Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak to zmiescic?

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005
Jak to zmiescic?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 07.05.2005 16:19

Witam! wybieram sie w tym roku pierwszy raz do Cro. Mam bzika na punkcie robienia fot :D . Zazwyczaj przywozilam z wakacji 1000-1500 fotek ale od tego roku mam cyfraka. Pytanko: jak ze zgrywaniem zdjec w kawiarenkach??? czy lepiej zaopatrzyc sie w jakis skonstruowany foto-bank? Serdeczne dzieki za kazda odpowiedz! to moj pierwsy raz na forum
Leo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 07.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leo » 07.05.2005 16:39

Zobacz tu:
forum/viewtopic.php?t=4124
forum/viewtopic.php?t=5636

W zeszłym roku byłem w Dubrowniku w fotolabie z zamiarem zgrania fotek z karty 128 MB to "zaśpiewali" mi jeżeli dobrze pamiętam około 220 kuna. Powariowali !!!!! Poszedłem na drugą stronę uliczki do kafejki usiadłem przy kompie zgrałem fotki podziękowałem i zostawiłem 45 Kuna. ( to też jednak dużo). Jeżeli masz możliwość pożyczyć od kogoś to skorzystaj z tego albo fotobank z allegro :D
Pozdr
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 07.05.2005 16:47

Serdeczne dzieki!! mam szczescie jechac na 25 dni wiec bede sie starac o jakis przenosny dysk. Uff, udalo mi sie opanowac to forum a czytam je od stycznia, hihi...POZDROWKA
piotrekwawa
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekwawa » 07.05.2005 21:47

wiolak3 napisał(a):Serdeczne dzieki!! mam szczescie jechac na 25 dni wiec bede sie starac o jakis przenosny dysk. Uff, udalo mi sie opanowac to forum a czytam je od stycznia, hihi...POZDROWKA


Może po prostu więcej kart pamięci, zobacz jakie wychodzą najtaniej w przeliczeniu na 1MB.
Lepiej nie kupować za dużych kart. Dotyczy to też fotobanku w przypadku utraty, awari straty będą dotkliwe!!!
Poza tym karty są małe i można zawsze zabierać zapasową.
Moj kolega zabrał do Afryki komputer przenosny na który zgrywał zdjacia, w drodze powrotnej na lotnisku ukradli mu go z bagażu. DRAMAT.
Co do fotobanków z Allegro są tanie więc też i awaryjne.
Pamiętaj najceniejsze są dane nie koszt nośnika.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 08.05.2005 15:24

Oooo! to swieta prawda: najwazniejsze sa dane! Chyba to bedzie najrozsadniejsze rozwiazanie; kilka kart w kilku mijscach-jakby co, to ktoras na pewno sie uratuje. DZIEKI ! sprawdzam wlasnie ceny kart...
POZDROWKA
sly29
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sly29 » 08.05.2005 16:48

nie ma to jak lapcio i nagrywanie zdjęć w miarę na bieżąco na płytki :)
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 08.05.2005 17:45

mozliwe...ja nie mam. Podrozuje samolotem a potem na wlasnych nogach bo autka i prawka njet, to chyba nakupie kart i bede pstrykac i pstrykac. A widze, ze jest na czym oko zawiesic( poogladalam sobie wasze foty i juz tez bym chciala niec swoje CRO-fotki). wiola.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2005 19:32

Ściągnął mnie tu tytuł wątka.."jak to zmieścić"....a Wy tu o fotkach gadacie????? :wink:
Leo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 07.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leo » 08.05.2005 23:37

slapol napisał(a):Ściągnął mnie tu tytuł wątka.."jak to zmieścić"....a Wy tu o fotkach gadacie????? :wink:


Oj, Slapciu Slapciu Tobie tylko przyjemności po głowie chodzą :wink: :wink:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 08.05.2005 23:48

oj Leszek ja też myslałem że chodzi o coś innego 8)
Slapciu oni tu o pierdołkach gadają nie ma co trzeba forum zmienic :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone