Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Art_Ed
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 540
Dołączył(a): 24.02.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Art_Ed » 02.06.2013 12:10

Witam wszystkich, my wyruszamy 28 czerwca w okolice Szybenika i jestem pełen obaw. Rok temu o tej porze to były upały, jak będzie w tym razem, zobaczymy? Bądźmy dobrej myśli :D :D :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.06.2013 13:41

Będą upały, że bedziesz miał ich dośc.
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 02.06.2013 15:06

Ludzie, nie mam termometra, aby zbadać wodę, ale zapewniam, że jest lepsza niż w lipcu czy sierpniu w Bałtyku no i przede wszystkim przezroczysta :) Poza tym do 28 czerwca to jest trochę czasu, ale obawy mieć można wyjeżdżając gdziekolwiek, tak że tylko zabierajcie pozytywne wibracje, a reszta przyjdzie sama :) Pozdrówka z Tucepi.
Ostatnio edytowano 10.06.2013 12:36 przez yabko, łącznie edytowano 2 razy
Azmadan
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.09.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 02.06.2013 16:49

no to cieszcie się że się trochę poprawiło :-)
ja miałem plany jechać na motocyklu :-P + rodzina samochodem...
mieliśmy obawy że się nie zmieścimy w 4os. + dzidzia w foteliku...
ale jakoś się udało na szczęście...
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 02.06.2013 22:00

No to i my dojechaliśmy na Ciovo, powiem tak... doopy nie urywa, ale woda cieplejsza jak w Bałtyku, temp tak jak powietrza w okolicach 20-21C, jak wyszło słonko to było milusio, i ten zapach na który czekałam prawie rok cały, ta mieszanka lawendy, oliwy i żywicy, powitanie właścicielki iscie królewskie, chleb wino, ser i szynki włoskie, ehh jak dobrze wracać do drugiego domu :) trochę popadało, najgorsze że dom nie nagrzany, zatem po raz pierwszy śpimy pod pierzynami z kocami w szafie na wypdek wszelki :oczko_usmiech: . Droga to większość deszcz, w Austri pękła nam przednia szyba 8O , zatem dalsza część drogi w modłach coby wytrzymała do Chorwacji :roll: jutro sie będziemy przejmować, najważniejsze, że nasz synek jest przeszczęśliwy i dzikuje na maxa, dawno nie był taki roześmiany i jak powiedziałam, że mam nadzieję że Jemu się tu spodoba tak jak nam, to odpowiedział " mama ale mi się już tutaj podoba" :) teraz tarasik i pifkooo ..nawet nawet ciepło, jest super :mrgreen:
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 02.06.2013 22:20

Madzik, fajnie że się odzywasz z tego swojego tarasiku :) Zapachu zazdroszczę- co wieczór wącham lawendę na balkonie, ale to jednak nie to samo... :wink:
A w Cro jutro będzie na pewno jeszcze lepiej, bo jak by miało być? Udanego urlopu :papa:
djflix
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.08.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) djflix » 03.06.2013 09:53

aktualna temperatura morza http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n


ogólnie zimna wiosna w cro ;(((

dziś np w polsce mamy cieplej niż w szybeniku
Użytkownik usunięty
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2013 16:35

Madzik68 napisał(a): woda cieplejsza jak w Bałtyku, temp tak jak powietrza w okolicach 20-21C, :mrgreen:


Bardzo prosze o pogodową relacje na bierząco :lol: , będę niezmiernie wdzięczny. (Jak tam Brać na choryzoncie,bardzo zachmurzone???) :papa:
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 03.06.2013 19:15

Proszę oto fotka na Brać, właśnie wyszedłem z Jadranu, orzeźwia :) także spokojnie zawijajcie :)
Załączniki:
brac.jpg
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 03.06.2013 19:20

My właśnie wracamy z plaży ( Tucepi), mój mąż i ośmioletni syn po pierwszej kąpieli w Jadranie, na pewno nie jest zimniej niż w Bałtyku w sierpniu:) A przynajmniej woda kryształowa! Słonko prażyło odpowiednio, bez wiatru, można w spokoju poleżeć bo ludzi niewiele! Oby tylko tak dalej i będzie git:) :D
Użytkownik usunięty
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2013 20:13

agus78 napisał(a):My właśnie wracamy z plaży ( Tucepi), mój mąż i ośmioletni syn po pierwszej kąpieli w Jadranie, na pewno nie jest zimniej niż w Bałtyku w sierpniu:) A przynajmniej woda kryształowa! Słonko prażyło odpowiednio, bez wiatru, można w spokoju poleżeć bo ludzi niewiele! Oby tylko tak dalej i będzie git:) :D
yabko napisał(a):Proszę oto fotka na Brać, właśnie wyszedłem z Jadranu, orzeźwia :) także spokojnie zawijajcie :)


DZIEKI za szybki odzew 8O :D


Wygląda na to ze jak sie pojawie na Braciu 28 czerwca to nie bede zawiedziony :mrgreen:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 03.06.2013 20:42

Ją będę na Brać od 15.06 więc już wtedy muuusi być ładna pogoda. :-)
Alex0000
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex0000 » 03.06.2013 21:17

Agus78 trochę mnie pocieszyłaś bo jak patrzę na strony z pogoda to załamka. A będę tam już 16-go więc śledzę pogodę na bierzaco.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 03.06.2013 22:08

Ten wątek powinien zmienić nazwę na "PANIKARZE POGODOWI W CRO."
Pozdrav
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 03.06.2013 22:35

zaraz tam panikarze :P powiem tak doopy nie urywa, jest powiedzmy w miarę ciepło, momentami nawet bardzo gorzej w domu, zatem siedzimy na tarasie, dziś mieliśmy iść spróbować się zamoczyć, ale jakieś przeczucie nas powstrzymało bo po 18 zaczęło padać i to dosyć gęsto . Wcześniej szwendaliśmy się po Trogirze, po drodze trochę pokropiło . Synek pogryziony przez komary dosyć konkretnie :( nasza gospodyni twierdzi, że od środy ma być już coraz lepiej . Jutro mamy w planach wycieczkę magistralą do Zadaru . Dziś dotarło do mnie, że nie słyszałam ani jednej cykady i to jest "dramat" :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone