Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jechać w ciemno czy nie??

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009
Jechać w ciemno czy nie??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 03.07.2009 17:38

Witam wszystkich.
Najmocniej przepraszam jeśli już padło takie pytanie na forum ale nie znalazłam:/
Chcemy z mężem jechać ok 11 lipca pod namiot na jakiś kemping bardzo Was proszę o radę czy jeśli pojedziemy w ciemno coś znajdziemy? czy jednak trzeba rezerwować??
Możecie coś polecić co jest niezbędn w takiej wyprawie?
Jeśli się uda to będzie nasza druga wyprawa do Chorwacji pierwszy raz byliśmy w Trpanj na półwyspie Peljesac.
Bardzo proszę o odpowiedz.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.07.2009 17:58

My wybieramy opcję TYLKO W CIEMNO :D Jak zajeżdżamy na miejsce to się rozjaśnia i wiemy co chcemy :D

Pozdrav :papa:
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 03.07.2009 18:03

czyli nie warto się martwić, że nic nie znajdziemy?
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 03.07.2009 18:04

My też zawsze jedziemy w "ciemno" ma to duże plusy jedziesz gdzie chcesz i zostajesz dokładnie tam gdzie Ci się najbardziej podoba. :wink:
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 03.07.2009 18:12

troche się martwie, że to jednak środek sezonu....
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 03.07.2009 18:13

Też wybieramy się "w ciemno" choć w ubiegłym roku prawie płakałam nie mogąc znaleźć kwatery. W końcu się udało, ale ... miałam stracha :) Może dlatego, że był to sierpień i wyspa.
Nauczki żadnej jak widać nie było:)
Tantal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tantal » 03.07.2009 18:34

Rok temu byłem ze swoją Zdecydowanie Lepszą Połówką. Wyjazd w ciemno, do tego pierwszy raz, więc kompletne żółtodzioby :) Byliśmy w pierwszej połowie lipca (11-go wyjeżdżaliśmy do Polski). Problemów ze znalezieniem miejsca na kempingach nie było. Byliśmy na trzech, pierwszy w okolicach Plitvic, drugi w Pakostane, a trzeci w okolicach Dubrownika. Problemu z miejscami nie było, raczej my przebieraliśmy ze względu na warunki. Co prawda my szukaliśmy na początku lipca, ale myślę że jeśli pod namiot to śmiało. :)
Ostatnio edytowano 03.07.2009 18:37 przez Tantal, łącznie edytowano 1 raz
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 03.07.2009 18:36

Dziękuję Wam za rady coraz bardziej sie przekonuję i chyba jednak pojedziemy w ciemno :)
tak myslimy wybrać się w okolice Dubrownika i troche odpoczywać i pozwiedzać jak myslicie dobra okolica? Czy polecacie coś innego??
aga79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 20.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga79 » 04.07.2009 19:55

Alexaa napisał(a):troche się martwie, że to jednak środek sezonu....


środek sezonu to raczej końcówka lipca początek sierpnia :)

głowa do gory - my jeździmy tylko w ciemno :!:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 04.07.2009 20:54

witam i protestuję !!!
nie można jechać "w ciemno" i pytać sie, bo to już nie jest "w ciemno"
w ciemno to jest jak sie nie pyta o nic i jedzie.
dziękuję za uwagę.
pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2009 17:31

Alexaa napisał(a):Witam wszystkich.
Najmocniej przepraszam jeśli już padło takie pytanie na forum ale nie znalazłam:/
Chcemy z mężem jechać ok 11 lipca pod namiot na jakiś kemping bardzo Was proszę o radę czy jeśli pojedziemy w ciemno coś znajdziemy? czy jednak trzeba rezerwować??
Możecie coś polecić co jest niezbędn w takiej wyprawie?
Jeśli się uda to będzie nasza druga wyprawa do Chorwacji pierwszy raz byliśmy w Trpanj na półwyspie Peljesac.
Bardzo proszę o odpowiedz.

Mogę polecić opcję "szukaj" Może być?
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 05.07.2009 18:01

tez jade 17 lipca w ciemno i tez jade pierwszy raz

i powiem wam że przestraszony ostro jestem że mnie spotkaja wszystkie plagi z pełnym kempingiem włącznie

gdybym jechal sam tylko z żona to luzik tam gdzie mnie oczy poniosą moge jechac i spac jak trzeba w samochodzie
ale ze względu na dzieciaki wiem że na taką partyzantke nie moge sobie pozwolić
gurrru
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gurrru » 06.07.2009 09:40

scood74 napisał(a):tez jade 17 lipca w ciemno i tez jade pierwszy raz

i powiem wam że przestraszony ostro jestem że mnie spotkaja wszystkie plagi z pełnym kempingiem włącznie

gdybym jechal sam tylko z żona to luzik tam gdzie mnie oczy poniosą moge jechac i spac jak trzeba w samochodzie
ale ze względu na dzieciaki wiem że na taką partyzantke nie moge sobie pozwolić



Obawy zostawiamy w domu :wink: , a jedziemy pierwszy raz do tego w ciemno, z dwójka dzieci i w szczycie sezonu - żywcem nas nie wezmą!
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 06.07.2009 10:57

My tez w środku sezonu w ciemno 2 rodziny z dziećmi po namiot . Głowa do góry jakby co nie będziecie sami :D
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 06.07.2009 11:03

Pod namiot jedziemy zawsze w ciemno i nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca.
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Jechać w ciemno czy nie??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone