Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 10.02.2017 02:30

Marko66 napisał(a):W lecie też widziałem wiele aut chorwackich z oponami zimowymi. Jak spytałem gospodarza, to powiedział, że są tańsze. Nie sprawdzałem tego, ale może tak jest... ?, Zimówki jednak w czasie upałów szybko się zużywają i są bardzo miękkie. Może znaczenie ma też bieżnik zimowy lepiej "wgryzający" się w drogi szutrowe, których w Cro nie brakuje ?

Jak spytałem o to młodego mechanika to odparł natychmiast, że z braku pieniędzy jeżdżą na zimowych. Na moją sugestię, że to przecież niebezpieczne przy letnich temperaturach, i nawet w niezbyt tanich samochodach-potwierdził, że jednak pieniądze to pieniądze. Krótkowzroczne to podejście.
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 16.02.2017 13:27

aktualnie w Rovinju słonecznie +13 :hut:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 12.04.2017 18:29

Moscenicka Draga. ,,Staconujemy" od wczoraj. W nocy krótka burza. Dziś pięknie pogoda. Było 20 stopni. Słonecznie. Opaliliśmy się. Dzieci (innych turystów) moczyły się w morzu. Dorosłego w wodzie widziałam jednego.
W tej chwili pogoda na lekki sweter.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 14.04.2017 23:53

Za nami dwa kolejne, piękne dni.
Około dwudziestu stopni.
Popołudniami wzmaga się wiatr.
Wieczorem przycicha.
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 15.04.2017 10:39

Witam.

Tak sobie patrzę w kamerkę w Tucepi i ..... tam na krótko wszyscy chodzą, jeżdżą rowerami, a u nas dobrze że kół w aucie nie zmieniłem, bo śnieg ma padać. Co za pogoda.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 15.04.2017 18:57

Ranek był pogodny. Potem się rozpadało. I tak z przerwami, przez cały dzień.
Teraz trochę się wypogodziło. Tylko 13 stopni.
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 15.04.2017 21:18

To u nas w Polsce dziś było trochę cieplej. ;) Ale jutro ma być ochłodzenie. pozdrowienia
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.04.2017 20:11

W planie majówka w cro, zerkam na wszelkie prognozy i nie jest kolorowo :roll:
Chciałem się trochę wygrzać przez kilka dni a tu zaczynam się zastanawiać czy jechać :(
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.04.2017 21:00

sdolas napisał(a):W planie majówka w cro, zerkam na wszelkie prognozy i nie jest kolorowo :roll:
Chciałem się trochę wygrzać przez kilka dni a tu zaczynam się zastanawiać czy jechać :(

my jedziemy bez względu na pogodę, spoglądam czasem i faktycznie ma być jak w PL
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.04.2017 21:32

te kiero napisał(a):
sdolas napisał(a):W planie majówka w cro, zerkam na wszelkie prognozy i nie jest kolorowo :roll:
Chciałem się trochę wygrzać przez kilka dni a tu zaczynam się zastanawiać czy jechać :(

my jedziemy bez względu na pogodę, spoglądam czasem i faktycznie ma być jak w PL

W PL będzie kilka stopni mniej :oczko_usmiech: ale to się jeszcze zmieniiii... zobaczycie, ja w to wierzę bo tyż mam plan, wprawdzie nie na Cro ale blisko i musi być pogoda!
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.04.2017 22:02

Jeszcze dobre dwa tygodnie przed nami, żadna prognoza z takim wyprzedzeniem nie jest wiarygodna.
Zmienić się może, oby na lepsze :wink:
Zobaczymy za tydzień.
Jakoś nie wyobrażam sobie jakby większość czasu weekendowego miało padać i pi....ć :roll:
W takim przypadku raczej chyba się wycofamy :?
A plany niby ciągle ambitne, bo coś by się z wielką checią nadmuchało i zwodowało :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.04.2017 07:57

sprawadzałem wczoraj na kilku zagranicznych portalach pogodowych, rozbieżności są spore, trzeba zatem poczekać lub przekonć się na żywo :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 18.04.2017 10:11

Niedziela była bajeczna, słoneczna. Do piętnastej. Potem burza i deszcz przez całą noc.
Wczoraj cały dzień plażowaliśmy.
Dziś rano padało. Teraz wyszło słońce, ale jest raczej na dżinsy niż na letnie ciuchy.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 18.04.2017 10:21

Z ostatniej chwili:
pada, niebo jest tak szare, że to raczej potrwa.
Do baru na kawę...
Szkoda, bo to nasz ostatni dzień :(
roberto149
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto149 » 18.04.2017 10:39

29.04 wyruszam również na Chorwację chce przejechać całe wybrzeże Chorwackie do Czarnogóry potem Albanię może Grecję zobaczymy.
Prognozy widzę kiepskie ale jestem dobrej myśli.
Gdyby ktoś był w tym okresie, dajcie znać to jakieś Karlovaćko sie wypije ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 300
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone