Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 28.07.2015 10:02

Jeśli wierzyć przepowiedniom szklanych kul w serwisach pogodowych, od 10 sierpnia w Chorwacji pogoda ma się nieco zepsuć.
dorotaitomek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 15.08.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorotaitomek » 29.07.2015 12:03

nie ufajmy szklanym kulom..... wyjeżdżam 15 sierpnia do Chorwacji i zamierzam się smażyć:) na plaży
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 29.07.2015 12:08

To w tym terminie co my i też póki co, nie zaglądam nawet do prognoz, bo to wróżenie z fusów :papa:
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 29.07.2015 14:49

Jeśli pogorszenie ma oznaczać spadek temperatury z 36C do 30 to Akceptuję. ;-)
My też wyjeżdżamy 14-15 sierpnia wiec nie liczę na brak pogody.
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 29.07.2015 20:14

Nieee!!! Ja 9 jestem na miejscu. Chce 36 stopni...
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Pogoda, okolice Makarskiej, 2-ga poł.sierpnia.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 07.08.2015 15:31

Pytanie do tych co już zjeździli Chorwacje, bywali tu i tam :)

Jadę pierwszy raz do Chorwacji 19 sierpnia na 8 dni - jaka bywa tam pogoda, bo coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że (jak na Chorwackie warunki) ma być nieciekawie, ma padać :( Do tej pory byłam spokojna, bo tak wiele osób zachwalało chorwacki klimat, że w końcu po paru latach dałam się namówić i jadę a tu takie prognozy :( helpppppppppppppppp
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pogoda, okolice Makarskiej, 2-ga poł.sierpnia.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2015 17:33

jafa78 napisał(a):Pytanie do tych co już zjeździli Chorwacje, bywali tu i tam :)

Jadę pierwszy raz do Chorwacji 19 sierpnia na 8 dni - jaka bywa tam pogoda, bo coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że (jak na Chorwackie warunki) ma być nieciekawie, ma padać :( Do tej pory byłam spokojna, bo tak wiele osób zachwalało chorwacki klimat, że w końcu po paru latach dałam się namówić i jadę a tu takie prognozy :( helpppppppppppppppp

19 sierpnia tego roku pogoda może być całkiem odmienna jak w roku poprzednim, więc takie porównanie nie ma sensu.
Na dwa - trzy dni przed wyjazdem sprawdź prognozę - dowiesz się jak będzie przewidywalna pogoda.
A w Chorwacji deszcze w lecie padają - nie ma w tym nic dziwnego.
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 09.08.2015 15:44

a z jakich portali pogodowych korzystacie?
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 17.08.2015 11:10

To jest wlasnie TA magiczna chorwacja reklamowana przez wielu Polaków jako raj na ziemi :lol: Najgorzej jechac w ciemno i sobie nie sprawdzic pogody, a sluchajac innych ze tam jest tak cudownie mozna sie niezle wpakowac. Niestety Chorwacja to nie hiszpania czy grecja, to tylko minimalnie lepszy baltyk, w zasadzie cenowo to samo, tylko woda lazur, bo pogoda tez sie moze lipna trafic a z czystoscia podobnie. Fale tylko jak wiatr i leje :P Pewniak to jest chyba tylko polowa lipca do polowy sierpnia. Zycze wszystkim zeby zacisnac zeby i jakos to bedzie choc wiadomo urlop to dobrze ze by bylo cieplo :? Przezylem to samo w Cro to wiem :roll:
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 17.08.2015 11:15

Krzysiek88 napisał(a):To jest wlasnie TA magiczna chorwacja reklamowana przez wielu Polaków jako raj na ziemi :lol: Najgorzej jechac w ciemno i sobie nie sprawdzic pogody, a sluchajac innych ze tam jest tak cudownie mozna sie niezle wpakowac. Niestety Chorwacja to nie hiszpania czy grecja, to tylko minimalnie lepszy baltyk, w zasadzie cenowo to samo, tylko woda lazur, bo pogoda tez sie moze lipna trafic a z czystoscia podobnie. Fale tylko jak wiatr i leje :P Pewniak to jest chyba tylko polowa lipca do polowy sierpnia. Zycze wszystkim zeby zacisnac zeby i jakos to bedzie choc wiadomo urlop to dobrze ze by bylo cieplo :? Przezylem to samo w Cro to wiem :roll:

Bezsensowne pitolenie.
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 17.08.2015 11:18

piamir napisał(a):Bezsensowne pitolenie.


Argument na wage upalnej pogody :lol:
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 17.08.2015 12:10

Krzysiek88 napisał(a):to tylko minimalnie lepszy baltyk, w zasadzie cenowo to samo


No jasne - woda w jadranie na pewno ma teraz 13 st. 8O 8O
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 17.08.2015 12:26

loyd napisał(a):
Krzysiek88 napisał(a):to tylko minimalnie lepszy baltyk, w zasadzie cenowo to samo


No jasne - woda w jadranie na pewno ma teraz 13 st. 8O 8O


gdzie w Bałtyku jest teraz woda 13C? przeważnie jest to około 20C lub ciut więcej.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 17.08.2015 15:57

Krzysiek88 napisał(a):
piamir napisał(a):Bezsensowne pitolenie.


Argument na wage upalnej pogody :lol:

Zwłaszcza, że Twój wpis zawierał same konkrety.
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 28.08.2015 16:42

Byłam, wróciłam, wypoczęłam, pogoda była super, codziennie na plaży :) opalenizna pierwsza klasa :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone