Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 06.08.2017 10:47

Riwiere Makarska oczywiscie
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 06.08.2017 11:52

Witajcie :)
mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)
Pozdrawiam :)
miras1
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras1 » 06.08.2017 14:41

Byliśmy w Chorwacji 10 razy, 24 sierpnia pojedziemy 11 raz ale jeszcze nigdy nie mieliśmy deszczu przez cały czas albo żeby temperatura spadła poniżej 20st. a byliśmy i czerwcu, w lipcu, w sierpniu i w połowie września. Tam jest ciepło :-) Aczkolwiek zdarzają się wiatry, dla niektórych mogą być nieprzyjemne.
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 06.08.2017 15:33

Temperatury sa wysokie,wiec jezeli wybieracie sie gdzies na wedrowke np.w gory,zabierajcie wode ze soba...Nasza rodaczka o tym zapomniala niestety-

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/crna- ... ena-mrtva/
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.08.2017 16:19

slawek&gosia napisał(a):Witajcie :)
mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)
Pozdrawiam :)

w tamtym roku były 2 dni z lekka deszczowe, to było na północy, ale wiem, że front przyszedł od południa
dario7
Cromaniak
Posty: 1293
Dołączył(a): 21.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario7 » 06.08.2017 17:39

te kiero napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Witajcie :)
mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)
Pozdrawiam :)

w tamtym roku były 2 dni z lekka deszczowe, to było na północy, ale wiem, że front przyszedł od południa


Dwa lata temu na przełomie lipca o sierpnia przez Cro przeszły burze jakich najstarsi Chorwaci (dosłownie) nie widzieli. Przez dwa dni i jedną noc nieustająco lało i waliły pioruny. Nie było możliwości wyjścia z apartmanu choć na chwilę.
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 06.08.2017 21:29

savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 06.08.2017 22:07

tami72 napisał(a):Temperatury sa wysokie,wiec jezeli wybieracie sie gdzies na wedrowke np.w gory,zabierajcie wode ze soba...Nasza rodaczka o tym zapomniala niestety-

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/crna- ... ena-mrtva/

złaziłem ładny kawałek Biokova i chociaż nie jest to jakiś mocno trudny i wysoki masyw czuję do niego duży respekt . Coraz bardziej popularny jest aktywny wypoczynek i coraz więcej można spotkać ludzi na biokovskich szlakach - niestety bez żadnego przygotowania :( i poczucia potęgi gór - przecież to tylko 800-1000 npm , a mapka w centrum pokazuje że można to obejść w trzy cztery godziny to czego się obawiać sandały na nogi i wyjście o dziesiątej przecież wrócę na kolację
Jeżyna
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeżyna » 07.08.2017 06:26

8) 8) 8)
Witam, poprzedni tydzień od 29 lipca byliśmy w Kozino koło Zadaru lampa cały czas od 34-39 stopni, od wczoraj jesteśmy w Briście mam nieodparte wrażenie że tu jest jeszcze cieplej bo nie ma wiatru,który w Kozino na plaży miło zawiewał
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 07.08.2017 13:17

dario7 napisał(a):
te kiero napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Witajcie :)
mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)
Pozdrawiam :)

w tamtym roku były 2 dni z lekka deszczowe, to było na północy, ale wiem, że front przyszedł od południa


Dwa lata temu na przełomie lipca o sierpnia przez Cro przeszły burze jakich najstarsi Chorwaci (dosłownie) nie widzieli. Przez dwa dni i jedną noc nieustająco lało i waliły pioruny. Nie było możliwości wyjścia z apartmanu choć na chwilę.


Dwa dni to do wytrzymania :). Nad polskim morzem na 12 dni, dwa były słoneczne i bez deszczu. I to za każdym razem jak byłam. Reszta pobytu lało i temperatura 18 stopni...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.08.2017 14:13

slawek&gosia napisał(a):Witajcie :)
mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)
Pozdrawiam :)


Nie

Byliśmy pewnie z 10 razy

2 razy po jednym dniu lekko kropiło ale było cały czas ciepło

1 raz był brak słonka wiec zamiast plaży spacer po górach

Pomijam wieczorne czy nocne burze/ulewy/wichury bo to raczej standard nie zakłócajacy wypoczynku :)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 07.08.2017 14:17

Tegoroczne lato w Chorwacji bardzo suche, wiele tygodni nie padał deszcz, dlatego tyle pożarów. Nasz gospodarz mówił, że jeśli jeszcze tydzień nie będzie padać to straci cały plon oliwek.
mk64
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mk64 » 07.08.2017 18:28

Podaca: wczoraj 37, dziś 35 i słonecznie.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 08.08.2017 11:54

slawek&gosia napisał(a):mam takie pytanie z ciekawości: czy zdazylo sie Wam zeby np. na 2 tygodnie pobytu, na przełomie od czerwca do września przez cały pobyt padało lub bylo wyjątkowo zimno poniżej 20? Mnie na 4 razy nigdy :)


Tak, był to słynny początek września 2008, byliśmy wtedy w Kvarner. Z 2 tygodni 1 dzień był plażowy, reszta poniżej 15C, mocny wiatr i deszcz.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 08.08.2017 14:31

mk64 napisał(a):Podaca: wczoraj 37, dziś 35 i słonecznie.


Niby wszystko ładnie i pięknie, ale wystarczy rzucić okiem w lewo na twój avatar i zaraz robi się chłodniej ...... dużo chłodniej :twisted:

59407.jpg


Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 316
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone