Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki rejon wybrać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006
Jaki rejon wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 10.07.2013 20:11

Witam ;-)
Po kilku latach nieobecności tutaj i w Chorwacji planuję kolejny wyjazd, tylko nie mogę się zdecydować gdzie... ;-)
Byłam już w Makarskiej, zwiedziłam Split, Trogir, Hvar i Brać. Na pewno dotrzeć chcę do Dubrovnika :)

Czekam na propozycje ;-)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2013 20:18

*p*a*t*i* napisał(a):Czekam na propozycje ;-)

Daj większe zdjęcie... :lol: :lol: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 10.07.2013 20:34

Bocian napisał(a):
*p*a*t*i* napisał(a):Czekam na propozycje ;-)

Daj większe zdjęcie... :lol: :lol: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:


To oczywiście tak apropo całości :D
... może kiedyś :P
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2013 20:39

Spójrz w stronę Półwyspu. Tam masz i Dubrownik w zasięgu i Korculę.
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 10.07.2013 20:44

Bocian napisał(a):Spójrz w stronę Półwyspu. Tam masz i Dubrownik w zasięgu i Korculę.


No właśnie wstępnie myślałam o zatrzymaniu się właśnie na Korculi... ;-) Ale to nie jest jeszcze konkret, dlatego rozglądam się za alternatywnymi lokalizacjami ;-)

Ale wielkie dzięki ;-)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 10.07.2013 20:47

*p*a*t*i* napisał(a):
Bocian napisał(a):Spójrz w stronę Półwyspu. Tam masz i Dubrownik w zasięgu i Korculę.


No właśnie wstępnie myślałam o zatrzymaniu się właśnie na Korculi... ;-) Ale to nie jest jeszcze konkret, dlatego rozglądam się za alternatywnymi lokalizacjami ;-)

Ale wielkie dzięki ;-)

Peljesac. Na Korculę rzut beretem z Orebica
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2013 20:49

*p*a*t*i* napisał(a):
Bocian napisał(a):Spójrz w stronę Półwyspu. Tam masz i Dubrownik w zasięgu i Korculę.


No właśnie wstępnie myślałam o zatrzymaniu się właśnie na Korculi... ;-) Ale to nie jest jeszcze konkret, dlatego rozglądam się za alternatywnymi lokalizacjami ;-)

Ale wielkie dzięki ;-)

Wyspa zawsze trochę ogranicza. No ale można ja zjechać wzdłuż i wszerz :)
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 10.07.2013 23:17

No właśnie muszę przemyśleć dobrze jeszcze z drugą połową... bo wyspa rzeczywiście może ograniczać, ale ma to być nasza podróż poślubna, więc przydało by się troszkę odosobnienia :D a na wyspie chyba większa na to szansa ;-)

Dzięki za podpowiedzi - wezmę pod uwagę ;-) A jeśli ktoś coś jeszcze wymyśli, to chętnie poczytam ;-)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 11.07.2013 08:19

^^
Jak ma być odosobnienie i bliskość Dubrownika, to może Elafiti? :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.07.2013 09:17

*p*a*t*i* napisał(a): przydało by się troszkę odosobnienia :D a na wyspie chyba większa na to szansa ;-)


Niekoniecznie :) Odosobnienie możesz mieć w osadach na Pelješcu od strony morza, w odróżnieniu od strony "nieodmorza" :) Borak, Trstenic, Borje, Podobuce, Postup... Lovište -koniec świata :) Nie proponuje Nakovany bo tam bardzo trudno wynająć apartman :mrgreen: :mrgreen:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 11.07.2013 11:14

Ehhhs to teraz mam nad czym myśleć :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.07.2013 11:23

Witaj,
na pewno większe odosobnienie będziesz mieć na Peljesacu, wg mnie to najpiękniejsza cześć Cro!
Korcule można objechać przez jeden dzień, natomiast do Dubrovnika też masz blisko!

zobacz w mojej relacji dużo zdjęć z Peljesaca i Korculi z opisem miasteczek, może coś wybierzesz ?:)

http://cro-mania.blogspot.com/2013/02/r ... jesac.html
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 12.07.2013 17:02

ines napisał(a):Witaj,
na pewno większe odosobnienie będziesz mieć na Peljesacu, wg mnie to najpiękniejsza cześć Cro!
Korcule można objechać przez jeden dzień, natomiast do Dubrovnika też masz blisko!

zobacz w mojej relacji dużo zdjęć z Peljesaca i Korculi z opisem miasteczek, może coś wybierzesz ?:)

http://cro-mania.blogspot.com/2013/02/r ... jesac.html


Wow super relacja! ;-))
Wielkie dzięki :D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone