Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak wrócić? Pomocy!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 20.08.2014 12:19

maniust napisał(a):Pić to trzeba umić :oczko_usmiech:

... wiesz..Mariusz..mundrość z wiekiem przychodzi :oczko_usmiech: ..młodzieniaszek wtenczas byłem.. :mrgreen:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 20.08.2014 12:20

W takiej sytuacji radzę sprawdzić jeszcze czy w Dowodzie Rejestracyjnym samochodu są ważne badanie techniczne?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2014 12:22

Oprócz mnie widzę też innych nabijaczy postów...zero współczucia czy pomocy... :lool: :lool: :lool:

cropag napisał(a):...
slapol, nie wysilaj się już więcej. Bardzo mi pomogłeś i naprawdę już wystarczy :cry:. Produkuj się w jakichś innych tematach.

cropag

Dzięksy za radę, spadam do produkcji w innych tematach :papa:
Ostatnio edytowano 20.08.2014 12:25 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 20.08.2014 12:23

..abo mało mi brakuje do tostera.. :oczko_usmiech: ..no za te posty... :oczko_usmiech:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 20.08.2014 12:25

slapol napisał(a):Oprócz mnie widzę też innych nabijaczy postów...zero współczucia czy pomocy... :lool: :lool: :lool:


Sławek, pomoc to by się wcześniej zdała. Jest parę wątków na Forum traktujących o kontrolach granicznych, o dokumentach dla dzieci itp. Współczuć? Czego? Że się nieważnych paszportów nie zabrało? A po co je zabierać? 8O
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 20.08.2014 12:27

slapol napisał(a):Oprócz mnie widzę też innych nabijaczy postów...zero współczucia czy pomocy... :lool: :lool: :lool:

cropag napisał(a):...
slapol, nie wysilaj się już więcej. Bardzo mi pomogłeś i naprawdę już wystarczy :cry:. Produkuj się w jakichś innych tematach.

cropag

Dzięksy za radę, spadam do produkcji w innych tematach :papa:


O objeździe słoweńskiej autostrady? :smo:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.08.2014 12:27

Oby tylko nie zapomnieli zatankować w drodze powrotnej. :roll:
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 20.08.2014 12:32

..a jakie paliwo zalać to myślisz że wiedzą :roll: :roll:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.08.2014 12:49

Chciałem tylko kolegom przypomnieć, że Autor prosił o krytyczne podejście do tematu:
cropag napisał(a):Gorąco zachęcam wszystkich "nabijaczy ilości postów" do krytycznego skomentowania tej sprawy.

Chyba nic złego nie napisałem, a jeden se nabiłem. :oczko_usmiech:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 20.08.2014 13:06

jara napisał(a):Zapomnieli zabrać nieważne paszporty. Toż już więcej błędów popełnić nie można.

Można. :)
Można te paszporty wcześniej zgubić.
Zapomnianych paszportów nie ma się przy sobie, są nieważne oraz są zgubione. :wink: :lol:

PS:
Tak poważnie to też jest kłopot bo jak wiecie przy otrzymaniu nowych paszportów trzeba okazać stare które "dziurkują" i oddają na pamiątkę.
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 20.08.2014 13:29

Szanowny Andrzeju
jak się zostawia głowę w domu to co tak naprawdę potem boli, odpisz szybko bo na dniach mam wesele. Głowę postaram się wziąć tylko nie wiem co zostawić. ;)
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 20.08.2014 13:56

..alesz szybciorem odpisuję..potem bołi..łeb :oczko_usmiech: ..no bo głupi :oczko_usmiech: ..a co zostawić pytasz..a chopa zostaw..bo jak bydzie bez głowy to się uszarpiesz..odźwigasz... :oczko_usmiech:
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 20.08.2014 13:59

Tak zrobię ... starszego trzeba słuchać ;) :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.08.2014 14:41

romuald22 napisał(a):...
Tak poważnie to też jest kłopot bo jak wiecie przy otrzymaniu nowych paszportów trzeba okazać stare które "dziurkują" i oddają na pamiątkę.


Uściślając ...
Okazać trzeba jeśli paszport stary jest jeszcze ważny, jeśli jest nieważny to nie okazujesz.
Zagubienie ważnego paszportu skutkuje podwyższoną opłatą podczas wyrabiania nowego - dodatkowo płaci się 200% opłaty podstawowej.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 20.08.2014 14:47

jara napisał(a):Zapomnieli zabrać nieważne paszporty. Toż już więcej błędów popełnić nie można.


A nie zapomnieli zabrać dzieci? :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jak wrócić? Pomocy!! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone