Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak ochronić leki przed upałem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pocróżnik2015
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.06.2015
Jak ochronić leki przed upałem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pocróżnik2015 » 10.06.2015 16:04

Witam,

w połowie lipca wybieram się do Rzymu na 8 dni (2 dni jazdy, 4 dni pobytu i 2 dni na powrót) i nurtuje mnie kwestia zabezpieczenia leków przed wysokimi temperaturami. Jadę samochodem pod namioty "na dziko", więc możliwość podłączenia np. lodówki turystycznej, będzie tylko na trasie. Pytanie czy takie lodówki, pozostawione w nasłonecznionym samochodzie (najgorszy wariant) mocno się nagrzewają? Oczywiście wyłączone. Czytałem również o torbach i wkładach do nich, ale wtedy musiałbym na przykład spytać miejscowych czy włożyli by te wkłady na jakiś czas do zamrażarki, bo przecież nie wytrzymają 4 dni. Jest to jednak dość niepewna opcja, poza tym wolałbym nie być uzależnionym od obcych. Zależy mi, żeby chociaż utrzymać temperaturę pokojową. Max 25 stopni. Jeśli macie jakieś pomysły to zapraszam do dyskusji. Jeśli taki temat był już poruszany wcześniej to wybaczcie ale nie znalazłem takowego.

Pozdrawiam i liczę na Wasze pomysły i doświadczenia :papa:

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Jak ochronić leki przed upałem?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone