Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka trasa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pingwin71
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pingwin71 » 07.11.2012 11:29

No tak ja oczywiście bym jechał na Wrocław i A4,i coraz bardziej mnie kusia wziąć trasę na raz.Już kiedyś jechałem 1820km jednym ciągiem (26h) ale nie za sterami...co do prędkości jakoś się nie boję,mandaty tym bardziej za granicą są dla mnie wystarczającym hamulcem.Nie myślałem że tej Słowenii jest tak mało do przejechania,rzeczywiście szkoda kaski na winietę.
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 07.11.2012 12:55

Kiedy ma się kierowcę na zmianę można samemu spokojnie przejechać większą część trasy, zmienić się i Chorwację zostawić np. żonie w ten sposób na noclegu oszczędza się kilkadziesiąt e do tego dodatkowe 35e za objazd autostrady Sło. W relacjach z podróży jest wiele informacji o samej trasie jak i ogrom zdjęć z miejsc docelowych a nawet opisane podróże z dzieciakami.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 07.11.2012 13:58

Ja tylko wrócę do wypowiedzi o Istrii. Ten półwysep ma naprawdę wiele atutów (nie tylko bliskość). Moim zdaniem nie warto sobie Istrii "odpuszczać" :)
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 07.11.2012 14:35

Na pewno wielu Istria bardzo się podoba jednak jak na pierwszy raz myślę że okolice Makarskiej będą lepszym wyborem. Istria jest trochę za bardzo nastawiona na włoskie portfele, ceny apartamentów zaporowe a i negocjować ceny raczej nie chcą.

Tydzień na Makarskiej bo do obowiązkowego Dubrownika blisko, a i BiH obok, później jeszcze tydzień na jakiejś wyspie z mostem więc Pag/Krk i po urlopie.
pingwin71
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pingwin71 » 09.11.2012 12:25

Kurtka,jak ta czytam to coraz bardziej przerażają mnie ceny noclegów...Widzę że namiot to naprawdę mija się z celem ,czy dla rodzinki 2+2(3 i 5 lat)jest szansa coś znaleźć w ok. 25E /za wszystkich za noc??!?!?!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.11.2012 12:29

pingwin71 napisał(a):Kurtka,jak ta czytam to coraz bardziej przerażają mnie ceny noclegów...Widzę że namiot to naprawdę mija się z celem ,czy dla rodzinki 2+2(3 i 5 lat)jest szansa coś znaleźć w ok. 25E /za wszystkich za noc??!?!?!

Wątpię. Musisz to w sezonie podwoić.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2012 12:38

W czerwcu lub wrześniu znajdziesz kemping za 25 euro/doba.
pingwin71
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pingwin71 » 09.11.2012 12:41

FUX napisał(a):
pingwin71 napisał(a):Kurtka,jak ta czytam to coraz bardziej przerażają mnie ceny noclegów...Widzę że namiot to naprawdę mija się z celem ,czy dla rodzinki 2+2(3 i 5 lat)jest szansa coś znaleźć w ok. 25E /za wszystkich za noc??!?!?!

Wątpię. Musisz to w sezonie podwoić.

No tak zaponiałem dodać że w grę wchodzi tylko poza sezonem,lub tzw.mały sezon tzn.przełom czerwiec-lipiec lub przełom sierpien -wrzesien.
pingwin71
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pingwin71 » 09.11.2012 13:02

Janusz Bajcer napisał(a):W czerwcu lub wrześniu znajdziesz kemping za 25 euro/doba.

Ale kemping w sensie,parcela,namiot,domek?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2012 13:07

Kemping w sensie parcela i namiot.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone