połowa sierpnia Rovinj na Istri...tzry godziny chodzenia,zero ofert w agencji,zeszłam pół miasta i każdy mówił,że nic nie ma...jeśli już coś sie trafiało to albo w strasznym stanie,albo na kilka dni,albo cena z kosmosu.Wreszcie już w chwili zwątpienia znalazłam coś bo Włosi odwołali....ale też nie na pełne dwa tygodnie jak planowałam.Więc Dalmacja w ciemno...Istria..nie polecam...przynajmniej w sierpniu bo to szczyt sezonu.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Jechać w ciemno czy rezerwować na miejscu ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone