Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:10

bluesman napisał(a):nie mam czegoś takiego jak moje pliki.

"Moje pliki" to menedżer plików w tel.
Możesz użyć innego Menedżera plików którym się posługujesz.
Postepuj tak jak w instrukcji, krok po kroku.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:15

szaki17 napisał(a):
bluesman napisał(a):nie mam czegoś takiego jak moje pliki.

"Moje pliki" to menedżer plików w tel.
Możesz użyć innego Menedżera plików którym się posługujesz.
Postepuj tak jak w instrukcji, krok po kroku.

zabawne ale nie mogę :) napisałem wcześniej co mam :) W katalogu więcej nie ma nic co ew. mogłoby się nadawać
Ostatnio edytowano 01.07.2018 13:41 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:23

Ok. to teraz jaki masz problem ??
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:28

Żadnego :mrgreen: Dzięki :)

"W Pacanowie kozy kują - wiec Matołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Myśli kozioł: Coś dla ciebie ta zabawa nie jest zdrowa. Idź ty lepiej, koziołeczku szukać swego Pacanowa. Westchnął cicho nasz koziołek i znów poszedł biedaczysko po szerokim szukać świecie tego co jest bardzo blisko." :mrgreen:

wg instrukcji :
2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!
Uruchomiłem, pytanie o zgody-udzieliłem, pokazało mi się to :

IMG_0001.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:41

"1 - Zainstaluj oryginał ze sklepu Play.
2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!
3 - Uruchom menedżera plików, przejdź do Android/obb/ i skopiuj folder com.tomtom.gplay.navapp gdzieś na fona i zapamiętaj gdzie.
4 - Teraz wyjdź z trybu GO i odinstaluj z menedżera aplikacji
5 - Zainstaluj wersję -Patched (na kartę albo do pamięcie urządzenia).
NIE URUCHAMIAJ !!!!!
6 - Powrót do menedżera plików - znajdź zapisany folder: com.tomtom.gplay.navapp i umieść go ponownie w Android/obb/ "

Zainstalowałem aplikację ze sklepu play, przeszedłem przez ustawienia, nie pobrałem map i nie wyłączyłem aplikacji. Następnie w menedżerze plików skopiowałem folder com.tomtom.gplay.navapp na kartę pamięci i tu zaczął się problem - jak mam wyjść z trubu GO? i jak odinstalować w menedżerze aplikacji? i skąd mam wziąć wersję patched?

Może głupie to pytania ale nie jestem mocny w takich tematach i dlatego proszę o pomoc
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:49

SimonNysa napisał(a):"1 - Zainstaluj oryginał ze sklepu Play.
2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!
3 - Uruchom menedżera plików, przejdź do Android/obb/ i skopiuj folder com.tomtom.gplay.navapp gdzieś na fona i zapamiętaj gdzie.
4 - Teraz wyjdź z trybu GO i odinstaluj z menedżera aplikacji
5 - Zainstaluj wersję -Patched (na kartę albo do pamięcie urządzenia).
NIE URUCHAMIAJ !!!!!
6 - Powrót do menedżera plików - znajdź zapisany folder: com.tomtom.gplay.navapp i umieść go ponownie w Android/obb/ "

Zainstalowałem aplikację ze sklepu play, przeszedłem przez ustawienia, nie pobrałem map i nie wyłączyłem aplikacji. Następnie w menedżerze plików skopiowałem folder com.tomtom.gplay.navapp na kartę pamięci i tu zaczął się problem - jak mam wyjść z trubu GO? i jak odinstalować w menedżerze aplikacji? i skąd mam wziąć wersję patched?

Może głupie to pytania ale nie jestem mocny w takich tematach i dlatego proszę o pomoc

Witaj w klubie :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:49

"wyjść z trybu GO"= zamknąć apkę
Odinstalować apkę = normalnie, tak jak odinstalowujesz każdą inną aplikację
To co pobrałeś to jest wersja "patched"
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:56

bluesman napisał(a):wg instrukcji :
2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!
Uruchomiłem, pytanie o zgody-udzieliłem, pokazało mi się to :

Spróbuj przejść do pkt.3
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 11:03

Jak dla mnie instrukcja jest niezrozumiała :(
1 - Zainstaluj oryginał ze sklepu Play.

gdzie ? w telefonie ? ok. ściągnięte i rozpakowane 2 pliki skopiowałem i umieściłem na karcie sd telefonu. zainstalowałem aplikację

2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!

uruchomiłem aplikacje, jedyne ustawienia jakie przeszedłem to wyrażenie zgody nic poza tym się nie pokazało na koniec to co na zdjęciu w poprzedniej mojej info

3 - Uruchom menedżera plików, przejdź do Android/obb/ i skopiuj folder com.tomtom.gplay.navapp gdzieś na fona i zapamiętaj gdzie.

Skopiować nie da się lub nie umiem z poziomu telefonu wyłącznie z komputera. Zrobiłem to z poziomu komputera kopiowałem z karty a nie z Android/obb/ nie mam takiego pliku


4 - Teraz wyjdź z trybu GO i odinstaluj z menedżera aplikacji

odinstalowałem, pliki na karcie zostały, mam je usunąć ?

5 - Zainstaluj wersję -Patched (na kartę albo do pamięcie urządzenia).
NIE URUCHAMIAJ !!!!!

co to znaczy? zainstaluj czy przenieś ?! jeszcze raz mam instalować GO ?

6 - Powrót do menedżera plików - znajdź zapisany folder: com.tomtom.gplay.navapp i umieść go ponownie w Android/obb/

gdzie taki plik jest ? ten cholerny Android/obb/ :mrgreen: następna rzecz na karcie będę miał 2 pliki po instalacji tego patched ...zamienić

7 - Uruchom aplikację, przejdź do listy map i pobierz mapę.
8 - Po uruchomieniu może pokazać się licznik ważności aplikacji - zamknąć apkę i uruchomić ponownie.
9 - Sprawdzić datę ważności licencji: Menu > Usługi TomTom > Nieograniczona nawigacja - powinno być 01.01.2101
10 - Cieszymy się nawigacją.
Ostatnio edytowano 01.07.2018 11:18 przez bluesman, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 11:07

Dobra ok ogarnąłem ;) mam ważność do 01.01.2101
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 01.07.2018 12:12

bluesman napisał(a):Jak dla mnie instrukcja jest niezrozumiała :(
1 - Zainstaluj oryginał ze sklepu Play.

gdzie ? w telefonie ? ok. ściągnięte i rozpakowane 2 pliki skopiowałem i umieściłem na karcie sd telefonu. zainstalowałem aplikację

2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!

uruchomiłem aplikacje, jedyne ustawienia jakie przeszedłem to wyrażenie zgody nic poza tym się nie pokazało na koniec to co na zdjęciu w poprzedniej mojej info

3 - Uruchom menedżera plików, przejdź do Android/obb/ i skopiuj folder com.tomtom.gplay.navapp gdzieś na fona i zapamiętaj gdzie.

Skopiować nie da się lub nie umiem z poziomu telefonu wyłącznie z komputera. Zrobiłem to z poziomu komputera kopiowałem z karty a nie z Android/obb/ nie mam takiego pliku


4 - Teraz wyjdź z trybu GO i odinstaluj z menedżera aplikacji

odinstalowałem, pliki na karcie zostały, mam je usunąć ?

5 - Zainstaluj wersję -Patched (na kartę albo do pamięcie urządzenia).
NIE URUCHAMIAJ !!!!!

co to znaczy? zainstaluj czy przenieś ?! jeszcze raz mam instalować GO ?

6 - Powrót do menedżera plików - znajdź zapisany folder: com.tomtom.gplay.navapp i umieść go ponownie w Android/obb/

gdzie taki plik jest ? ten cholerny Android/obb/ :mrgreen: następna rzecz na karcie będę miał 2 pliki po instalacji tego patched ...zamienić

7 - Uruchom aplikację, przejdź do listy map i pobierz mapę.
8 - Po uruchomieniu może pokazać się licznik ważności aplikacji - zamknąć apkę i uruchomić ponownie.
9 - Sprawdzić datę ważności licencji: Menu > Usługi TomTom > Nieograniczona nawigacja - powinno być 01.01.2101
10 - Cieszymy się nawigacją.




1. Pobrać i zainstalować Tomtom-a GO Mobile ze sklepu Google Play.
2. Po zainstalowaniu przejść do "działu" pobieraniem map, ale nie wolno żadnej pobrać!!!
3. Odpalić w telefonie Menedżera Aplikacji i całość odinstalować.
4.Wyłączyć i włączyć telefon
5. Wypakować zawartość RAR-a.
6. Zainstalować apkę TomTom-a ze wstawki (Tomtom_Go_Navigazione_e_Traffico_
7. Pobrać żądane mapy i po tym wyjść z nawigacji.
Jeszcze podmieniłem plik com.tomtom.gplay.navapp (tom tom utworzył swój - w pamięci wewnętrznej - podmieniłem go po pobraniu mapy
8. Zrestartować telefon.
9. Gotowe

Tu można pobrać plik apk i plik com.tomtom.gplay.navapp http://catshare.net/cr8zonQ2xzvWZUlG (instrukcja w środku)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 12:24

SimonNysa napisał(a):Dobra ok ogarnąłem ;) mam ważność do 01.01.2101

Bravo TY :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 12:30

bluesman - podczas instalacji musisz mieć telefon podłączony pod kompa, i wszystkie przenosiny-kopiowanie plików robić poprzez komputer.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 12:31

Bhawo JA 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 12:46

bluesman napisał(a):Jak dla mnie instrukcja jest niezrozumiała :(
1 - Zainstaluj oryginał ze sklepu Play.

gdzie ? w telefonie ? ok. ściągnięte i rozpakowane 2 pliki skopiowałem i umieściłem na karcie sd telefonu. zainstalowałem aplikację

2 - Uruchom aplikację, przejdź ustawienia, poczekaj na wyświetlenie listy map, nie pobieraj mapy i nie wyłączaj aplikacji w tym momencie!

uruchomiłem aplikacje, jedyne ustawienia jakie przeszedłem to wyrażenie zgody nic poza tym się nie pokazało na koniec to co na zdjęciu w poprzedniej mojej info

3 - Uruchom menedżera plików, przejdź do Android/obb/ i skopiuj folder com.tomtom.gplay.navapp gdzieś na fona i zapamiętaj gdzie.

Skopiować nie da się lub nie umiem z poziomu telefonu wyłącznie z komputera. Zrobiłem to z poziomu komputera kopiowałem z karty a nie z Android/obb/ nie mam takiego pliku


4 - Teraz wyjdź z trybu GO i odinstaluj z menedżera aplikacji

odinstalowałem, pliki na karcie zostały, mam je usunąć ?

5 - Zainstaluj wersję -Patched (na kartę albo do pamięcie urządzenia).
NIE URUCHAMIAJ !!!!!

co to znaczy? zainstaluj czy przenieś ?! jeszcze raz mam instalować GO ?

6 - Powrót do menedżera plików - znajdź zapisany folder: com.tomtom.gplay.navapp i umieść go ponownie w Android/obb/

gdzie taki plik jest ? ten cholerny Android/obb/ :mrgreen: następna rzecz na karcie będę miał 2 pliki po instalacji tego patched ...zamienić

7 - Uruchom aplikację, przejdź do listy map i pobierz mapę.
8 - Po uruchomieniu może pokazać się licznik ważności aplikacji - zamknąć apkę i uruchomić ponownie.
9 - Sprawdzić datę ważności licencji: Menu > Usługi TomTom > Nieograniczona nawigacja - powinno być 01.01.2101
10 - Cieszymy się nawigacją.


Odinstaluj TomTom-a wyczyść wszystkie pozostałości poprzez komputer i na nowo instaluj powoli i wg instrukcji
Ad1- wchodzisz do neta, otwierasz sklep play, znajdujesz TomTom i instalujesz.
Ad2- po nowej instalacji musi pójść dalej
Ad3- robisz to przez komputer, wchodzisz w pamięć telefonu> Android>obb (to zależy gdzie masz wrzuconą instalkę, plik obb może być na karcie) Plik "obb" to pozostałość po oryginale TomToma.
Ad4-Nie
Ad5-poprzez komputer kopiujesz oba pliki na kartę lub do pamięci (jak wolisz) i instalujesz na nowo. Przecież oryginał usunąłeś i nie masz w tej chwili TomToma.
Ad6- Android obb znajdziesz na karcie lub w pamięci , tam gdzie instalujesz apkę.
Co chcesz zamieniać ??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji? - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone