Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jazda W Ciemno W okolice Stanici 2012

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia&Tomek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia&Tomek » 30.01.2012 18:13

Witajcie. my rodzinnie byliśmy w Stanici w ubiegłym roku. była to nasza pierwsza wycieczka do Cro i to w dodatku w ciemno (takie małe szaleństwo). pojechaliśmy w ciemno. wiedziałem tylko, że chcę palmy, dlatego plan był " dalmacja".
jeżeli miałbym polecić to polecam jak najbardziej. w tym roku znowu jedziemy do Stanici i to do tego samego gości.
apartament mieliśmy trzy pokojowy z aneksem kuchennym, środkami czystości oraz papierem toaletowym. Samo Stanici nie jest porywające. dwa sklepy, trzy knajpki, ale za to plaża spokojna i woda czysta. byliśmy pierwsze dwa tygodnie lipca, a na plaży raptem 30-50 osób. dzieci miały frajdę z nurkowania, a my spokój i ciszę. dodatkowo jest to świetne miejsce do wypadów w górę i dół Cro.

polecam :D :D :D :roll: :roll:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 31.01.2012 10:56

Witam a jak tam ceny wygladają na ten rok w lipcu???ja jadę z rodziną 2+1 i tak cały czas czytam forum i zastanawiam się gdzie by tu pojechać.dodam też że cena ma znaczenie :P :P pozdro
chlebak
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) chlebak » 31.01.2012 14:56

Byłem w stanici 17 lipiec- 30 lipiec 2011r
Co do cen na ten lipiec to nie wiem - zapewne bedize wiadomo w lipcu. Co do cen w lipcu 2011r to apartamenty generalnie nie sa drogie . Ja byłem u gościa kótry sie nazywał vucak . Apatrament Ok 2 pokoje z kuchnia i łazienką i super taras z widokiem na morze i wyspe
Wieczorami jak statki wracały z makarskiej z podchmielonym towarzytwem to było ciekawie.

Co do cen to chorwacja jest droższa niz Polska (poza cenami apartamentów w - generalnie) .
Co można robić w stanici? nic - leżeć na plazy ewentuenie siedzieć w tych 3 knajpach. Ciekwostka jedna z tych knajp nalezy do miss chorwacji (niestety jej nie widziałem - nazywa sie coś sun - coś tam - dobre mają miesą ). A wieczorem w poblizu tych kanjp przyjeżdzał chorwat i handlował pamiatakmi owocami i winem - polecam wino .

Jest tez Rakija ale moim zdaniem daleko jej do naszego bimbru - niestety Chorwatom daleko brakuj do nas w tje kwestii . Nakupowłem tego w Omisiu i Stanici i nie ma kto pić:)

A , po plazy chodza Chorwaci i reklamują te swoje wycieczki na brać statkami. Wszyscy (ci co reklamują jak i kapitan i cła reszta) na lekki cyku - ponoć jak to mówił mi cyknięty chorwat - "limitu wieksze:):) "

Co ciekawe jak w szczególnosci starzym Chorwato powiedizałó sie ze jest sie z Polski a w moim przypadku to i z Krakowa (galicji) to jak w banku połgodzinny wykład z histori chorwacji masz
Kasia&Tomek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia&Tomek » 31.01.2012 16:26

Co do cen to jest różnie. My zakładaliśmy około 55 euro. Po przyjechaniu na miejsce zatrzymywaliśmy się i pytaliśmy się wszystkich siedziądzych przy ulicy z napisami "apartmani, sobe" o cenę. I o dziwo było około 50-55 euro za apartament. Tu polecam targowaanie się, ale takie z głową. To są inteligentni ludzie i wiedzą ile mogą opuścić z ceny. Nam udało się wynająć świetny apartament za 40 euro, ponieważ gość miał lukę ( zrezygnowali niemcy z urlopu). Uważam, że powinniście założyć około 50-55 euro bo wszystko podrożało.
Życzę powodzenia. :lol: :lol: :lol:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 31.01.2012 16:39

No to udało wam się :P ja bym chciał coś zarezerwować,ale wiem że wtedy nici z negocjacji no i pośrednik troszkę zyska :P a to napewno podniesie cenę.No i jade z 2 letnim dzieckiem i troszkę się boje tułaczki i szukania noclegu :cry:
Kasia&Tomek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia&Tomek » 31.01.2012 17:37

Nie bój się niczego. My mamy maluchy 4 i 9 lat (teraz).
W zeszłym roku to był spontaniczny wypad. Jechaliśmy pierwszy raz i to w ciemno. Zobaczysz, że na miejscu jest do wynajecia bardzo dużo fajnych miejscówek. Warunek dobrego noclegu to taki, że musicie być rano. Myślę tak około 9.00 będzie dobrze.
Pamiętaj zawsze możesz wynająć droższy ( skracająć wypoczynek o dwa dni, aby sie w kosztach zmieścić) bo te tak szybko nie schodzą.
Wy jesteście w lepszej sytuacji bo ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Cro.pl. Wy możecie uzyskać opinie od ludzi, którzy byli w ciemno i piszą o tym jak to było.
Głowa do góry, paliwo do baku, paszport dla dzieciaka i dobrego nastawienia.
:P :P :P :P :P
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.02.2012 02:03

Kasia&Tomek napisał(a):Nie bój się niczego. My mamy maluchy 4 i 9 lat (teraz).
W zeszłym roku to był spontaniczny wypad. Jechaliśmy pierwszy raz i to w ciemno. Zobaczysz, że na miejscu jest do wynajecia bardzo dużo fajnych miejscówek. Warunek dobrego noclegu to taki, że musicie być rano. Myślę tak około 9.00 będzie dobrze.
Pamiętaj zawsze możesz wynająć droższy ( skracająć wypoczynek o dwa dni, aby sie w kosztach zmieścić) bo te tak szybko nie schodzą.
Wy jesteście w lepszej sytuacji bo ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Cro.pl. Wy możecie uzyskać opinie od ludzi, którzy byli w ciemno i piszą o tym jak to było.
Głowa do góry, paliwo do baku, paszport dla dzieciaka i dobrego nastawienia.
:P :P :P :P :P

Normalnie miód ŚWIĘTE SŁOWA ja też tak robię w 2010 byłem z 15 miesięcznym szkrabem i zajęło mi max 10-15 min właściwie nie mi bo zatrzymując sie przy domu w Breli nad sama wodą nie było miejsc ale właściciel załatwił u kogoś innego. Pamiętaj tam też sobie pomagają sąsiedzi czy to u ciotki czy kuzyna znajdziesz coś bez obaw.
Kasia&Tomek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia&Tomek » 01.02.2012 12:05

anubis2423

kolejna osoba pisze tak jak my. Napisz tylko w które miejsce chcesz pojechać to ktoś podpowie za jakie pieniądze można wynająć. Jeżeli interesuje Was Stanici to mamy fajnego gościa.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.02.2012 12:22

dzięki bardzo teraz może bede miał wiecej spokoju :P co do Stanici to poproszę namiary.mogą się przydać :P bo na tą chwilę bardzo mnie kręci Brela ale gdyby nie było wolnych miejsc to będę szukał coś innego w okolicy :P
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.02.2012 12:24

zawsze w rezerwie mam Baśkę na KRK ona mnie nigdy nie zawiodła :P ale nadszedł czas by spróbować czegoś nowego :D pozdro
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.02.2012 14:30

anubis2423 napisał(a):zawsze w rezerwie mam Baśkę na KRK ona mnie nigdy nie zawiodła :P ale nadszedł czas by spróbować czegoś nowego :D pozdro

To prawda :P
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.02.2012 14:55

chlebak napisał(a):
Co można robić w stanici? nic - leżeć na plazy ewentuenie siedzieć w tych 3 knajpach.


Jest tez Rakija ale moim zdaniem daleko jej do naszego bimbru - niestety Chorwatom daleko brakuj do nas w tje kwestii . Nakupowłem tego w Omisiu i Stanici i nie ma kto pić:)






1. Pełna zgoda - nic :D
2. Tym razem mam inne zdanie, żałuję, że mieszkam daleko od Małopolski :( wpadł bym na chwil kilka :wink:
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 19.06.2012 11:31

Sztyrlic69 napisał(a):Witaj
Spędzałem kilka razy wakacje w Stanici. Rzeczywiście miejscowość bardzo fajna a plaża piękna. Polecam apartamenty u Neny Rajkovic adres strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


w sumie mała miejscowość i o to chodzi.. ale pytanie czy ten Apartament jest faktycznie tylko 40m od plaży (widziałem w ulotkach w necie)? No i pytanie czy nie jest czasem za blisko głównej drogi? No wiecie patrzę pod kątem małych dzieci..
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 19.06.2012 13:13

Witaj

Tak jak już pisałem na forum apartamenty u Neny Rajkovic są w odległości około 40 metrów od plaży i znajdują się na wysokości 4-5 piętra od poziomu morza. W tej chwili strona "domowa" internetowa Neny jest w przebudowie, ale apartamety mozna zobaczyć na innych stronach internetowych. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania dotyczące: apartamentów lub samej miejscowości Stanici to pisz.

Pozdrawiam
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 19.06.2012 13:46

Sztyrlic69 napisał(a):Witaj

Tak jak już pisałem na forum apartamenty u Neny Rajkovic są w odległości około 40 metrów od plaży i znajdują się na wysokości 4-5 piętra od poziomu morza. W tej chwili strona "domowa" internetowa Neny jest w przebudowie, ale apartamety mozna zobaczyć na innych stronach internetowych. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania dotyczące: apartamentów lub samej miejscowości Stanici to pisz.

Pozdrawiam


Dzięki.. Pytanie jeszcze czy apartament nie jest za blisko drogi głównej? Hałas, spaliny itd... Podaj ile m do drogi około. Dzięki z góry.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Jazda W Ciemno W okolice Stanici 2012 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone