Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 31.05.2013 20:43

kariel napisał(a):Dzisiaj dojechaliśmy do Breli ale całą drogę padało z małymi przerwami. A Brela przywitała nas ulewą i temp. ok 12C.
No ale od niedzieli ma być coraz ładniej. Przynajmniej mam taką nadzieję :oczko_usmiech:


Też miałem jechać do Breli za tydzień ale pogoda nas zniechęciła i jedziemy na przełomie lipca i sierpnia jeszcze bardziej na południe, myślę że do tego czasu zrobi się wakacyjnie. :roll:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.05.2013 20:50

woka napisał(a):
Madzik68 napisał(a):..jak już dojedziemy to pewnie coś naskrobię :papa:

Byłoby dobrze :D ..... jak nie zapomnisz :(
PS
post niżej nie jest optymistyczny. Przemyśl sprawę .... może np. Krynica Morska :wink: :wink: :wink:

,

Daj spokój, Bałtyk mam prawie pod blokiem :lol: póki co nie dyskutuję na ten temat, zapomnieć nie zapomnę, napiszę z tarasu przy 30 stopniach i zimnym winku, piwku... co kto lubi ;) tylko nie wiadomo czy w tym roku :twisted:
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 31.05.2013 21:07

Daj spokój, Bałtyk mam prawie pod blokiem :lol: póki co nie dyskutuję na ten temat, zapomnieć nie zapomnę, napiszę z tarasu przy 30 stopniach i zimnym winku, piwku... co kto lubi ;) tylko nie wiadomo czy w tym roku :twisted:

Na pewno w tym, zobaczysz... :)
Od poniedziałku u nas zimniej (czyli norma), a Wam w Cro na pewno słońca nie zabraknie 8)
Pozdrawiam, szerokiej drogi życzę i pogody oczywiście :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2013 08:13

O dziwo w Chorwacji jest zimno ?????
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 01.06.2013 09:54

taka ciekawostka: Korcula 17 stopni, Murmańsk 26 stopni :) świat stanął na głowie :)
Azmadan
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.09.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 01.06.2013 18:14

ja jakieś 3h temu dojechałem do domu...
byliśmy w Drage - między Zadar-em a Sibenik-iem tydzień... cały tydzień w nocy padało... i rano do 8-9 też CODZIENNIE
a w dzień...
Niedz 26 - padało czasami przestawało... i wiatr... = zimno... 15-18st
Pon 27 - czasami padało... częściej przestawało... ale pełne zachmurzenie... i wiatr = zimno... 15-18st
Wt 28 - zachmurzone... z przejaśnieniami... zrobiliśmy wycieczkę do Sibenika - tam nie było czuć zimna bo w wąskich uliczkach nie wiało :-P 18-20st - po powrocie stwierdziłem że muszę się wykąpać... woda jak w Bałtyku...
Śr 29 - po porannych opadach przejaśnienie i do 16-17 słońce... = opalanie i kąpiel... woda nadal jak w Bałtyku :-P ale dało się popływać - choć ja zawsze wejdę chociaż raz do wody... (do Bałtyku przy 9st. też :-P)
Cz 30 - zachmurzone z przejaśnieniami ale ciepło - wycieczka do parku Krka... - zlało nas w drodze (pod górkę na nogach) na parking...
Piątek 31 - padało do 12-13 potem w kratkę... deszcz i przejaśnienia...
o 21-22 zaczęło tak nap... lać deszczem że byłem w szoku...
wyjazd do PL około 2-3 nad ranem... nadal padało...
jazda przez całą CRO w deszczu... miejscami w ulewach...
90% SLO w deszczu... już trochę mniejszym...
AU słoneczko...
w CZ znów deszczowo...
Pierwszy raz spotkałem się z taką pogodą na CRO...
mam info że w weekend majowy w tym samym miejscu nie dało się wytrzymać z gorąca...
mam nadzieję że Wrzesień będzie udany...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.06.2013 20:26

Azmadan napisał(a):ja jakieś 3h temu dojechałem do domu...
byliśmy w Drage - między Zadar-em a Sibenik-iem tydzień... cały tydzień w nocy padało... i rano do 8-9 też CODZIENNIE
a w dzień...
Niedz 26 - padało czasami przestawało... i wiatr... = zimno... 15-18st
Pon 27 - czasami padało... częściej przestawało... ale pełne zachmurzenie... i wiatr = zimno... 15-18st
Wt 28 - zachmurzone... z przejaśnieniami... zrobiliśmy wycieczkę do Sibenika - tam nie było czuć zimna bo w wąskich uliczkach nie wiało :-P 18-20st - po powrocie stwierdziłem że muszę się wykąpać... woda jak w Bałtyku...
Śr 29 - po porannych opadach przejaśnienie i do 16-17 słońce... = opalanie i kąpiel... woda nadal jak w Bałtyku :-P ale dało się popływać - choć ja zawsze wejdę chociaż raz do wody... (do Bałtyku przy 9st. też :-P)
Cz 30 - zachmurzone z przejaśnieniami ale ciepło - wycieczka do parku Krka... - zlało nas w drodze (pod górkę na nogach) na parking...
Piątek 31 - padało do 12-13 potem w kratkę... deszcz i przejaśnienia...
o 21-22 zaczęło tak nap... lać deszczem że byłem w szoku...
wyjazd do PL około 2-3 nad ranem... nadal padało...
jazda przez całą CRO w deszczu... miejscami w ulewach...
90% SLO w deszczu... już trochę mniejszym...
AU słoneczko...
w CZ znów deszczowo...
Pierwszy raz spotkałem się z taką pogodą na CRO...
mam info że w weekend majowy w tym samym miejscu nie dało się wytrzymać z gorąca...
mam nadzieję że Wrzesień będzie udany...


Azmadan wrzesień nie ważny ciepło musi być od początku lipca ponieważ ja będę :D
monawy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 01.06.2013 22:40

Azmadan napisał(a):ja jakieś 3h temu dojechałem do domu...
byliśmy w Drage - między Zadar-em a Sibenik-iem tydzień... cały tydzień w nocy padało... i rano do 8-9 też CODZIENNIE
a w dzień...
Niedz 26 - padało czasami przestawało... i wiatr... = zimno... 15-18st
Pon 27 - czasami padało... częściej przestawało... ale pełne zachmurzenie... i wiatr = zimno... 15-18st
Wt 28 - zachmurzone... z przejaśnieniami... zrobiliśmy wycieczkę do Sibenika - tam nie było czuć zimna bo w wąskich uliczkach nie wiało :-P 18-20st - po powrocie stwierdziłem że muszę się wykąpać... woda jak w Bałtyku...
Śr 29 - po porannych opadach przejaśnienie i do 16-17 słońce... = opalanie i kąpiel... woda nadal jak w Bałtyku :-P ale dało się popływać - choć ja zawsze wejdę chociaż raz do wody... (do Bałtyku przy 9st. też :-P)
Cz 30 - zachmurzone z przejaśnieniami ale ciepło - wycieczka do parku Krka... - zlało nas w drodze (pod górkę na nogach) na parking...
Piątek 31 - padało do 12-13 potem w kratkę... deszcz i przejaśnienia...
o 21-22 zaczęło tak nap... lać deszczem że byłem w szoku...
wyjazd do PL około 2-3 nad ranem... nadal padało...
jazda przez całą CRO w deszczu... miejscami w ulewach...
90% SLO w deszczu... już trochę mniejszym...
AU słoneczko...
w CZ znów deszczowo...
Pierwszy raz spotkałem się z taką pogodą na CRO...
mam info że w weekend majowy w tym samym miejscu nie dało się wytrzymać z gorąca...
mam nadzieję że Wrzesień będzie udany...

normalnie mnie załamałes :( my jutro rano wyjeżdżamy do Sibenika ..... :( aż płakać się chce
necvip
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.02.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) necvip » 02.06.2013 06:40

Wczoraj 01.06 wieczorem dojechałem do Marusici, po drodze deszcze, zimno 12-13, na miejscu nic lepiej...
Dziś rano godzina 7:00 piję kawę na tarasie - błękit nieba, słońce, wręcz gorąco :D
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 02.06.2013 07:02

necvip napisał(a): Dziś rano godzina 7:00 piję kawę na tarasie - błękit nieba, słońce, wręcz gorąco :D

W Polsce też bezchmurne niebo i w słońcu dość ciepło :-) Pewnie ze 2 godziny wytrzyma, dopóki ludzie śpią, jak się obudzą to lunie deszcz... Życzę dużo słońca.
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 02.06.2013 07:44

Melduję się z Tucepi, wczoraj całą drogę od granicy HR padał deszcz. Ale dziś! Piękny poranek, błękitne niebo!
DSCN1153.JPG
Załączniki:
DSCN1152.JPG
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2011
Dołączył(a): 27.09.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 02.06.2013 08:34

I takiej pogody życzymy :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.06.2013 08:37

yabko napisał(a):Melduję się z Tucepi, wczoraj całą drogę od granicy HR padał deszcz. Ale dziś! Piękny poranek, błękitne niebo!

Na podkarpaciu jest tak samo. Może jakaś zależność lub teleportacja :wink: :wink: :wink:
Ciepłej wody życzę. :D
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 02.06.2013 10:21

Oby pogoda dopisała przez cały pobyt, a jaka temperatura morza ? My jedziemy za 26 dni i martwię się, że będzie zimne :(
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 02.06.2013 10:48

Agawa. napisał(a):Oby pogoda dopisała przez cały pobyt, a jaka temperatura morza ? My jedziemy za 26 dni i martwię się, że będzie zimne :(


Nie panikujcie będzie ciepło (powietrze+woda) :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone