Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 21.07.2017 10:26

zag napisał(a):" W Słowenii też winietę kupujecie?"
Wyobraź sobie, że są i tacy ludzie, swoja droga jak już ktoś napisał, jak się jedzie n-ty raz do Chorwacji tą sama droga to po kiego to coś na szybie.


To było normalne pytanie? oczywiście że są tacy i im zazdroszczę :)

poza tym już chyba na szybie to tylko w Czechach masz winietę
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 21.07.2017 10:28

W Słowenii też na szybę.
Krzysiek
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 21.07.2017 10:59

"rocker" - jakbyś miał problemy, miałem na myśli nawigacje.
Austria
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2017 11:08

zag napisał(a):" W Słowenii też winietę kupujecie?"
Wyobraź sobie, że są i tacy ludzie, swoja droga jak już ktoś napisał, jak się jedzie n-ty raz do Chorwacji tą sama droga to po kiego to coś na szybie.


Jak widać właściwe używanie interpunkcji ma sens...
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 21.07.2017 21:08

dajcie spokój...chyba nie jeździcie cały czas tymi samymi "trasami"...
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 21.07.2017 21:14

Sol-Wagon napisał(a):dajcie spokój...chyba nie jeździcie cały czas tymi samymi "trasami"...

Pewno, że nie. Wszystkie drogi prowadzą do Chorwacji :mrgreen:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.07.2017 21:48

Yanush napisał(a):Taka AM w Andku sporo różni się od wersji na WinCE, na Andku (pomimo, iż zapłacona) ma mniej funkcji niż w WinCE (ja mam Modecoma MX3)

W tym roku testuję AM na Androida i pierwsze wrażenie było właśnie takie, że nie ma wielu funkcji z wersji na WinCE. Jednak w miarę jak zacząłem poznawać tę wersję, to okazało się, że wszystko to co mi potrzebne, jest dostępne.
zbartek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbartek » 24.07.2017 07:19

Jaką polecacie zainstalować nawigację na Smartphona z androidem?
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 24.07.2017 11:42

zbartek napisał(a):Jaką polecacie zainstalować nawigację na Smartphona z androidem?

waż swe słowa, chcesz rozpętać tu piekło :) pamiętaj że gdzie 2 Polaków tam 3 zdania :)

a tak na serio to: Waze - jest dobra ale na krótkie dystanse, jeśli od razu wpiszesz adres docelowy zapewne Ci się zawiesi w pewnym momencie. Google Maps - chyba najlepsza jeśli chodzi o darmowe aplikacje.

ja w tym roku z racji zmienionego auta jadę korzystając z nawigacji pokładowej Skody (muszę tylko aktualizację zrobić) oraz jednocześnie na szybie będzie Garmin zapięty dla porównania z Skodową, a jak że mamy zniesiony roaming to zaszaleję i pewnie uruchomię guglemapsy na telefonie :)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.07.2017 23:23

rocker napisał(a):...
ja w tym roku z racji zmienionego auta jadę korzystając z nawigacji pokładowej Skody (muszę tylko aktualizację zrobić) oraz jednocześnie na szybie będzie Garmin zapięty dla porównania z Skodową, a jak że mamy zniesiony roaming to zaszaleję i pewnie uruchomię guglemapsy na telefonie :)

Żebyś w trzy miejsca nie zajechał jednocześnie. :wink: :lol:
GrandeCzewa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 20.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrandeCzewa » 28.07.2017 00:21

romuald22 napisał(a):Żebyś w trzy miejsca nie zajechał jednocześnie. :wink: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja zawsze jeździłem na Google Maps ale w tym roku spróbuję z Waze - zobaczymy czy się zawiesi ;) zdam relację w Niedzielę
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 28.07.2017 09:22

romuald22 napisał(a):
rocker napisał(a):...
ja w tym roku z racji zmienionego auta jadę korzystając z nawigacji pokładowej Skody (muszę tylko aktualizację zrobić) oraz jednocześnie na szybie będzie Garmin zapięty dla porównania z Skodową, a jak że mamy zniesiony roaming to zaszaleję i pewnie uruchomię guglemapsy na telefonie :)

Żebyś w trzy miejsca nie zajechał jednocześnie. :wink: :lol:


:) Romulad22 - hmmmm...gdybym w tym roku jechał z żoną tylko to nawet i bym się ucieszył z takiego prowadzenia, gdyż należę do tej grupy ludzi, dla których cel podróży nie jest najważniejszy a droga jest przygodą :)
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 28.07.2017 22:25

A ja ciągle AutoMapa od 2006 roku najpierw WM5, a potem winCe, a od 2011 Chorwacja na AutoMapa WinCe i żadnych problemów, tylko trzeba ją poznać i zrozumieć
robberto
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robberto » 29.07.2017 09:08

Właśnie przejechałem - łącznie z wycieczkami po Dalmacji - 2800 km i mogę powiedzieć, że Mapy w Windowsie 10 na Lumii 735 LTE spisały się w zasadzie bez zarzutu więc mogę polecić. Przy czym korzystałem wyłącznie z map online z włączonym na stałe internetem LTE, połączenie jednak ani razu się nie zerwało.
robertos75
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertos75 » 04.08.2017 12:17

robberto napisał(a):Właśnie przejechałem - łącznie z wycieczkami po Dalmacji - 2800 km i mogę powiedzieć, że Mapy w Windowsie 10 na Lumii 735 LTE spisały się w zasadzie bez zarzutu więc mogę polecić. Przy czym korzystałem wyłącznie z map online z włączonym na stałe internetem LTE, połączenie jednak ani razu się nie zerwało.

a możesz mi napisać jaki koszt ,za połączenie z netem .bo z tego co widziałem to stawki za połączenia w orange na internet za granicą są dosyć wysokie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone