Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 22.03.2015 22:31

Rozumiem, że to taki koncert życzeń :D
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 22.03.2015 22:54

klopot napisał(a):Rozumiem, że to taki koncert życzeń :D

Nie. Koncerty w innym wątku.
To są poważne rozmowy. :wink:
Ja np: uważam, że w tym roku pogoda w Chorwacji w okresie wakacyjnym będzie niezła.
Ba. Ośmielę się zdecydowanie stwierdzić, że będzie całkiem niezła.
Nie wiem co na to inni bywalcy Chorwacji??? Ale ja będę twardo bronił swej opinii...

:oczko_usmiech:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 22.03.2015 23:15

romuald22 napisał(a):
klopot napisał(a):Rozumiem, że to taki koncert życzeń :D

Nie. Koncerty w innym wątku.
To są poważne rozmowy. :wink:
Ja np: uważam, że w tym roku pogoda w Chorwacji w okresie wakacyjnym będzie niezła.
Ba. Ośmielę się zdecydowanie stwierdzić, że będzie całkiem niezła.
Nie wiem co na to inni bywalcy Chorwacji??? Ale ja będę twardo bronił swej opinii...

:oczko_usmiech:

No jasne, jak mogłem się nie poznać. Wczoraj "biegli" z zakresu meteorologii zapowiedzieli, że lato w Polsce będzie zimne i deszczowe, dlatego w Chorwacji musi być całkiem niezła pogoda :smo:
Dan_78
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan_78 » 15.04.2015 13:59

artur77 napisał(a):Martwię się tą pogodą...jadę na Brać 30.07-13.07.2015
Zastanawiam się nawet, czy nie skanselować i jechać do Pargi!!!!


Nawet się nie zastanawiaj dawaj do Hellady, wypijemy Mythoska za Tych co w Chorwacji na deszczu wilki jakieś ... 8)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 15.04.2015 14:22

Tak tak w Czechach mają być upały nie to co w Cro :papa:
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 15.04.2015 15:13

Wy tu śmichy-chichy, ale uwierzcie, że naprawdę minę miałem nietęgą, kiedy pod koniec maja 2013 wylądowałem w Makarskiej (niechcący poniekąd) i zmuszony pogodą wynająłem apartman, bo lało jak w porze monsunowej a i najcieplej też nie było... nie dziwię się, że ludzie się denerwują, bo jechać do Dalmacji i dostać deszczem i wiatrem po twarzy to naprawdę nieprzyjemne :P
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 15.04.2015 16:49

Miałem to w zeszłym roku więc wiem jak to jest wk... człowiek na max
Dan_78
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan_78 » 15.04.2015 18:28

jackuc napisał(a):Tak tak w Czechach mają być upały nie to co w Cro :papa:


Nie jestem tego taki pewien jackuc, naród ten pepikowy ostatnio wielce niechrześcijański się zrobił tak więc mogą mieć pogodę wcale nie lepszą niż Chorwaci w zeszłym roku w lato....znaczy niecałe lato, ale jego część :wink: .

8O Zatem wniosek jaki się nasuwa jest taki, że Czesi powinni mieć ZAKAZ WJAZDU na Bałkany, chyba, że po sezonie.

:wink:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 16.04.2015 06:42

Dan_78 napisał(a):
jackuc napisał(a):Nie jestem tego taki pewien jackuc, naród ten pepikowy ostatnio wielce niechrześcijański się zrobił tak więc mogą mieć pogodę wcale nie lepszą niż Chorwaci w zeszłym roku w lato
:wink:


Ja oczywiście wszystkiuch gorąco zachęcam do spędzania urlopu czy to nad Bałtykiem czy w Czechach .... to będzie luźniej w Cro :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 16.04.2015 08:31

jackuc napisał(a):Ja oczywiście wszystkiuch gorąco zachęcam do spędzania urlopu czy to nad Bałtykiem czy w Czechach .... to będzie luźniej w Cro :mrgreen:

.........i nad Balatonem i nad Balatonem. :D

......bo w Cro czerwiec-wrzesień .......

Obrazek
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 06.05.2015 13:31

Bocian napisał(a):Co tu sie zastanawiać, temperatura wody nie zależy od słońca i o to tu chodzi. Liczenie na to, że jak będzie gorąco to musi być ciepła woda w Jadranie to nieporozumienie.


Fakt :)
W 1996 byliśmy pierwszy raz w Priscapacu na Korculi. Upał niemiłosierny przez 14 dni. Morze w pierwszym tygodniu fantastycznie ciepłe. W drugim tygodniu dość mocno odczuwalne ochłodzenie wody o parę stopni. Po zanurkowaniu, już po paru metrach było naprawdę zimno :) . Identyczną sytuację miałem w 2008 roku na Lopudzie. A słońce cały czas dawało ile wlezie :)
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2015 00:05

Ale w lipcu i w sierpniu ma być najgorsza pogoda od lat...wśród właścicieli wynajmujących nieruchomości panika bo obroty polecą na łeb i szyję... :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.05.2015 08:36

henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 08.05.2015 13:37

alechandro napisał(a):Ale w lipcu i w sierpniu ma być najgorsza pogoda od lat...wśród właścicieli wynajmujących nieruchomości panika bo obroty polecą na łeb i szyję... :D

Ja słyszałem, że w tym roku w CRO ceny apartamanów o 50% niższe niż w ubiegłym roku, bo podobno pogoda ma być do bani... Nie pozostaje nic innego jak Bałtyk :smo:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.05.2015 13:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone