Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.02.2009 15:45

myslimy o czyms takim w cenie 459zł

http://www.allegro.pl/item540019776_nam ... a_0zl.html

ktos mi cos podpowie w tej kwestii? do tej pory bylismy bez dziecka i iglo 3-osobowe spokojnie nam wystarczalo. w tej chwili mamy 3-letnia coreczke wiec trzeba wiecej miejsca no i bagazy wiecej bedzie. ma ktos cos podobnego? jak to sie sklada, rozklada? moze cos podobnego lecz tanszego?
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 04.02.2009 17:31

Mnie się ten namiot podoba. Niestety nie znam Campusa pod względem jakości. Natomiast sama konstrukacja wygląda OK. Mam na myśli umiarkowaną ilość odciągów, rozmiary poszczególnych części oraz to że ściany boczne sypialni nie są zbytni skośne. Zastanów się tylko czy to na czym śpicie (materace dmuchany?) wejdzie na szerokość do sypialni, szczególnie tej gdzie będą spały 2 osoby. Cena jak dla mnie też OK. Już bym nic tańszego nie szukał.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 04.02.2009 18:58

piotrulex napisał(a):myslimy o czyms takim w cenie 459zł

http://www.allegro.pl/item540019776_nam ... a_0zl.html

ktos mi cos podpowie w tej kwestii? do tej pory bylismy bez dziecka i iglo 3-osobowe spokojnie nam wystarczało. w tej chwili mamy 3-letnia coreczke wiec trzeba wiecej miejsca no i bagazy wiecej bedzie. ma ktos cos podobnego? jak to sie sklada, rozklada? moze cos podobnego lecz tanszego?

Mam taki, z tym, że nie produkcji Campusa.
Szybko się rozkłada, w zestawie: mama+tata+brzdąc jest się w stanie wyspać w jednej sypialni, druga może służyć jako pomieszczenie bagażowo-gospodarcze.
Sypialnie są podwieszane do stelażu, z biegiem czasu zaczęły mi pękać gumki.
Przedsionek jest wysoki, ale nie ma podłogi - dla jednych to wada, dla innych zaleta.
Generalnie byliśmy zadowoleni, niestety, po kilku latach stan techniczny namiotu jest dość kiepski, dlatego jesienią w sklepie Campusa kupiłem coś takiego. Dokładnie za taką cenę, jak jest podana na stronie.
Tu są jego wymiary. Prawie hangar, ale za te pieniądze... Wysoki, duży przedsionek - w razie deszczu można posiedzieć przy kartach. No i jest podłoga w przedsionku.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 04.02.2009 19:15

Mamy namiot podobnej wielkości, może trochę mniejszy, jak jeździmy samochodem to go bierzemy, na razie bez dzieci nam spoko wystarczy ale miejsca jest aż nadto. Do sypialni na wcisk wchodzi naprawdę duży 2-osobowy dmuchany materac.
Po Campusie bym się jakiegoś badziewia nie spodziewał, tak że myślę bierzcie bo cena dobra.

volumen napisał(a):Szybko się rozkłada, w zestawie: mama+tata+brzdąc jest się w stanie wyspać w jednej sypialni, druga może służyć jako pomieszczenie bagażowo-gospodarcze.
Sypialnie są podwieszane do stelażu, z biegiem czasu zaczęły mi pękać gumki.

To dlatego ten następny namiot jeszcze większy kupiłeś? :lol:
pzdr :D
Ostatnio edytowano 04.02.2009 19:27 przez zawodowiec, łącznie edytowano 2 razy
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 04.02.2009 19:19

My od kilku lat mamy namiot Quechua i bardzo jesteśmy zadowoleni, bardzo prosto i szybko się go rozkłada, nasz jest wprawdzie z jedną sypialnią:

Obrazek

ale są w ofrecie podobne z dwoma, np. taki:

Obrazek

Wszystkie namioty znajdziesz na stronie Decathlona, są też ceny:
http://www.decathlon.com.pl/PL/namioty-kempingowe-17937351/
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 04.02.2009 19:31

zawodowiec napisał(a):Mamy namiot podobnej wielkości, może trochę mniejszy, jak jeździmy samochodem to go bierzemy, na razie bez dzieci nam spoko wystarczy ale miejsca jest aż nadto. Do sypialni na wcisk wchodzi naprawdę duży 2-osobowy dmuchany materac.
Po Campusie bym się jakiegoś badziewia nie spodziewał, tak że myślę bierzcie bo cena dobra.

volumen napisał(a):Szybko się rozkłada, w zestawie: mama+tata+brzdąc jest się w stanie wyspać w jednej sypialni, druga może służyć jako pomieszczenie bagażowo-gospodarcze.
Sypialnie są podwieszane do stelażu, z biegiem czasu zaczęły mi pękać gumki.

To dlatego ten następny namiot jeszcze większy kupiłeś? :lol:
pzdr :D

:oops: :lol:
Pozdrav :D
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 04.02.2009 19:34

volumen napisał(a):Generalnie byliśmy zadowoleni, niestety, po kilku latach stan techniczny namiotu jest dość kiepski, dlatego jesienią w sklepie Campusa kupiłem coś takiego. Dokładnie za taką cenę, jak jest podana na stronie.
Tu są jego wymiary. Prawie hangar, ale za te pieniądze... Wysoki, duży przedsionek - w razie deszczu można posiedzieć przy kartach. No i jest podłoga w przedsionku.


volumen,
czy tę przestrzeń za sypialnią da się wykorzystać?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 04.02.2009 20:03

gospodarz napisał(a):
volumen napisał(a):Generalnie byliśmy zadowoleni, niestety, po kilku latach stan techniczny namiotu jest dość kiepski, dlatego jesienią w sklepie Campusa kupiłem coś takiego. Dokładnie za taką cenę, jak jest podana na stronie.
Tu są jego wymiary. Prawie hangar, ale za te pieniądze... Wysoki, duży przedsionek - w razie deszczu można posiedzieć przy kartach. No i jest podłoga w przedsionku.


volumen,
czy tę przestrzeń za sypialnią da się wykorzystać?

Tak, to spore miejsce: metr na prawie dwa metry. W sam raz np. na jakąś meblościankę z koszyków made in Ikea :)
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 04.02.2009 20:44

Ja polecam ten

http://www.decathlon.com.pl/PL/t4-2-xl-33690484/


Obok każdej sypialni jest dodatkowe miejsce na różne przedmioty,super sprawa.Sypialnie są naprawde duże .W przedsionku stał zawsze stolik i 4 krzesła a czasem i 6 i więcej.Dla mnie jest OK
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 04.02.2009 20:56

Witam
W zeszłym roku kupiłem namiot :
http://www.campus.com.pl/strona.php?p=6 ... #prodNazwa

campus harvard 4+2 , mieszkaliśmy w 3 osoby ja, żona i 4 lotnia córeczka oczywiście spanie tylko w sypialni 4 osobowej a 2 osobowa posłużyła nam do przechowywania dupereli :) uważam że namiot wart tych pieniędzy. Osobiście jestem zadowolony z wykonania i jakości namiotów formy Campus.
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 04.02.2009 21:11

http://www.decathlon.com.pl/PL/t4-2-xl-air-33690432/

My zdecydowanie polecamy ten model. Doskonale sprawdził się w zeszłym roku.Jest solidnie wykonany a rewelacyjne systemy wentylacyjne i siatki zabezpieczające przed owadami jakby specjalnie stworzone na chorwackie upały.Dużym plusem jest szerokość komory. 160 cm daje prawdziwy komfort spania.Jak na warunki namiotowe oczywiście :D
Cena co prawda trochę wysoka,ale naszym zdaniem naprawdę wart jest tych pieniędzy
beatrycze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 16.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatrycze » 04.02.2009 21:30

Pakula! Mam kilka pytań dot. Twojego namiotu. Przymierzam się do kupna takiego lecz chciałabym wiedzieć czy ta dodatkowa przestrzeń w sypialni (zgodnie z rysunkiem producenta jest tam ok. 60 cm wolnego miejsca) jest wystarczająca do w miarę swobodnego rozłożenia się z rzeczami. I drugie pytanie - czy w przedsionku jest dość miejsca do rozstawienia jakiś kuchennych historii typu- zapasy jedzenia, podręczny stoliczek, jakaś półka. Chodzi o takie zagospodarowanie, żeby się o to nie potykać itp. JAk jest z wentylacją w namiocie. Czy są jakieś dodatkowe kieszenie w sypialniach? Wg. opisu jest ich kilka, ale czy są duże , małe- czyli czy są przydatne. Czy namiot rzeczywiście tak łatwo rozkłada jak reklamuje to producent?
Mam dwójkę dzieci i waham się pomiędzy namiotem z dwoma sypialniami a namiotem z trzema- trzecia sypialnia jako garderoba składzik) ? Co o tym myślisz. :roll:
Sorry, że zasypałam cię pytaniami :P , ale wreszcie mam okazję zasięgnąć opinii od użytkownika namiotu. :lol: Dodam , że namiot bardzo mi się podoba .
Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 04.02.2009 21:48

Witam. Zajrzyj na stronę www.online-zeltshop.de. W zeszłym roku kupowałem tam namiot z f-my Coleman. Były tam wyprzedaże modeli z poprzednich lat i mi się udało kupić naprawdę tanio. Do kosztów zakupu musiałem doliczyć ok. 25 E za przesyłkę z Niemiec.
beatrycze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 16.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatrycze » 04.02.2009 22:15

Mdziumka sorry! :oops: Przeoczyłam Twój post. Jeśli potrafisz mi pomóc będę wdzięczna. Jeśli uznacie że zaśmiecam temat, chętnie podam adres maila. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.02.2009 07:43

piamir napisał(a):Witam. Zajrzyj na stronę www.online-zeltshop.de. W zeszłym roku kupowałem tam namiot z f-my Coleman. Były tam wyprzedaże modeli z poprzednich lat i mi się udało kupić naprawdę tanio. Do kosztów zakupu musiałem doliczyć ok. 25 E za przesyłkę z Niemiec.

Po kliknięciu na ten link pokazuje się komunikat: nazwa użytkownika+hasło :?:
Ja do tej pory jeździłem z tym namiotem. Jest to jakaś alternatywa - wytrzymał już bardzo wiele i gotowy na więcej. Ale: nie ma w przedsionku podłogi (zawsze rozkładam kocyk), stoliczek można tam wstawić, otwierany na dwie strony, do sypialni wchodzą nawet dwa łóżka turystyczne, nie ma za dużo miejsca na bagaże kiedy śpią 4 dorosłe osoby. No cóż - coś za coś (cena).
Dopisuję się do tematu bo chyba już czas na coś większego :D
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone