Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak sie dostac z Lotniska Zadar- do Crikvenica

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.05.2013 19:31

Niestety nie znam nic tańszego, do Chorwacji jeżdżę zawsze swoim samochodem.
slonecz
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonecz » 14.05.2013 21:14

Czy jest jakas szansa na wypozyczenia auta bez karty kredytowej?
slonecz
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.05.2013
pomocy z transportem w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonecz » 20.05.2013 15:14

Kto nam pomoże-odpłatnie- dostać sie z lotniska zadar do crikvenicy, w piatek 24 Mają o 15.30 londujemy. Autokar jest ale Dopiero o 18 a Mamy 3 małych dzieci i jedzie ok 4 godziny, auta nie chca wynagradza bez karty kredytowej, a my nie posiadamy. ilość osób 6-7. Moze ktoś ma auto 7 osobowe bądź busa i by nas przetransportowal. Zapłacimy oczywiście :-) prosze.o odpowiedź.
Użytkownik usunięty
Re: pomocy z transportem w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2013 15:24

awaryjnie tu zobacz, tyle chyba bez kredytowej się nie uda...na lotnisku coś znajdziecie.
http://www.cheaptransfercroatia.com/tra ... ew=booking
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: pomocy z transportem w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2013 15:58

slonecz napisał(a):Kto nam pomoże-odpłatnie- dostać sie z lotniska zadar do crikvenicy,


Wyciąg z regulaminu:
Nigdy nie zakładaj wielu identycznych wątków w różnych działach forum. Dublujące się tematy będą usuwane, nawet jeśli już ktoś odpowiedział.

Tym razem posty połączyłem :idea:
slonecz
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonecz » 20.05.2013 20:45

Zakladam bo moze to mi pomoze znalesc kogos, kto bylby chetny pomoc, a tak to nie mam jak :(
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.05.2013 20:51

...
Ostatnio edytowano 20.05.2013 21:04 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2013 20:59

slonecz napisał(a):Zakladam bo moze to mi pomoze znalesc kogos, kto bylby chetny pomoc, a tak to nie mam jak :(

Wystarczy założyć jeden temat czyli ten wcześniejszy, dlatego tematy połączyłem. :idea:
Pomoc miałaś w postaci linków, więc nie wiem na jaką inną pomoc liczysz :?:
slonecz
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonecz » 20.05.2013 22:05

Linki byly zalaczone odnosnie lini autobusowych i wyjasnilam, ze autobus jest ale o 18 i jedzie 4 godziny, a z 3 dzieci wolelibysmy dostac sie od przylotu do Zadaru, w ciagu 2,5 godz do hotelu czyli na 18. Jest roznica , prawda? Dlatego zalozylam watek specyfikujac dokladnie, ze szukam pomocy od kogos kto mieszka w CRO i jest w stanie zaoferowac nam transport. Podkreslilam rowniez, ze auta nam nie wynajma bo nikt z nas karty kredytowej nie posiada.
Temat z pytaniem o porade ( jak ten) i temat proszacy o pomoc skupiaja roznych odbiorcow, stad moje "nowe watki".
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2013 22:22

slonecz napisał(a):Linki byly zalaczone odnosnie lini autobusowych i wyjasnilam, ze autobus jest ale o 18 i jedzie 4 godziny, a z 3 dzieci wolelibysmy dostac sie od przylotu do Zadaru, w ciagu 2,5 godz do hotelu czyli na 18. Jest roznica , prawda? Dlatego zalozylam watek specyfikujac dokladnie, ze szukam pomocy od kogos kto mieszka w CRO i jest w stanie zaoferowac nam transport. Podkreslilam rowniez, ze auta nam nie wynajma bo nikt z nas karty kredytowej nie posiada.
Temat z pytaniem o porade ( jak ten) i temat proszacy o pomoc skupiaja roznych odbiorcow, stad moje "nowe watki".

Forum cro.pl jest polskim forum, w Chorwacji czytają go nieliczni.
Tak więc zostaje Wam tylko wynajęcie taxi na lotnisku jako najszybsze dotarcie do miejsca pobytu. :idea: :papa:

krok 1. http://www.connecto-taxi.com/taxi-trans ... t-zadar-pl
krok 2. http://www.connecto-taxi.com/en/taxi-tr ... 05-24/FoRm
Basia22
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.05.2013
Transfer z Lotniska Zadar do Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia22 » 21.05.2013 14:18

Witam,
Wybieram sie 24.05.2013 do Crikvenica , i mam problem poniewaz nie mam jak sie dostac z Lotniska Zadar do Crikvenica. Sprawdzalam juz autobusy i niestety nie pasuja mi godzimy musze za dlugo czekac , a lece z dziecmi. Niestety nie moge wypozyczyc auta, moze zna ktos kogos kto moglby prywatnie( odplatnie) odebrac nas z lotniska i zawiezc do Crikvenica. Dodam tylko ze jest nas 6os. Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Transfer z Lotniska Zadar do Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.05.2013 15:15

Masz tam wynajętą kwaterę?
Jeśli tak to napisz do właściciela takie pytanie.
Bardzo często pomagają/przywożą/odwożą/załatwiają.


Pozdrawiam
Basia22
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.05.2013
Re: Transfer z Lotniska Zadar do Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia22 » 21.05.2013 17:12

Mamy wynajety pokoj w hotelu, jedyne co nam zaproponowali to autobus:(
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Jak sie dostac z Lotniska Zadar- do Crikvenica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone