Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 23.04.2018 09:44

Garo&Justa napisał(a):Na majówkę jedziemy na tydzień koło Rovinj.
Póki co jest tam 14 C... i prognozy nie za bardzo chcą się zmienić na cieplejsze 8O
Ostatnimi laty to u nas majówki były kiepskie pogodowo


Będzie dobrze. :)
Patrzę na prognozę i widzę 18- 23 stopni i słońce za chmurką. :) Idealna pogoda na spacery po miasteczku.
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 23.04.2018 12:18

beret napisał(a):My wyjeżdżamy w piątek do Rogoznicy, rok temu pogoda w Chorwacji na majówkę nas nie zawiodła. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie :hut:

Biję się z myślami czy jechać, na jak długo itd. Ciągnie mnie okrutnie. Z obecnych prognoz wynika, że ma być fajnie. Wrzuciłem temat żeby znaleźć odpowiedź, no i czy dużo jest takich majowych :P

Kwietniowy obrazek działa: https://www.whatsupcams.com/en/webcams/ ... ice-beach/
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 23.04.2018 12:22

Zapowiada się ładnie choć oczywiście długoterminowe prognozy to jednak wróżenie z fusów :roll: Również liczę na ciepło i słońce :hut:
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 24.04.2018 09:20

Nie ma na Forum Szamana od pogody?
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 24.04.2018 09:59

andykan napisał(a):Nie ma na Forum Szamana od pogody?

Ja jestem ;)

A tak na serio: prognozy zawsze ustalane są na podstawie modeli.
Jeśli bierzemy pod uwagę tak długoi okres jak ponad tydzień czasu to żaden poważny człowiek nie powie Ci jak będzie :)
To trochę jak obstawianie wyników meczu: można "postawić" na jakiś model, ale czy będziesz miał rację? Czas pokaże.

W mojej opinii nie powinno być żadnych anomalii typu ulewne deszcze czy ponadprzeciętnie niska temperatura.

Dzisiaj oglądałem mapy anomalii na Adriatyku - powierzchnia wody jest o 2 stopnie cieplejsza niż średnia na ten okres - to akurat dobra wiadomość, ale tylko połowicznie - oznacza to wilgotniejsze powietrze i większą tendencję do burz. No ale woda cieplejsza. ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.04.2018 11:19

Koniec kwietnia to pełnia księżyca, to również daje większą szansę na dobrą pogodę na majówkę:D
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 24.04.2018 15:58

.......dokładnie, na brazowo z jugo hahaha
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.04.2018 16:31

na szczęście u nas jugo nie wieje
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 24.04.2018 16:49

..... na razie tak , ale ma zacząć 27 kwietnia; .... oni zwykle przesadzają, mam taką nadzieję
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 24.04.2018 17:00

........właśnie sprawdzałem ponownie, nieco zmienili jest na żółto i zielono, czasami nawet niebiesko, ale pon i wt zółtobrąowo-jugowo
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.04.2018 21:58

Niebiesko???? Będzie padał śnieg?????
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 25.04.2018 07:44

lew napisał(a):........właśnie sprawdzałem ponownie, nieco zmienili jest na żółto i zielono, czasami nawet niebiesko, ale pon i wt zółtobrąowo-jugowo


Witajcie, na jakiej stronce można sprawdzić jugo? Co mówię szamani od pogody, będzie cy nie? Jak będzie, to co: jugo, bora, słoneczko i 28 ", proszę właściwe podkreślić :hut:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 25.04.2018 10:40

beatabm napisał(a):Niebiesko???? Będzie padał śnieg?????

....to w Lubelskim pada niebieski śnieg?
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 25.04.2018 10:42

andykan napisał(a):
lew napisał(a):........właśnie sprawdzałem ponownie, nieco zmienili jest na żółto i zielono, czasami nawet niebiesko, ale pon i wt zółtobrąowo-jugowo


Witajcie, na jakiej stronce można sprawdzić jugo? Co mówię szamani od pogody, będzie cy nie? Jak będzie, to co: jugo, bora, słoneczko i 28 ", proszę właściwe podkreślić :hut:

......mn na" alladyn'ie" DHMZ
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 25.04.2018 11:52

lew napisał(a):
andykan napisał(a):
lew napisał(a):........właśnie sprawdzałem ponownie, nieco zmienili jest na żółto i zielono, czasami nawet niebiesko, ale pon i wt zółtobrąowo-jugowo


Witajcie, na jakiej stronce można sprawdzić jugo? Co mówię szamani od pogody, będzie cy nie? Jak będzie, to co: jugo, bora, słoneczko i 28 ", proszę właściwe podkreślić :hut:

......mn na" alladyn'ie" DHMZ

Patrzam i widzę zieloność :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 334
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone